uzas!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:cry: :( :cry: :x Moju drugaricu su silovali i jako joj je tesko.Ja pokusavam da je oraspolozim,ali ona je svakim danom gore.Place,u jedno trenutku samo cuti, znam da joj je tesko i zelim da joj pomognem samo ne znam kako?

Zao mi je sto moram owako owo da kazem,ali nekako deluje da ce to da mi pomogne koliko toliko.Ja imam 13,i meni se pre 4 meseca desilo to isto.To sto place,to je sasvim normalno,samo promene raspolozenja koje osobe podlozene takvim traumama ne mogu da objasne.Ja,npr,osecam gusenje,kao da se zidovi skupljaju oko mene,stalno se svea secam,ponovo i ponovo..Ona jednostavno mora da se obrati psihijatru,koji nikako ne sme da bude musko,znam koliko je meni to uzasno smetalo,zapravo,smeta mi i sad.Najznacajniji savet od svega ovoga je da je mnogo pazis,jer postoji rizik od samoubistva.Pricam iz iskustva,ja sam pokusala u besu,tuzi,depresiji,osecaju krivice i ponizenja.I da,budi UVEK tu uz nju,cak i kad place,ili se smeje,ili je histericna,UVEK,,
Nadam se da sam pomogla
 
Шта је са њом сад? Ј.еботе пре 6 година је то било, па није умрла... Сигурно је то био шок за њу, али до сад би брате ја преболео да су ме 20 црнаца ј.ебали у рч 40 дана и 40 ноћи без престанка...
Sram te bilo, kako te nije sramota tako da se sprdas sa ovakvom temom.:thumbdown:
 
Moje lično mišljenje da je samoubistvo ponekad spas.
Jer, samoubice su ljudi koji su već ubijeni.
Bolje spriječiti nego liječiti.

E brate sad si ispao stvarno kreten... Vidis da je devojka iznad tebe to dozivela i savetujes joj da se ubije!!:eek:

Sto se teme tice ne znam sta bih rekao,nisam psiholog ali u nekim stvarima slazem se sa Nixxom!
 
Pa,Limun je rekao da su samoubice već ubijeni ljudi,
a devojka iznad reče da posećuje psiijatra ili je posećivala i
želi da to preboli.
Čini mi se da se ona ne oseća ubijenom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top