Uživo iz Beograda

g-rock:
ja imam ovaj link http://www.earthcam.com/ ali nisam se trudio da provalim jel mozemo nekako i bg da vidimo?:roll:

a i bio sam na nekom linku, kao satelit snima ceo svet i ti kao odaberes koordinate i divis sebe kako....... samo sto ne radi:evil:
E, sad si me podsetio, bila ta neka emisija na TV-u, i vrtela se bila par dana reklama za taj link, a dali su bili i koordinate za Bg, ali ja ih nisam zapisala. :( To je bilo negde u septembru, čini mi se.)
Baš su kvarni, otvorila sam sajt i World Map, ali nas nema nigde na spisku! :(
 
Na Kompjuteri i Internet, pa Softver, pa tema Google earth, ima gooomila koordinati, koje su vredni članovi isprobali. :P Sjajno!
Sizzlym, naoružaj se strpljenjem, ako hoćeš nešto da vidiš. I ja sam na dial-up -u, pa ipak finkcioniše. :D
 
zainteresovana:
E, sad si me podsetio, bila ta neka emisija na TV-u, i vrtela se bila par dana reklama za taj link, a dali su bili i koordinate za Bg, ali ja ih nisam zapisala. :( To je bilo negde u septembru, čini mi se.)
Baš su kvarni, otvorila sam sajt i World Map, ali nas nema nigde na spisku! :(
Koordinate Beograda:
44'48 N
20'27 E
 
hmmm da, možda se vidi onaj buđavi miting na trgu - kako sam se zbunila, nisam imala pojma da je danas miting. Toliko o mojoj informisanosti :lol:

Nisam htela da rizikujem da ostanem zaglavljena u centru, odmah sam otišla na taksi i došla.
 
Karićevi se dernjaju ispred konja na Trgu... U trenutku kad sam prolazila neki baja je se drao u mikrofon kao da će celom svetu ebati mater :roll:
Čulo se do Politike - baš je besno urlao ali šta je rekao, bog te pita - to ni onima sa zastavama nije jasno, provereno nisu mogli da ga protumače, al' su zato dobacivali - tako jeeeee :roll:
 

Back
Top