Uznemirujuće! Brutalno nasilje u Zemunu: Muškarac hladnokrvno šutira ženu i psa na ulici (video)

Ja ne mogu da vjerujem da neko opravdava ovog idiota.
nedopustivo je da se opravdava nasilje u ovom slucaju nad ženom
tu ženu ne branim jer je i ona napravila greške
veliki psi moraju da budu na povocu i da imaju korpe na njuskama po zakonu
koji ocigledno niko ne poštuje
a ako je ta žena zaista ima šoker i sa njim "šokira" pse onda je 100% luda
ono sto ne opravdavam je da ju je vlasnik pit bula šamarao i dva puta gurnuo da padne
mogla je da slomi neki deo tela ili da udari glavom o beton..
jaci je od nje bio i trebao je da razdvoji pse i da tu ženu prijavi policiji a ne da je tuce..
 
Ja ne mogu da vjerujem da neko opravdava ovog idiota.
mislim da ga niko ne opravdava, ali se ovde radi o vrlo slozenoj prici.
da je njen pas bio vezan ne bi ni dosao do drugog psa i ne bi ni doslo do sukoba.
odgovorni vlasnici drze svoje pse na povodcu.
imati psa je na prvom mestu odgovornost.
problemi uvek nastaju kad dolazi do bahatog ponasanja.
igrom slucaja znam za drugu situaciju koja me podseca na ovu, gde zena ima problem sa komsinicom koja stalno izvodi nevezanog psa koji napada sve ostale pse i stanari cele zgrade i okoline izbegavaju da izvode svoje pse kad se ona seta..razgovri sa njom, pretnje..nista nije urodilo plodom.
to je jako zahebana situacija. komunalna policija ne moze nista jer da bi komunalni policajci reagovali moraju da budu prisutni u trenutku napada, kao i u ovom slucaju..sta kaze njen prijatelj.. bilo je podneto vise tuzbi sve su odbacene..nisu odbacene jer nije kriva nego jer je nas sistem takav da je izuzetno tesko dokazati tako nesto a za drzavu je ovo sitna stvar.

kao sto rekoh, da podvucem jasno, ni jednog trenutka ne podrzavam napad tog coverka niti pravdam, ali sa druge strane mogu da razumem da nekome pukne film..kad je neko bahat, ovakve stvari se desavaju... izazivas sudbinu..sta je toj zeni bio problem da svog psa vodi na povodcu?
 
Poslednja izmena:
mogu da razumem da nekome pukne film..kad je neko bahat, ovakve stvari se desavaju... izazivas sudbinu..sta je toj zeni bio problem da svog psa vodi na povodcu?
Пукне филм многима па побију породицу. Треба ли и за њих да имамо разумевања?
Шта је њему проблем да се не понаша као људско смеће и да не глуми опасног лика? Некоме ће пући филм па ће му поломити нешто једном. И ја могу такве реакције да разумем.

Видиш ли да то није у реду?
Жена би требало да има поводац за пса, то стоји. Али, то што га није имала, не даје никоме права да је туче и развлачи по улици.
 
Ja ja. Pod stresom nekoliko puta. Važi.
zbog psa.sta bi ti uradio da ti neki pas napadne tvog?covek pod stresom je u stanju svasta da uradi.niko njega ne brani mali,samo,i ova zena je kriva sto seta svog psa bez povodca.mogao je da napadne necije dete…

mislim da ga niko ne opravdava, ali se ovde radi o vrlo slozenoj prici.
da je njen pas bio vezan ne bi ni dosao do drugog psa i ne bi ni doslo do sukoba.
odgovorni vlasnici drze svoje pse na povodcu.
imati psa je na prvom mestu odgovornost.
problemi uvek nastaju kad dolazi do bahatog ponasanja.
igrom slucaja znam za drugu situaciju koja me podseca na ovu, gde zena ima problem sa komsinicom koja stalno izvodi nevezanog psa koji napada sve ostale pse i stanari cele zgrade i okoline izbegavaju da izvode svoje pse kad se ona seta..razgovri sa njom, pretnje..nista nije urodilo plodom.
to je jako zahebana situacija. komunalna policija ne moze nista jer da bi komunalni policajci reagovali moraju da budu prisutni u trenutku napada, kao i u ovom slucaju..sta kaze njen prijatelj.. bilo je podneto vise tuzbi sve su odbacene..nisu odbacene jer nije kriva nego jer je nas sistem takav da je izuzetno tesko dokazati tako nesto a za drzavu je ovo sitna stvar.

kao sto rekoh, da podvucem jasno, ni jednog trenutka ne podrzavam napad tog coverka niti pravdam, ali sa druge strane mogu da razumem da nekome pukne film..kad je neko bahat, ovakve stvari se desavaju... izazivas sudbinu..sta je toj zeni bio problem da svog psa vodi na povodcu?
bahata koza koja ne razmislja o drugim psima i ljudima.treba komunalna insoekcija da joj napise kaznu
 
sta bi ti uradio da ti neki pas napadne tvog?
А, овде је његов напао њеног, она рукама раздвајала док је мајмунчина њу ударао по глави повоцем, уместо да своју џукелу одвуче кад га већ држи на повоцу. Још се лепо чује како виче ,,не занима ме", умоболник.
 
А, овде је његов напао њеног, она рукама раздвајала док је мајмунчина њу ударао по глави повоцем, уместо да своју џукелу одвуче кад га већ држи на повоцу. Још се лепо чује како виче ,,не занима ме", умоболник.
on je dao izjavu da je njen pas napao njenog koji nije imao povodac
 
on je dao izjavu da je njen pas napao njenog koji nije imao povodac
Према изјави сведока, његов питбул, који је био на повоцу, је напао њеног лабрадора. Уместо да га одвуче, кад је већ на повоцу, он је стајао и тим повоцем њу ударао по глави док је она покушавала да раздвоји псе.

Ceca i ja se poznajemo i zajedno smo krenuli u šetnju do obližnjeg parka u kojem često šetamo pse. Ja sam vodio svog psa, a Ken (njen pas, crni labrador) je šetao malo ispred nas, kao i svaki put. Na ćošku u blizini samog parka smo se susreli sa čovekom koji je šetao pitbula - rekao je za "Blic" B. P. koji je prisustvovao celom događaju. Njegova ženka je skočila na Kena i zarila mu zube u vrat. Ceca je odmah legla na pod i uhvatila njegovog psa, na šta je nasilnik prvo počeo da je udara povocem po glavi. Pre par meseci se desila slična situacija kada je njegov krvoločni pas napao još jednog crnog labradora. Ovaj put to je bilo u parku namenjenom deci, u kom vlasnik svog pit bula redovno pušta da trči bez povoca.

bilo je podneto vise tuzbi sve su odbacene
Нису одбачене, већ су донете ослобађајуће пресуде сваки пут. Значи, сваки пут пресуде у њену корист.
 
nedopustivo je da se opravdava nasilje u ovom slucaju nad ženom
tu ženu ne branim jer je i ona napravila greške
veliki psi moraju da budu na povocu i da imaju korpe na njuskama po zakonu
koji ocigledno niko ne poštuje
a ako je ta žena zaista ima šoker i sa njim "šokira" pse onda je 100% luda
ono sto ne opravdavam je da ju je vlasnik pit bula šamarao i dva puta gurnuo da padne
mogla je da slomi neki deo tela ili da udari glavom o beton..
jaci je od nje bio i trebao je da razdvoji pse i da tu ženu prijavi policiji a ne da je tuce..
Muskarca zatvoriti , na 40 godina, a zeni usmeno izreci opomenu, jel to tako ide?
 
Нису одбачене, већ су донете ослобађајуће пресуде сваки пут. Значи, сваки пут пресуде у њену корист.
a jel kapiras zasto?
lepo sam objasnio.
da bi prijava bila validna komunalni policajci moraju da budu u tom trenutku prisutni, u suprotnom je njena rec protiv drugih i naravno da se odbacuje jer nema relevantnih dokaza.
znaci ti treba da iscimas za ruku komunalnog policajca kad ona seta psa bez povodca i da on dodje i evidentira....znas kad ces to uspeti?..nikad
 
bahata koza koja ne razmislja o drugim psima i ljudima.treba komunalna insoekcija da joj napise kaznu
kazem, kroz slicnu situaciju sam prosao sa zenom koju poznajem
ne moze niko nista bahatoj "gospodji" koja svog psa seta bez povodca..i bukvalno su ti vezane ruke.. gomila prijava, nijedna realizovana i onda se cudimo sto neko tako odreaguje. (ne pricam o ovm slucaju, nego o drugom) .. ko zna..mozda se jednog dana i o tom slucaju koji spominjem bude pisalo kad nekome pukne film
nas zakon je nakaradan u nekim stvarima.
:think:
zanimljivo je da se i u ovom slucaju kao i u ovom u koji sam uzponat radi o starijoj zenskoj osobi koja bahato vodi psa bez povodca
mozda se moze izvuci profil takvih ljudi
 
Пукне филм многима па побију породицу. Треба ли и за њих да имамо разумевања?
Шта је њему проблем да се не понаша као људско смеће и да не глуми опасног лика? Некоме ће пући филм па ће му поломити нешто једном. И ја могу такве реакције да разумем.

Видиш ли да то није у реду?
Жена би требало да има поводац за пса, то стоји. Али, то што га није имала, не даје никоме права да је туче и развлачи по улици.
rekoh malopre da ne pravdam sta je uradio
ali pitam tebe
sta bi ti uradio ako bi neciji pas cim izadjes sa svojim psom u park dotrcao do njega i napao ga..svaki dan..svaki put kad izadjes u parkic?
znaci mani se internet fiolozifranja..kazi sta bi konkretno ti uradio u slicnoj situaciji.

da odmah kazem da odgovor "prijavio policiji" ne ide jer policija nije nadlezna
odgovor "prijavio komunalnoj" ne ide jer komunalna nece nista uiraditi..znam pouzdano jer znam za slican slucaj... gomila prijava i nista
dakle,.,..konkretno molim..sta bi uradio u takvojh situaciji?
 
postoji biber sprej i ne kosta puno. ja ga nosim sa sobom i ne znaima me dal neko ili nesto ima 2 ili 4 noge. nosim ga u dzepu, a ne u torbi, jednostavno izvadim iz dzepa i psssssssss. :mrgreen:

pre nisma nosila, ali ga sad nosim zbog kicme, zabole me bolje nekoga da oslepim i trajno, nego da mi taj neko shebe i onako krshevnu kicmu.
 
da bi prijava bila validna komunalni policajci moraju da budu u tom trenutku prisutni, u suprotnom je njena rec protiv drugih i naravno da se odbacuje jer nema relevantnih dokaza.
znaci ti treba da iscimas za ruku komunalnog policajca kad ona seta psa bez povodca i da on dodje i evidentira....znas kad ces to uspeti?..nikad
Не ради се о одбаченим пријавама већ о ослобађајућим пресудама, мешаш појмове.
У случају одбачене пријаве, нема поступка.
Овде је реч о пријавама по којима се поступало и сваки пут донета ослобађајућа пресуда, значи пресуђено у корист ове жене.

sta bi ti uradio ako bi neciji pas cim izadjes sa svojim psom u park dotrcao do njega i napao ga..svaki dan..svaki put kad izadjes u parkic?
znaci mani se internet fiolozifranja..kazi sta bi konkretno ti uradio u slicnoj situaciji.
Вршиш замену улога. Није њен пас напао његовог, већ његов напао њеног.
Да мог пса на повоцу нападне туђи, одвукао бих га од њега. Не бих стајао поред власника и ударао га повоцем одбијајући да свог пса удаљим.
 
rekoh malopre da ne pravdam sta je uradio
ali pitam tebe
sta bi ti uradio ako bi neciji pas cim izadjes sa svojim psom u park dotrcao do njega i napao ga..svaki dan..svaki put kad izadjes u parkic?
znaci mani se internet fiolozifranja..kazi sta bi konkretno ti uradio u slicnoj situaciji.

da odmah kazem da odgovor "prijavio policiji" ne ide jer policija nije nadlezna
odgovor "prijavio komunalnoj" ne ide jer komunalna nece nista uiraditi..znam pouzdano jer znam za slican slucaj... gomila prijava i nista
dakle,.,..konkretno molim..sta bi uradio u takvojh situaciji?


ali nije imao prava nju da udara. ok, da je isutirao psa, ali on je napao i zenu i jos kad su se psi razdvojili, nastavio je da je udara.

zbog psa.sta bi ti uradio da ti neki pas napadne tvog?covek pod stresom je u stanju svasta da uradi.niko njega ne brani mali,samo,i ova zena je kriva sto seta svog psa bez povodca.mogao je da napadne necije dete…


bahata koza koja ne razmislja o drugim psima i ljudima.treba komunalna insoekcija da joj napise kaznu


njoj komunalna kaznu, ali on je ipak za zatvor.

oboma oduzeti pse.
 
Pravda za zenu koja ima psa kojeg svi psi napadaju, saosecam sa psom.......

a sta je trebalo da uradi, da pusti svog psa u trojac? i ja dok sma setala svoje pse kad naidjem na dva psa koja s ekrljaju ili su spremna da s ekrljaju ja se udaljim da bih zastitila svog psa i sebe.
Nije lose biti Dzo Dalton.....
Ali mozda je bolje pustis macku , i onda se psi udruze.....
 
Kako to ja ne naletim na krljanje pasa i vlasnika, ja bih glasno navijao da se pokolju....
Secam se doceka nove godine, pobiju se dve porodice...ocevi , majke , starije sestre i mladja braca...4 vs 4.....joj sto je to bio haos...ebes tribinu....kao ustezu se...ali 5 sekundi pauze pa opet....5, 6 puta i sve stalno , ma nemoj Miloje, nemoj Radoje....

Kad su se lepo zabavili , mahnem policiji da ih privede kolektivno svih 8.....da im docek bude lepsi...
 
Pravda za zenu koja ima psa kojeg svi psi napadaju, saosecam sa psom.......


Nije lose biti Dzo Dalton.....
Ali mozda je bolje pustis macku , i onda se psi udruze.....

moji psi nisu jurili macke. od steneta ga naucis da ne juri macke i ne juri ih. jednostavnije je nauciti psa da ne jurca ko sumanut, nego da strepim dal ce da istrci u jurnjavi pod auto.
 

Back
Top