v.d. Gradonačelnik Beograda

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.571
Zoran Alimpić u ponedeljak je ponovo izabran za predsednika Skupštine grada, a Milorad Perović za njegovog zamenika. Slušajući preporuku Ministartsva za upravu i lokalnu samoupravu gradski odbornici su zbog neispoštovane procedure ponovili izbor prva dva čoveka parlamenta prestonice. Za razliku od prethodne sednice, ovog puta su i Zoran Alimpić(DS) i Milorad Perović (DSS) imali protivkandidate - Ljubišu Stojmirovića (SRS) i Aleksandra Antića (SPS). Kandidati vladajuće koalicije protivnike su pobedili istim rezultatom - 51 prema 32. :-D

truba21

Primećen član
Banovan
Poruka
639
"vrsilac duznosi"? pa uskoro cete imati radikala koji ce vam vladati Beogradom,
kao i Zemunu, kao i Novom Sadu... i mnogo manjih gradova i sela

i zbog toga bice vam "mnogo lose" kao nama u Novom Sadu... a imacete i "opoziciju" kao sto mi imamo tzv. "opoziciju" u Novom Sadu... :lol:

truba21

Primećen član
Banovan
Poruka
639
eto bas citam nedavno u novinama novosadska tzv. "opozicija" najostrije kritikuje vlast u Novom Sadu zato sto su radovi popravke nekakvih cevi u nekoj ulici trajale 30 sati umesto predvidjenih 24 sata...
zbog toga traze opoziv gradonacelnice Maje Gojkovic...
javljaju se tzv. "opozicionari" SMS-om poruke tipa: "ovo je do sada naocigledniji primer nesposobnosti novosadske vlasti".... "eto vam novosadjani glasali ste eto vam ga na"... "radikalski klerofasisti bi da menjau nazive gimnazija e nece moci"... hahaha! :lol:

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Zoran Alimpić u ponedeljak je ponovo izabran za predsednika Skupštine grada, a Milorad Perović za njegovog zamenika. Slušajući preporuku Ministartsva za upravu i lokalnu samoupravu gradski odbornici su zbog neispoštovane procedure ponovili izbor prva dva čoveka parlamenta prestonice. Za razliku od prethodne sednice, ovog puta su i Zoran Alimpić(DS) i Milorad Perović (DSS) imali protivkandidate - Ljubišu Stojmirovića (SRS) i Aleksandra Antića (SPS). Kandidati vladajuće koalicije protivnike su pobedili istim rezultatom - 51 prema 32. :-D

Pa logična računica- DSS i DS, protiv pojedinaca.

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.571
"vrsilac duznosi"? pa uskoro cete imati radikala koji ce vam vladati Beogradom,
kao i Zemunu, kao i Novom Sadu... i mnogo manjih gradova i sela

i zbog toga bice vam "mnogo lose" kao nama u Novom Sadu... a imacete i "opoziciju" kao sto mi imamo tzv. "opoziciju" u Novom Sadu... :lol:

trubadur,
svojevremeno sam nudio ovdasnjim radikalima 3:1 za parlamentarne izbore i niko da prihvati opkladu.
Tebi nudim 5:1 da radikal neće biti na čelu beograda.
izvoli8-)

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
naravno da je logična, a toliko su kukali što su prošli put bili sprečeni da istaknu svog kandidata, i meni nešto došlo žao:lol:
Da, ali ko je taj lik koga su ovog puta istakli na mesto borca za mesto gradonačelnika?:D
Totalni anonimus javnosti.
Videćemo šta će biti kada neka jača ličnost istupi kao kandidat. Drugo, nije narod birao, nego su oni medjusobno istrgovali.;)

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.571
Da, ali ko je taj lik koga su ovog puta istakli na mesto borca za mesto gradonačelnika?:D
Totalni anonimus javnosti.
Videćemo šta će biti kada neka jača ličnost istupi kao kandidat. Drugo, nije narod birao, nego su oni medjusobno istrgovali.;)

malo si pobrkala lončiće.
Skupština grada jeste nadležna da bira i razrešava predsednika i zamenika predsednika skupštine. To čine odbornici koje je birao narod.
to što je, silom prilika, predsednik skupštine ujedno i vd gradonačelnika nema veze sa trgovinom već sa većinom koja ga je izabrala.

a ovaj radikalski kandidat nije anonimus, bio je predsednik so zvezdara, ali su ga, po običaju, dss-ovci izradili kao vola, da ne kažem kao tomu:lol:

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
malo si pobrkala lončiće.
Skupština grada jeste nadležna da bira i razrešava predsednika i zamenika predsednika skupštine. To čine odbornici koje je birao narod.
to što je, silom prilika, predsednik skupštine ujedno i vd gradonačelnika nema veze sa trgovinom već sa većinom koja ga je izabrala.

a ovaj radikalski kandidat nije anonimus, bio je predsednik so zvezdara, ali su ga, po običaju, dss-ovci izradili kao vola, da ne kažem kao tomu:lol:
zar ne pričamo o gradonačelniku?
ne o predsedniku gradske vlade.
...ja o gradonačelniku, a ti?;-)

José Luis Torrente

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
Super je novosadska vlast sada imaju novi moto "gde vidis drvo tu behaton posadi" ,koji ce nam ***** drvece kad ce ZIGorovi i Majini finansijeri i spoznozori da nas modernizuju i da nam napravesvuda lepe parkinge i behaton staze samo sto nalalost nece moci jos dugo da sprovode svoje plemenite zamisli :(

A u BG je kao drugaciji moto.Pa ako je negde moto gde vidis drvo tu zgradu posadi i gde vidis travnjak tu parking posadi to je u BGD

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.571
a ne secas se da je Vucic dobio 48% glasova 2004. godine?
ocekujem DIREKTAN ODGOVOR na postavljeno pitanje, a ne: "znas, Vucic je izgubio 2004..." :D ;)
zasto si tako ubedjen da ovaj put Vucic nece dobiti recimo 51%? to je razlika 2 dve malo vece zgrade

trubadur, mene pitas?
moj konačan odgovor je: DA, izgubio je, drugim rečima: izduvao:-D
a ubedjen sam da neće VUčić dobiti 51% iz dva razloga:
prvi razlog: neće se neposredno birati gradonačelnik;
drugi razlog: radikali neće imati većinu u beogradu, ako znaš šta je to većina. Ako ne znaš to je ono: 50% + tvoj glas:lol:

Opklada može?

truba21

Primećen član
Banovan
Poruka
639
e pa sta da ti kazem, zanosi se i dalje
izgleda da ti je to jako bitno u zivotu.
tuzno je videti kada je neko tako ostrascen.
bar mene licno boli ona stvar ko ce biti u mom gradu gradonacelnik bitnije su mi neke druge stvari u zivotu pa tek onda na mozda 50. mestu ko ce mi biti gradonacelnik.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.