УЖИВО! Преврат у Вашингтону иза маске "прославе победе" Бајдена !

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Невероватно , ово је потпуно невероватно ..

Извели су народ на улице да наводно прославе победу у Вашингтону а енергија рушилачка , кључа ..

Ово је преврат уживо ..Шта ли се дешава иза зидина здања у Вашингтону , ко се продаје , коме се прети ..

Демократија на Амерички начин ..

Људи наводно славе а маса само што не прокључа , ово је школски пример преврата обојене револуције ...

 
Верујем да сада у овом тренутку уцењују неке републиканце да подрже Бајдена , има ту сада и уцена , претњи ..Ово је класичан , школски пример преврата
 
Трамп не предаје власт , још увек говори да је он победио и да су избори прокрадени ..што може бити у праву ..

Ова прослава је типична фарса а иза кукласа трају уцене , притисци и преговори са републиканцима да не подрже Трампа а то је ништа друго до преврата или ти државног удара ..класичан пример обојене револуције
 
Не разумем шта славе и како је могуће да је неко срећан што су ови слепци победили.

И који је то профил људи.

ако погледаш лајви можеш видети да ту нема никаквог славља , маса је изашла на улицу ..односно позвали су да изађе маса , да би се створила критична маса , да би могли да уцењују неке сараднике Трампа и поједине Републиканце..

али ова маса им није критична и није еуфорична , више је агресивна и како пада ноћ у Вашингтону постаје све нервеознија и агресивнија
 
Бука без циља. Трамп је могао да има још један мандат и онда би врло вероватно неко из друге странке дошао на власт. То се не зове преврат, него смењивост, прелазак вршења власти из једне на другу групу (и касније назад, па опет и још једном... беспрекидно).

Сумњам да ће Бајден уопште физички бити у стању да се кандидује следећи пут (док ово прође имаће 81 годину)... што даје нову шансу републиканцима, ако нађу неког способног. Тај би могао да има два мандата... после чега опет сасвим извесно следи неко од демократа, могуће за два мандата. Скоро да бих могао да погодим идућих 20 година, барем што се тиче странке из које је њихов председник.
 
Наравно да је преврат , преврат је када се власт ОТИМА од оног ко себе сматра победником избора .

Још увек Трамп не предаје власт , изјавио је да нема предаје власти , избори су покрадени
 
Kao da mi u Srbiji imamo nesto od toga ko ce pobediti u Americi.

Цео слободарски свет ће имати мало одмора када крене кошкање и међусобно сукобљавање у Америци
 
Цео слободарски свет ће имати мало одмора када крене кошкање и међусобно сукобљавање у Америци


Prevrati, otimačina, pljačka i ubijanje su mahom pratili komuniste po dolasku na vlast. Ako nisi primetila u Americi su bili izboriovih dana pa ne znam o kakvom to prevratu govoriš. Ni meni se ne sviđa što je šiptar Bajden došao na vlast ali došao je posle izbora.
 
Само се ви церекајте , како пада ноћ у Вашингтону тако и енергија постаје све разорнија , хаотичнија ..то је карактерситично за преврат

A ti to sa lica mesta ? ahhahah
 
Само се ви церекајте , како пада ноћ у Вашингтону тако и енергија постаје све разорнија , хаотичнија ..то је карактерситично за преврат
Мислим да си слепа поред очију, нема овде ништа разорно, људи су срећни. Неки су тужни, неки срећни.
 
Мислим да си слепа поред очију, нема овде ништа разорно, људи су срећни. Неки су тужни, неки срећни.

има нови лајв на руптилу , Њујорком провозали шиптарске заставе и славили ткз победу Трампа
 
има нови лајв на руптилу , Њујорком провозали шиптарске заставе и славили ткз победу Трампа
Па наравно...... Бајден је својевремено изјавио да је Хашим Тачи у ствари Џорџ Вашингтон КосовЕ............:dash::dash::dash:
 

Back
Top