Užas u Beogradu - muškarac nasmrt pretučen u dečijem parku

To nisu deca nego bizgovi vežbani da se tuku po ulici s policijom, neko se baš trudi da pravi kriminalce po Srbiji...za ovo je 10 godina...nisu punoletni....
a realno trebalo bi ukinuti ograničenja godina, svako ko je sposoban da ubije sposoban je i da odgovara...srazmerno odgovornosti, ako je dete, a pomagač odrasli onda je to olakšavajuća okolnost....ili da se oforme odeljenja za izdržavanje kazne posebna za maloletne, posebna za decu....ali da se kod kažnjavanja meri delo, ne godine...ali za ljude kao što je Belivuk, svakako ostaviti mogućnost smrtne kazne ili bukvalno napraviti kavez kao za zveri i stalno prikazivati u medijima...

Poslednja izmena:
Ne , ja konkretno krivim policiju sto nije dosla kod ove siromasne ili nesiromasne zene iz dnevnika i rekla, ovo ne moze biti ubudjali smestaj koji curi, tacka....pa ili ce svi biti bez smestaja ili ce biti tragedije...
Ovako oni imaju imovinu koja je neuslovna i drze se nje po logici da je jednom bila uslovna...Taj pravni osnov ne postoji, a ako postoji neki drugi, resava se drugim putem.

Ovako imam zbog nazovi inata ili blentavosti ili neznanja ugrozavanje 6 osoba, potomaka zene koju zabole dupe da li je stan budjav i vlazan i neuslovan...jer je njen i ne kosta nista...
Policiju? A zar ne bi trebalo da o tome brine socijalna služba i sa malo investicija obezbede smeštaj ljudima?

Vidiš, ja sam čak razumeo da je žena morala da iznajmi stan da ne bi živela u stanu koji ne može da otkupi, jer neki bilmez svesno ne dozvoljava otkup celog stana....a bilmez je iz tvoje grupacije duboke države, zveri zapošljene da rade štogore tobolje...
Sta sve u srbiji ne moze....to odavno jeste zastitni znak Srbije, ne moze, nema i ne znam...

Pa izgleda da će gomila u penziju, ako ne počnu zapostavljeni advokati da rade od procenta za uspešnost, pa pola "doktora" zaglavi robiju....
Nove školuju već, podelili im stipendije za školovanje...
A znam to , ubedjuju me mladi svasta, kao pise a znam da ne pise...dali mi pogresan lek, kao pa ranije ste uzimali taj lek...a nisam nikad...ili neko pere lekove preko mog bolesnickog kartona....to znam da se radi , ali nisu do sada preko mog...

Ali sad i uzimam lekove , ranije nisam , bas glupo i zakljucujem...

Bas me je interesovalo da li ce biti moguce lecenje i posle izbora, obicno nestane u BG posle izbora i uputa i lekara i svega .....samo hitna sto radi u centru grada kako treba....iz mog ugla , iz drugog ugla zale se da za hipertenziju i srce cekaju po 4h jer su u zelenoj zoni....ali dobro je osmisljen urgentni , svejedno sto razumem negodovanje, jedino sto bi mogli da nauce ultrazvucne laborante i lekare da budu nezniji sa sondama, to je bas opasno kad ti tamo rade ultrazvuk...polome ti sva rebra i iznutrice...dok recimo kad mi rade ultrazvuk u domu zdravlja zvezdara, neverovatno...cisti snimci , sve vidljivo a nije mi nagnjecila nista niti me boli posle pregleda, dok mi treba vise od 15 dana da zaraste posle urgentnog ...unutrasnje modrice..

A znam to , ubedjuju me mladi svasta, kao pise a znam da ne pise...dali mi pogresan lek, kao pa ranije ste uzimali taj lek...a nisam nikad...ili neko pere lekove preko mog bolesnickog kartona....to znam da se radi , ali nisu do sada preko mog...

Ali sad i uzimam lekove , ranije nisam , bas glupo i zakljucujem...

Bas me je interesovalo da li ce biti moguce lecenje i posle izbora, obicno nestane u BG posle izbora i uputa i lekara i svega .....samo hitna sto radi u centru grada kako treba....iz mog ugla , iz drugog ugla zale se da za hipertenziju i srce cekaju po 4h jer su u zelenoj zoni....ali dobro je osmisljen urgentni , svejedno sto razumem negodovanje, jedino sto bi mogli da nauce ultrazvucne laborante i lekare da budu nezniji sa sondama, to je bas opasno kad ti tamo rade ultrazvuk...polome ti sva rebra i iznutrice...dok recimo kad mi rade ultrazvuk u domu zdravlja zvezdara, neverovatno...cisti snimci , sve vidljivo a nije mi nagnjecila nista niti me boli posle pregleda, dok mi treba vise od 15 dana da zaraste posle urgentnog ...unutrasnje modrice..
Pazi, Lončar sada nije govorio o gradjevinama ni opremi, bilo je direktno u oči šta ko treba da radi.....u prošlom mandatu to nije smeo....

Back