Ужасан призор на Вождовцу: Нађена тела супружника, сумња се да су умрли од глади

планска пропаганда је почела ..умире се од глади , долазе санкције , одлазе младе у бољи живот ..то је све једна машинерија која је постављена из не добрих разлога да би се преко ње остварили циљеви а циљ је душа .

циљеви ових пропганди је да млади људи напусте своју државу и да буду робови на Западу ..јер је на том Западу све бајно и нико никада није умро од глади и болести .
Bolje da budu robovi Prvorođenog i njegovih prijatelja?
 
Da jos jedan pametan aka krstarica predlog...
Svi upuceni u prosnju znaju da pazar zavisi od izgleda i zvake...
Ispred komercijalne na terazijama dok je bila, cucala je baba koja je bila maher u tome, i najvecim stipsama i onima sto nemaju , ona isprovocira da daju novac....ali imala je i tajnu...sluzila je kao trezor, prihvat lopovima koji su pokradene zenske tasne cuvali kod nje u suknenom dzaku...
Ovo drugo ja nisam ni pomislio ni znao dok devojka nije pratila pogledom svoju tasnu i lopova koji je uzeo i videla kako daje bakici i ona je sakriva u dzak...
Njen momak je naravno bio na strani bakice i smirivao devojku , a ona je izgledala kao sponzorusha, naprlitana ali to je njena stvar, ali i stvar imidza...
Medjutim nikako da odustane, napravi se guzva i ajd da vidimo sta je u dzaku kad ono , pun dzak zenskih torbica i muskih pederusha ....

Toliko o tome da je prosnja za svakoga...
Ko ne veruje nek proba jedan dan, pa nek javi ovde na forumu, a da ne bude sve TESLA misaoni eksperimenti ebivetara...
[/QUOTE

Ето , нису умрли од глади него од флаше ракије и то у новом стану који су добили од државе .

свака даља расправа је за мене завршена а тебе да буде срамота што лажима манипулишеш .срами се
 
Два тела у поодмаклој фази распадања нађена су у београдској општини Вождовац у стану стамбене зграде у Гостиварској улици.


У питању су супружници Г. М. и Ј. М. А, а препознао их је њихов син. Муж је пронађен на кревету док је жена била на поду поред њега.

Како незванично сазнајемо, нема индиција насилне смрти, док полиција не искључује могућност да су супружници преминули од глади.
https://www.novosti.rs/вести/насловна/хроника.405.html:849627-Uzasan-prizor-na-Vozdovcu-Nadjena-tela-supruznika-sumnja-se-da-su-umrli-od-gladi-FOTO

Zar je dotle doslo?

Kakav je to sin koji toliko dugo nije došao da obiđe ili se bar čuje sa svojim roditeljima???
Ja se uznemirim i odmah alarmiram brata kad majku ne mogu da dobijem par sati...
 
Kakav je to sin koji toliko dugo nije došao da obiđe ili se bar čuje sa svojim roditeljima???
Ja se uznemirim i odmah alarmiram brata kad majku ne mogu da dobijem par sati...
Можда га избацили из стана и лишили наследства
 
Reci cu ti sta je resenje...
Vecina tih koji gladuju vide i cuju urpavo ovakvo negiranje i pljuvanje koje si ti prikazala ovde na temi...
i onda shvate da em su marginalizovani , em svakog boli dupe za njih i njihov problem...
Vrlo brzo, mozda mesec dana ili dva treba da promene psihologiju prezivljavanja u ako das das.....i da ne interaguju puno sa ljudima, ko zna ili ko ostavi utisak da nece ovako kao ti da ih popljuje ili da ih pretvori u budalu kao jevropa time sto ima dogmu da na selu ima sta da se jede ama bas uvek , i samo zaredis po selu i ljudi bre rastrce se da ti donesu....
Meni koji sam zaduzio dosta ljudi u puno sela, pa opet ne trce...neki daju od srca, to jeste, ali drugi mi zveknu cenu od 25 ili 30 dinara za jaje...a prodaje ga na pijaci za 10....

I onda nestanu sa slike Srbije takvih kao sto si ti....
I to je zadovoljavajuce za tebe, za vecinu , a boga mi i za Vulina dok je bio glavni za socijalu...
Istovremeno su se cule silne zloupotrebe, a ja verujem da je bilo tih zloupotreba u vezi primanja socijale a ovamo neki silni bogatashi....(ne znam sta socijala od 6000 znaci takvima, ali ne upustam se u logiku takvih)...

Problem ne moze ni da pocne da se resava ako je nestao sa slike Srbije...
Ko zna za njih , ja , zato sto mi ljudi lako poveruju i sto nikad ne optuzujem ljude zbog njihovih situacija...i par komsija...koji zele da znaju...i koliko duboko zele da znaju...

Da , neke zene se i kur.vaju, i to sam naletao...ali to ku.rvanje nije ni blizu slicno BGD kur.vanju, ili kur.vanju koje vidite kad ciganka sa stajge objasnjava kako radi i koje su joj musterije...nego kao u romanima Kafke...neko otuzno a opet vidis i zelju da oseti radost ovako.....a obicno ih bitange nanjuse pa svasta tu ima...

Srbija je mnogo mnogo tuznija nego sto mozete i da zamislite ako stalno cucite ispred TV aparata...
Otkud ti to da na selu treba da zive od milostinje, ja sam rekla da na selu svako sa svoje dve ruke, ako je imalo pokretan moze sebi da stvori za bar prezivljavanje ako nista drugo. a znam ja i takve koji vecito umiru od gladi, mogu konju rep iscupati, a zemlja im zarasla u korov.
 
ово двоје су умрли од ракије и то у новом стану који су добили од државе
Ima i toga...
Ovi sto nemaju dovoljno za jelo, znaci koji su duze izgladnjivani, oni u nekom procentu predju na opijanje...
Da im lakse svest podnese ponizenja koja imaju svaki dan...
E sad, mozda 20%, mozda i vise, zavisi od sredine, i naravno od osobe...
Njih bi trebalo racunati u izgladnele ali ih niko ne vidi kao izgladnele nego kao pijandure...
I bez njih ima dovoljno izgladnelih po Srbiji...sto jeste sramota ako se u Srbiju dodje npr iz Bosne...

Ali i dalje stoji da sit gladnome ne veruje a posebno u Srbiji...
U bosni vise veruju i znaju za svoje siromasne i izgladnele, ali to ne donosi i vecu pomoc...
 
Otkud ti to da na selu treba da zive od milostinje, ja sam rekla da na selu svako sa svoje dve ruke, ako je imalo pokretan moze sebi da stvori za bar prezivljavanje ako nista drugo. a znam ja i takve koji vecito umiru od gladi, mogu konju rep iscupati, a zemlja im zarasla u korov.
Ja kazem da ne moze, a Srbija je puna prepametnih iz fotelje..
Znaci nije da nece nego ne moze...
A bas zbog toga sto ja ovde usamljen iznosim ono sto je prilicno cesto po selima, skoro u svakom selu imas bar jednu porodicu, obicno je po porodicama, a nekad ima i vise...koje su takve...Ako ih ima bas puno vise, onda se problem resi nekako , tj upadnu u tudje njive i to pocnu da obradjuju, a ovako ako ih je jedna ili dve porodice, neda niko da im upada u njivu..kazem ljudi daju njive za rentu za 1000 2000 5000 godisnje ali nece dati sirotinji da obradjuje...
Ejjjj, 5000 je celih 6 farmerki godisnje...da ne mislis ni ti ni brat ti sta cete da nosite....masala...
 
Pogledaj oglase ima posla koliko hoces i po manjim gradovima a pogotovo bg,ns...
Dok po selima uvek je aktivna nadnica,samo ko hoce da radi...
Ma ne mozes ti da gledas tako , nego iz ugla onog ko radi....Ako on radi i dobije dnevnicu 800 dinara i pojede 600 dinara od tih 800, a na pranje odece ode jos 100, onda nece skupiti ni struju da plati koja je blanko 1000 dinara, a da nista ne potrosi....
Zato u onoj temi za uterivanje dugova, prvo strada struja, a grejanje drugo, doduse na selu se maksimalno predje na drva, ali smederevac je 21000 , a retko se naleti polovan smederevac...i to treba kupiti od ostatka od 100 dinara...

Nego bljak, necu vise ni da pricam sa vama, zato sto se ljudi aktivno bore da zarade novac i nisu lopovi, a samo lopovi nekako uspeju da zarade novac , da se ne zna kako..
Samo je dobar prikaz ko hoce da zivi u Srbiji kako treba da se ponasa i zivi....
Posle krivite nekog sto ide svuda i gleda sta da pokrade...
A zamisli migrante koji nalete na seljaka koji mu neda da uzme kilo jabuka...zluradica teska..
Ne, razgovor sa ljudima u Srbiji je zlo zla...em nedokazane ne mozes privesti ljudskosti, uvek veruju u svoju varijantu price, em sebi izgledas budala i glupan sto uopste imas kontakta sa takvima koje bi svako normalan poslao u tri lepe u sekundi...
Ali se ovde toga nakotilo do 90% stanovnistva...
 
U selu nema kuce koja nema okucnicu za potrebe bar 5-o clane porodice.
Krompir , luk, sargarepa, jabuke su samo neke od namirnica koje mogu da se trose cele godine posle berbe.
Troskovi proizvodnje 0 evra.

Ima naravno i 10 hektara po coveku, nego je jedini covek neka zena od 90 godina, a i selo ima takva 4 stanovnika.
Na selima i u tim nedojijama umiru ljudi, u Beogradu to je i nemoguce, a i ne znamo sta je uzrok smrti ovog para.
 
Ja kazem da ne moze, a Srbija je puna prepametnih iz fotelje..
Znaci nije da nece nego ne moze...
A bas zbog toga sto ja ovde usamljen iznosim ono sto je prilicno cesto po selima, skoro u svakom selu imas bar jednu porodicu, obicno je po porodicama, a nekad ima i vise...koje su takve...Ako ih ima bas puno vise, onda se problem resi nekako , tj upadnu u tudje njive i to pocnu da obradjuju, a ovako ako ih je jedna ili dve porodice, neda niko da im upada u njivu..kazem ljudi daju njive za rentu za 1000 2000 5000 godisnje ali nece dati sirotinji da obradjuje...
Ejjjj, 5000 je celih 6 farmerki godisnje...da ne mislis ni ti ni brat ti sta cete da nosite....masala...
Recimo da pricas iz iskustva, ali i ja isto, u mom selu zemlju nemaju samo oni koji su je nasledili pa prodali, posle prekrstili ruke pa pare spiskali. A najveci zaheb kod zemlje je da se ne radi sama.
 
Ima naravno i 10 hektara po coveku, nego je jedini covek neka zena od 90 godina, a i selo ima takva 4 stanovnika.
Na selima i u tim nedojijama umiru ljudi, u Beogradu to je i nemoguce, a i ne znamo sta je uzrok smrti ovog para.
To je onda vec pitanje porodice, dece i ostale rodbine, ako nema nikoga kuci da obavesti hitnu i sl. al nema veze sa umiranjem od gladi zbog neimastine.
 
Ma ne mozes ti da gledas tako , nego iz ugla onog ko radi....Ako on radi i dobije dnevnicu 800 dinara i pojede 600 dinara od tih 800, a na pranje odece ode jos 100, onda nece skupiti ni struju da plati koja je blanko 1000 dinara, a da nista ne potrosi....
Zato u onoj temi za uterivanje dugova, prvo strada struja, a grejanje drugo, doduse na selu se maksimalno predje na drva, ali smederevac je 21000 , a retko se naleti polovan smederevac...i to treba kupiti od ostatka od 100 dinara...

Nego bljak, necu vise ni da pricam sa vama, zato sto se ljudi aktivno bore da zarade novac i nisu lopovi, a samo lopovi nekako uspeju da zarade novac , da se ne zna kako..
Samo je dobar prikaz ko hoce da zivi u Srbiji kako treba da se ponasa i zivi....
Posle krivite nekog sto ide svuda i gleda sta da pokrade...
A zamisli migrante koji nalete na seljaka koji mu neda da uzme kilo jabuka...zluradica teska..
Ne, razgovor sa ljudima u Srbiji je zlo zla...em nedokazane ne mozes privesti ljudskosti, uvek veruju u svoju varijantu price, em sebi izgledas budala i glupan sto uopste imas kontakta sa takvima koje bi svako normalan poslao u tri lepe u sekundi...
Ali se ovde toga nakotilo do 90% stanovnistva...
Ma kakvih 800 dinara,nece ljudi vise da rade ni za 2000 dnevno,tako da ti ostatak price pada u vodu...
 
Ima naravno i 10 hektara po coveku, nego je jedini covek neka zena od 90 godina, a i selo ima takva 4 stanovnika.
Na selima i u tim nedojijama umiru ljudi, u Beogradu to je i nemoguce, a i ne znamo sta je uzrok smrti ovog para.
Ja bih vas sve da prosite nedelju dana, pa bih vas pitao posle da li mislite da svako moze da prosi...
 
Ma kakvih 800 dinara,nece ljudi vise da rade ni za 2000 dnevno,tako da ti ostatak price pada u vodu...
E pa ja znam za slucaj dnevnice na jagodama , znaci ovde u BG, dnevnica je 800 dinara, i znam da su neke devojke, zene i mladici radili..
Znaci znam da svi srbi znaju za neke poslove i dnevnice od 20e, 50e , 150e, a par sati rada, ali ja ne znam, znam pranje kola za 300e, ali ako si vodja navijaca, znam i za 500e, ali gazda dzipa je narko uzivalac, pa voli da mu pere poznato lice, kesice svuda..
Znam i iz svoje struke, platila pevacica 50,000e snimanje spota, trajalo 4h dronom...kao dronu treba mnogo struje, pa zato tolika cena....dok za te pare ima da napravim dron da kinezi ostanu bez kose od cesanja..ali u Holandiji..za dronove , ono sto meni treba da bi napravio treba mi Holandija...nigde veze , jel tako..

E takve su price po Srbiji .....svi znaju samo ono sto ima veze, a da napises ovo za Holandiju, ovo da gladuju ljudi , ovo da je dnevnica u BGD 800 dinara za branje jagoda, , to je glupiranje...
 
Nego da bude neka korist, vi kad cujete za poslove da se za dnevnicu bez uslova norme, posto ebes te poslove gde gazda kaze , 1000 dinara ti dnevnica, ili Petar eto nudi 2000, ali da uberes 80 gajbi , sto znaci da prosecan ne moze ni pola da ubere i onda ti dnevnica padne na pola , znaci 500 dinara, ili kod Petra 1000 dinara..

A vi ovde napisite, da bar u BG ne umiru ljudi od gladi....Na zalost, u BG ima toliko puno poslova kradje, sece sume za badnjak ali u tudjoj sumi, verujem nijedan kukuruz peceni u knezu nije ubran na sopstvenoj njivi , a pogotovo da je kupljen na pijaci, nego se kaze nekome, ti mi donesi , ja cu platiti, a taj neko obidje njive oko BG, pa zato u vreme mladog kukuruza oruzane patrole mladih cuvaju celu oblast, ali to niko ne zna, i ne treba da zna...da su svi posteni na kraju a niko kao ne umire...

Ja cu da napisem oglas i da okacim tamo gde znam da prolaze ljudi koji su vredni i gde i cujem a i dobijem ponudu da se pridruzim za te neke poslove i poslice a da nisu gradjevinski.
Npr to za branje jagoda me zvala devojka da zajedno beremo, pa zato znam sigurno da je 800 dinara, i znam da su isle i ona i njena sestra i njena drugarica, a eto ja nisam isao.
 
Два тела у поодмаклој фази распадања нађена су у београдској општини Вождовац у стану стамбене зграде у Гостиварској улици.


У питању су супружници Г. М. и Ј. М. А, а препознао их је њихов син. Муж је пронађен на кревету док је жена била на поду поред њега.

Како незванично сазнајемо, нема индиција насилне смрти, док полиција не искључује могућност да су супружници преминули од глади.
https://www.novosti.rs/вести/наслов...upruznika-sumnja-se-da-su-umrli-od-gladi-FOTO

Zar je dotle doslo?

Zato što Narodne Patrole ne brinu o narodu!
 

Back
Top