Užas u Beogradu - muškarac nasmrt pretučen u dečijem parku

Ala smo naivni :D
Jel ti mislis da ti majmuni ne rade za drzavu - tacnije policiju? :D
Ako zaista to mislis, onda si jaakooo naivan.
Naravno ti to iz Nemačke znaš. Na stranu to. Policija uhapsi. Sudija pusti. Policija uhapsi, da sve dokaze. Na sudu dobiju minimalnu kaznu. I tako u krug. To je problem.

Naravno ti to iz Nemačke znaš. Na stranu to. Policija uhapsi. Sudija pusti. Policija uhapsi, da sve dokaze. Na sudu dobiju minimalnu kaznu. I tako u krug. To je problem.

Zar ti mislis da ja, nakon toliko godina rada u sluzbi, nemam jos uvek kontakte i da ne znam ko za koga radi u toj smejuriji od drzave? :D

Pa i Belivuk je radio za sluzbu, covece :D Mleo ljude, pravio cevape od njih, sve pod pokroviteljstvom drzave, to jest SNS-a.

Stvarno ne znam da li si naivan ili branis ovo zlo od vlasti, koje upravo gaji ove majmune kao svoju privatnu vojsku.

Zar ti mislis da ja, nakon toliko godina rada u sluzbi, nemam jos uvek kontakte i da ne znam ko za koga radi u toj smejuriji od drzave? :D

Pa i Belivuk je radio za sluzbu, covece :D Mleo ljude, pravio cevape od njih, sve pod pokroviteljstvom drzave, to jest SNS-a.

Stvarno ne znam da li si naivan ili branis ovo zlo od vlasti, koje upravo gaji ove majmune kao svoju privatnu vojsku.
Da da. Sve ti vjerujem. Jeste ti si danas zvao nekog u BG i on ti rekao ko je to uradio i za koga radi. Ajde važi.

Znas i sam , hteo da se pokaze da je mudo....37 godina..ili 40....
Jesam ja nekad davno pisao o problemu i temi da treba znati kad vreme prolazi u tebi....
Bila je tema , povod su bile reakcije 40 45 godisnjaka u prevozu BG gde su u tim godinama pa misle da su fizicki jaci od nekog ko je u prime timeu od 27 ili 29 a svejedno , ispostuje ga prajmer ili vise njih , a onda zbog prisustva zenskih mora da se majmunise muzevno i onda nekad toliko zaboravi na sebe i rizikuje da ga neko prizemlji...

Davno je to bilo...bila su i analiza i pravila mudrosti koji idu uz pricu o starenju , koja pravila treba da se znaju o svojoj snazi , vestini , mudrosti , poziciji i slicnom..
Ne znam otkad si u toku ali u moje vreme po bontonu nije bila dozvoljena rasprava i svađa sa starijima. Dakle podržavaš huligane i ubijanje starijih?

Jednom tako da me zgazi lik autom na pešačkom bez semafora i još stane izađe a dete gleda iz auta. Rekoh nemoj da te bijem pred detetom da ima traume i lik krene prema meni stane i vrati se ode.

U srbiji su ljudi izgubili razum i treba se naoružavati.

Na ne pričam koliko su mladi imbecilni i neartikulisani na nivou životinja.

Ne znam otkad si u toku ali u moje vreme po bontonu nije bila dozvoljena rasprava i svađa sa starijima. Dakle podržavaš huligane i ubijanje starijih?

Jednom tako da me zgazi lik autom na pešačkom bez semafora i još stane izađe a dete gleda iz auta. Rekoh nemoj da te bijem pred detetom da ima traume i lik krene prema meni stane i vrati se ode.

U srbiji su ljudi izgubili razum i treba se naoružavati.

Na ne pričam koliko su mladi imbecilni i neartikulisani na nivou životinja.
Oba prica je svevremena, govori o tome da je obavezno da osobu koja stari mora da prati njegovo angazovanje da preispituje svoj odnos prema fizickoj moci i psihickoj i umnoj moci....
Ne zavisi od vaspitanja , ali se ogleda kad se desava kiks vaspitanja...
Bila je situacija koja je bila povod teme, a sustina ne trazi zakljucak postovanja matorih nego upravo suprotno , trazi mudrost ljudi koji nabijaju godine da obrate paznju na svoj celokupni razvoj i da osecaju svoja ogranicenja koja se javljaju i rastu...
Ako to ne rade, propustaju priliku da se iskustveno obogacuju svo vreme nabijanja godina, tj starenja....nego iz volovskih 27 predju u kljecavih 50 bez ijedne godine izmedju..

A to je no no..
I zahteva se od osobe koja zri da bude svesna da je na njoj da suzbija prikaz moci koju poseduje, u fizickom smislu , a i u drugim poljima..

Mislis da je normalno krezubim i glupim gradjanima rešavati stambeno pitanje? Pa što to ne reče pre 30 godina vlastima koje ni 2000. nisu dozvoljavale otkup stanova? A da ne govorim o dubokoj, kasnije sasvim legalnoj lokalnoj engleskoj vlasti u Srbiji 80tih....ili 70tih...posle su ti isti postali antisrpske stranke i fizički napadali legitimne vlasti....
Evo ti resenje iz prakse...
U 02h nocu meni zbog izgradnje nove zgrade propadne dvoriste u dubinu 25 30 m
Dolazi policija i iako kuca nije ni naprsla niti propala, imam do provalije ukupno 25cm kojima mogu izadjem iz stana i po tom betonu do ulice...
Dolazi policija i kaze ovde vise ne postoje uslovi za zivot...
Tacka..nema tu da ti oni obezbede nuzni smestaj ili bilo sta....policija dodje i kaze ish, a optina posle ako hoce da obezbedi obezbedi , ako ih svrbi djoka kao sto ih svrbi djoka, onda socijala....ili beskucnik...

E sad tebe buni da li moze policija da kaze zabranjeno stanovanje u nekom objektu , i odmah da ti otkrijem tajnu , moze...hladno u 2 nocu...i mogu da te uhapse ako ne poslusas...

Dolazi policija i iako kuca nije ni naprsla niti propala, imam do provalije ukupno 25cm kojima mogu izadjem iz stana i po tom betonu do ulice...
Tacka..nema tu da ti oni obezbede nuzni smestaj ili bilo sta....policija dodje i kaze ish, a optina posle ako hoce da obezbedi obezbedi , ako ih svrbi djoka kao sto ih svrbi djoka, onda socijala....ili beskucnik...

E sad tebe buni da li moze policija da kaze zabranjeno stanovanje u nekom objektu , i odmah da ti otkrijem tajnu , moze...hladno u 2 nocu...i mogu da te uhapse ako ne poslusas...
Sve se slažem, a ti kriviš državu što ne pohapsi kriminalce koji grade bez dozvole u kojoj bi se nalazio način rešavanja većine gradjevinskih i pravnih problema, samo ne kažeš da ti je investitor koji gradi bez dozvole partijski ortak koji je dobio dozvolu da privremeno gradi bez ikakve obaveze....po političkoj volji duboke države....

Predlažeš da država apsi one koji krše zakone?

Sve se slažem, a ti kriviš državu što ne pohapsi kriminalce koji grade bez dozvole u kojoj bi se nalazio način rešavanja većine gradjevinskih i pravnih problema, samo ne kažeš da ti je investitor koji gradi bez dozvole partijski ortak koji je dobio dozvolu da privremeno gradi bez ikakve obaveze....po političkoj volji duboke države....
Ne , ja konkretno krivim policiju sto nije dosla kod ove siromasne ili nesiromasne zene iz dnevnika i rekla, ovo ne moze biti ubudjali smestaj koji curi, tacka....pa ili ce svi biti bez smestaja ili ce biti tragedije...
Ovako oni imaju imovinu koja je neuslovna i drze se nje po logici da je jednom bila uslovna...Taj pravni osnov ne postoji, a ako postoji neki drugi, resava se drugim putem.

Ovako imam zbog nazovi inata ili blentavosti ili neznanja ugrozavanje 6 osoba, potomaka zene koju zabole dupe da li je stan budjav i vlazan i neuslovan...jer je njen i ne kosta nista...

Policija uhapsila maloletnika koji je pretukao Đorđa Mijatovića, tereti se za teško ubistvo​

Odeljenje za maloletnike Višeg javnog tužilaštva u Beogradu predložilo je, nakon saslušanja, da se osumnjičenom odredi pritvor
Jedan od osumnjičenih (16) za prebijanje Đorđa Mijatovića, rođenog brata ministra u Vladi Bosne i Hercegovine Vojina Mijatovića u parku na Voždovcu, je uhapšen, dok se za drugim intenzivno traga. Osumnjičeni je saslušan u Odeljenju za maloletnike Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, a na teret mu se stavlja krivično delo teško ubistvo, rečeno je za N1 u Tužilaštvu.
Odeljenje za maloletnike Višeg javnog tužilaštva u Beogradu predložilo je, nakon saslušanja, da se osumnjičenom odredi pritvor.

Pritvor je, kako nam je rečeno, predložen zbog opasnosti od bekstva, uticaja na svedoke, opasnosti da ne ponovi krivično delo u kratkom vremenskom periodu i uzneniremnja javnosti.
Dvojica maloletnika sumnjiče se da su Mijatoviću koji je nekoliko sati kasnije preminuo, zadali nekoliko udaraca u glavu.
Za drugim osumnjičenim se intenzivno traga.

https://vreme.com/vesti/uhapsen-mal...atovica-na-teret-mu-se-stavlja-tesko-ubistvo/

Back