Uznemirujuće scene sa protesta u Beogradu: Prete Vučiću vešanjem

То што су СНСовци, ко каже да неки не добијају паре од страних служби и амбасада

Vučić je sam birao ko će da mu bude uzdanice i ko će da ga brani
- Jovanov DSS
- Bakarec DSS
- Martinović SRS
- Nataša SRS
- Krstić DS
- Šapić DS
- Vesić DS
- Mali DS
- Brnabić NGO neki
itd. itd.
sve neki prebezi i ubačeni elementi

Ja ne znam više ima li izvornog naprednjaka u Vučićevoj blizini
 
Vučić je sam birao ko će da mu bude uzdanice i ko će da ga brani
- Jovanov DSS
- Bakarec DSS
- Martinović SRS
- Nataša SRS
- Krstić DS
- Šapić DS
- Vesić DS
- Mali DS
- Brnabić NGO neki
itd. itd.
sve neki prebezi i ubačeni elementi

Ja ne znam više ima li izvornog naprednjaka u Vučićevoj blizini
Dakle, nekadašnji "žuti", koje javno pljuju su seli na čelo SNS-a i pišaju po nekadašnjim radikalima, dok sns botovi viču : "bolji smo od žutih" :lol:
 
Mladi glasaju da dobiju posao,kakvih ja pacijenata znam da su dobili poslove u drzavnim sluzbama na odgovornim mestima.Konkretno komsija koji ne zna da veze pertle(nosi cicak patike),radi sa pasosima.
ima svega...na dan kontramitinga, povezem jednog lika i od njega cijem pricu...on je glasao za AV, ali nije hteo da ide na kontramiting, smatra da je to teranje ljudi na silu i ucenu...eto, ima i takvih
 
Dakle, nekadašnji "žuti", koje javno pljuju su seli na čelo SNS-a i pišaju po nekadašnjim radikalima, dok sns botovi viču : "bolji smo od žutih" :lol:
Kao kada su se javne politicke licnosti pelcovale secernom vodicom da navuku siroke narodne mase na vakcine, dok smo mi tzv. teoretiocari zavera bili banovani.
Prevara, samo je ovde problem sto se ustalilo: "svi su oni isti", a tacno se znaju koji su preleteli, i koje bi trebalo lustracija da kaci
 
Kao kada su se javne politicke licnosti pelcovale secernom vodicom da navuku siroke narodne mase na vakcine, dok smo mi tzv. teoretiocari zavera bili banovani.
Prevara, samo je ovde problem sto se ustalilo: "svi su oni isti", a tacno se znaju koji su preleteli, i koje bi trebalo lustracija da kaci
Lik mi govorio da sam budala sto se nisam vakcinisao,on krno sve 3 doze i popio koronu,ja nisam imao uopste.
Sad kaze koja sam ja budala.Reko jesi,zato i ides na mitinge 🤣
 
on je glasao za AV, ali nije hteo da ide na kontramiting, smatra da je to teranje ljudi na silu i ucenu...eto, ima i takvih
glasao u proslosti, aLI VISE NIKAD NECE
Lik mi govorio da sam budala sto se nisam vakcinisao,on krno sve 3 doze i popio koronu,ja nisam imao uopste.
Sad kaze koja sam ja budala.Reko jesi,zato i ides na mitinge 🤣
Ko ovaj zlatkov, ali valjda ce se ljudi opasuljiti, ja se nadam, i vidi se sve vise ljudi shvata. sta ce jadni, ako ne znaju da dodju do informacija, nego samo sto im se servira. Ali kada ih silis, onda ih gubis! Ko amerika, ima d'izgubi ceo svet zbog ludaka koji preuzese... zalosno...ili nije za neke
 
Zaista čudno, uvek su bili ti Pinkovi specijali za svake proteste poslednjih godina.
Приде,сада су смислили фору да пошаљу децу на РАСПУСТ 6 Јуна...
типа,палите на Море,само да се ово још више не омасови :lol:

Значи Безакоње,значи ДикТатура,значи....
ОЛОШ НАМ ВЛАДА ЗЕМЉОМ!
 

Back
Top