Quantcast

UŽAS U NIŠU, DETE SILOVALO DETE: Dečak (15) slatkišima namamio dečačića od 6 na igralište, pa ga odveo na skrovito mesto

Gusan

Primećen član
Poruka
982
UŽAS U NIŠU, DETE SILOVALO DETE: Dečak (15) slatkišima namamio dečačića od 6 na igralište, pa ga odveo na skrovito mesto

Foto: Profimedia
CRNA HRONIKA
20.03.2020. 09:40h

BEOGRAD/NIŠ - Dečak od 15 godina silovao je juče u Nišu dečaka od šest godina.
Stariji dečak namamio je mlađeg na sportsko igralište, obećavši mu prethodno da će mu dati slatkiše. Dete je pristalo da pođe sa starijim dečakom. Na igralištu ga je dečak oborio i naterao na seksualni odnos.
lg.php

Policija je brzo reagovala i privela maloletnog silovatelja koji će biti procesuiran.
(Kurir.rs/TV Pink)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

I sta sad raditi?Silovatelj je isto "dete".Sta na ovo ima da kaze "zastitnik dece" naftas Juric?

Poslednja izmena od moderatora:

Обилић

Domaćin
Poruka
3.032
...
UŽAS U NIŠU, DETE SILOVALO DETE:
...
I sta sad raditi?
...

Као народ имамо јако лошу особину,
да преиспитујемо нешто одавно преиспитано !

Шта сад ?
Шта, шта сад ??

Има закон, па ребни !

Gusan

Primećen član
Poruka
982
ne znam situaciju sa maloletnicima ,

ali maloletnost nije opravdanje za krivicna dela.

suditi skoro kao odraslom, na vise godina.
Tako je.Kao u USA,Izraelu ,Velikoj Briitaniji...Tamo i maloletnici mogu biti osudjeni na dozivotnu a u nekim USA drzavama i smrtnu.Licno sam protiv smrtne uvek postoji mogucnost greske i da nevin bude pogubljen.

zlatko01

Elita
Poruka
21.459
Tako je.Kao u USA,Izraelu ,Velikoj Briitaniji...Tamo i maloletnici mogu biti osudjeni na dozivotnu a u nekim USA drzavama i smrtnu.Licno sam protiv smrtne uvek postoji mogucnost greske i da nevin bude pogubljen.
u pravu si, alli na doživotne robije može..kao u Americi...može da priča, ko šta hoće..njihovo pravosuđe je možda najbolje na sveti...ovi iz S. Arabije odmah vešaju i seku glavu i ruke...oni su još opasniji

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
37.122

Foto: Profimedia
CRNA HRONIKA
20.03.2020. 09:40h

BEOGRAD/NIŠ - Dečak od 15 godina silovao je juče u Nišu dečaka od šest godina.
Stariji dečak namamio je mlađeg na sportsko igralište, obećavši mu prethodno da će mu dati slatkiše. Dete je pristalo da pođe sa starijim dečakom. Na igralištu ga je dečak oborio i naterao na seksualni odnos.
lg.php

Policija je brzo reagovala i privela maloletnog silovatelja koji će biti procesuiran.
(Kurir.rs/TV Pink)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

I sta sad raditi?Silovatelj je isto "dete".Sta na ovo ima da kaze "zastitnik dece" naftas Juric?
ja znam šta bi radila da je u pitanju moje dete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.