V.B. DA RADISA POBEDI :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.768
Oako sam otvorila grupu na fejsu :)..i nije mi jasno
da neko drugacije moze da razmislja (to je inace odlika ljudi koji su sa ovih prostora ,,zar ne?..heheh )
...inace u tekstu postoji i recenisa koju sam nasla na vukajliji..:)|

Mozda nije najbolja sezona velikog brata
ali je Radisa svakako najbolji lik koji se pojavio u toj kuci.
Kao lik mog cukundede koji je iskocio sa stare fotografije .iz prvog svetskog rata.Covek je 100% ono za cim REALITY emisije tragaju.Prirodan,komican,,i ne ume da se pretvara.on je ono sto zaista i jeste.
Najurbaniji ukucanin u kuci, zemljoradnik koji se silom prilika zadesio na istom mestu sa gomilom seljaka
Zato cesto i izgleda potpuno zbunjen ,jer mu je potpuno stano foliranje i pretvaranje u bilo kom smislu..
Radisa ,posto je sve to,mislim da jedini on i zasluzuje da bude pobednik ovog serijala...

..........link je
https://www.facebook.com/group.php?gid=156261695985&ref=search&sid=1286014873.1953557115..1

:)

JAHVE

Poznat
Poruka
8.014
radisa je kralj
radisa-ljupten.jpg

goxy

Zaslužan član
Poruka
105.740
Radiša deluje kao Dobar lik,ne proračunat ko većina ljudi izašla iz fabrike ''modernog društva'' pa teško da će pobediti.Jednostavno,to što on nudi se ne traži:(.Da se ponaša više kao seljačina,privukao bi veću pažnju.

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.263
A ti kao imas nesto protiv socijalnih slucajeva kojih ima itekako po srbiji?da prvo i osnovno je da si vaspitan i da se ne brecas na druge a sline ti jos mama brise

e nemoj tu da se brecas na mene,da je ne krenem da se brecam.....!
i realno,socijalno se ne odnosi samo na novac,nego i na drustvo-a covek to svakako jeste-socijalni slucaj-isto kao sto je bio ivan............
i realno,to nema nikakve veze sa vaspitanjem-to je nerirodna sredina i svi su puni negativne energije............a i postoji nesto sto se zove temperamentnost............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.