УЖАСНО Вучићев кадар прети опозицији (ВИДЕО)

То си закључио након што си му урадио днк и пребројао крвна зрнца и установио да није Србин :lol:

А лепо пише да је те увреде изрекао за славским столом.

Седи у чело стола, значи домаћин славе... једино што изгледа је да снимак није од 19 децембра, односно Светог Николе, нигде крста, свеће, иконе, а и гости су неки њему слични.

Мора да је снимак од 29. новембра дан светог чобана, славе свих примитиваца, народног отпада и комуниста.
Mučeni komšo ne zna da mnogo Srba nemaju prezime na ić.
 
Mučeni komšo ne zna da mnogo Srba nemaju prezime na ić.

Мораће још много текстова из њњњ.србин.инфо да цитира како би од њега постао србенда, али полако до великих ствари стиже се малим корацима :)
 
Још није укапирао. Вест је стигла у околину његових очију и очајнички тражи пут до дела сиве масе која је осетљива на стварност

Retko kada sam video onako nešto.Lik pročitao sopstveni post i odlučio da se naebe mame mamine onoj budali koja napisa onakvu glupost :lol:
 
AV i nejgovi će jednog dana izazvati građanski rat u Srbiji.Budale.A to njima ne treba,jer je jasno da bi dobili po tamburi
Čedomir Jovanović je navodno motivisan time, za svoj ostanak u parlamentu.

Kao, bolje da pričamo nego na ulicama.

A u stvari njegov Vuqler je ključna šizoralgična tačka koja stvara mržnju u društvu
 
AV i nejgovi će jednog dana izazvati građanski rat u Srbiji.Budale.A to njima ne treba,jer je jasno da bi dobili po tamburi
drugosrbijanska izdajnicku gamad treba na vreme strpati na dozivotne robije da tucaju kamen i da ne svadju srbe i da napokon da krenemo da imamo neke koristi od tih izdajica
 
То си закључио након што си му урадио днк и пребројао крвна зрнца и установио да није Србин :lol:

А лепо пише да је те увреде изрекао за славским столом.

Седи у чело стола, значи домаћин славе... једино што изгледа је да снимак није од 19 децембра, односно Светог Николе, нигде крста, свеће, иконе, а и гости су неки њему слични.

Мора да је снимак од 29. новембра дан светог чобана, славе свих примитиваца, народног отпада и комуниста.
Ma какве то везе има што слави; Агео Николауа данас из зезања славе и они који нису Србљи. Логвинов не може да буде српско презиме у Србији - можда Љута Пицо тамо одакле си ти може али у Србији јок. То је неки Вучићев усташа.
 
Ma какве то везе има што слави; Агео Николауа данас из зезања славе и они који нису Србљи. Логвинов не може да буде српско презиме у Србији - можда Љута Пицо тамо одакле си ти може али у Србији јок. То је неки Вучићев усташа.

Можда је кадар Болета љотана па прети Вучићу, Вулину и Слини? И они су издајници, тоже.
 
https://srbin.info/politika/uzasno-vucicev-kadar-preti-opoziciji-video/

УЖАСНО Вучићев кадар прети опозицији (ВИДЕО)

Политичким противницима се кадар председника Србије Александра Вучића обратио најприземнијим речима, које су згрануле многе људе на Твитеру, а занимљиво је да је све то изрекао за славским столом, где обежава како ће све да напакости опозицији.


Иначе, члан СНС Игор Логвинов је у Чачку запослен у Црвеном крсту. Народ у овом граду је уплашен, јер се наводи да поред тога што прети, он уцењује и социјално угрожене људе за гласове.


Испод снимка претњи који кружи друштвениим мрежама појавили су се бројни коментари, где се људи згражавају његовим понашањем. Уосталом, видео снимак је пред вама и у њему најбоље можете да се уверите како се Логвинов понео према политичким неистомишљеницима.



УЖАСНО

Baš dugo nisam video ovako dobru laž od SZS-a i ove pocepane ličnosti komšije.
 
https://srbin.info/politika/uzasno-vucicev-kadar-preti-opoziciji-video/

УЖАСНО Вучићев кадар прети опозицији (ВИДЕО)

Политичким противницима се кадар председника Србије Александра Вучића обратио најприземнијим речима, које су згрануле многе људе на Твитеру, а занимљиво је да је све то изрекао за славским столом, где обежава како ће све да напакости опозицији.


Иначе, члан СНС Игор Логвинов је у Чачку запослен у Црвеном крсту. Народ у овом граду је уплашен, јер се наводи да поред тога што прети, он уцењује и социјално угрожене људе за гласове.


Испод снимка претњи који кружи друштвениим мрежама појавили су се бројни коментари, где се људи згражавају његовим понашањем. Уосталом, видео снимак је пред вама и у њему најбоље можете да се уверите како се Логвинов понео према политичким неистомишљеницима.



УЖАСНО
komso zaljubljen u vucica, voli ga vise nego tonolan
 
drugosrbijanska izdajnicku gamad treba na vreme strpati na dozivotne robije da tucaju kamen i da ne svadju srbe i da napokon da krenemo da imamo neke koristi od tih izdajica
Не би они то умели.
Више би се међусобно клепали по главама, а камен би остао нетакнут... :lol:
 
Не би они то умели.
Више би се међусобно клепали по главама, а камен би остао нетакнут... :lol:
Da li si svestan, m@jmane, da je ovaj lik sa uvoda NISTA sta sam ja doziveo od slicnog eSeNeSeS lika... Za EdePro? Ova buba shvaba niti je pri cistoj svesti, niti se dovoljno jako dere?! Zamisli, kada sam ja MORAO da se ustanem da bih to bolesno govedo zavalio u vugla otvorenom pesnicom??? :mrgreen:
 
Da li si svestan, m@jmane, da je ovaj lik sa uvoda NISTA sta sam ja doziveo od slicnog eSeNeSeS lika... Za EdePro? Ova buba shvaba niti je pri cistoj svesti, niti se dovoljno jako dere?! Zamisli, kada sam ja MORAO da se ustanem da bih to bolesno govedo zavalio u vugla otvorenom pesnicom??? :mrgreen:
Бууу-хууу...:rida:

***
боооринг!:lol:
 
https://srbin.info/politika/dveri-cacak-pocele-javne-pretnje-opoziciji/

Двери Чачак: Почеле јавне претње опозицији

Нервоза у редовима владајуће странке постаје све већа и они више и не контролишу своју агресивност. Почели су да упућују отворене претње онима који мисле другачије.

1577192720600.png


24.12.2019.

Само у протеклих 48 сати у Чачку смо имали два случаја јавних претњи опозиционарима од стране чланова СНС. Истовремено, на плакатима који најављују промоцију књиге Бошка Обрадовића цепали су искључиво његово лице, што је дефинитивно језиво и није примерено.

Градска организација Двери у Чачку осуђује јавно изречене претње убиством од стране Игора Лонгвинова, запосленог у Црвеном крсту, и Слободана Бугарског, професора историје, који свима који желе да смене Вучића поручују да ће их побити. Очекујемо хитну реакцију надлежних органа, њихово хапшење и кривично гоњење због претњи смрћу.


Позивамо СНС у Чачку да напокон понесе одговорност за ненормалну атмосферу у друштву и да људи који прете опозиционим активистима и грађанима буду адекватно кажњени.


Овакве изјаве и ширење мржње не могу ништа добро донети никоме у нашем граду.
 

Back
Top