Uzas: "Srem Hrvatskoj"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Шта се ти исчуђаваш, као да ово годинама не знамо...

Ово стварно нисам знао, ово "Сријем Хрватској" - па такву свињарију нисам могао ни да сањам да се могла догодити 2002.године, *** ... и после неко на овом пдф уопште и разговара са ујкама......
 
Ja za ovaj konkretan slucaj nisam znao dok nisam danas video ovaj snimak. Zaista je neverovatno da ovako nesto moze da se sakriva u Srbiji godinama.

Нисам знао ни ја, али то није разлог да се чудимо. Мислим то СРС говори годинама да Чанак ради.
А пази ово је јавни наступ био, на Хрватској ТВ....
А колико се ја сећам Војислав Коштуница је био у Коалицији са тим чанком те 2002 године у скупштини Војводине....
А и сада су...

Да не грешимо душу и кривимо тадића... Коштуница је његов савезник био баш тада и у том, тренутку.
 
Zar Čanak ne udara i po Tadiću?

Човече јел то све што имаш да напишеш. Кад је Тадић отишао у Братунац? Кад је Тадић осудио чанково усрашење? Кад је Тадић осудио усрашке организације које су се накотиле по Српској Војводини?
 
Нисам знао ни ја, али то није разлог да се чудимо. Мислим то СРС говори годинама да Чанак ради.
А пази ово је јавни наступ био, на Хрватској ТВ....
А колико се ја сећам Војислав Коштуница је био у Коалицији са тим чанком те 2002 године у скупштини Војводине....
А и сада су...

Да не грешимо душу и кривимо тадића... Коштуница је његов савезник био баш тада и у том, тренутку.

Зато је и добио "ногу" од ДСС-а, а колико се сећам том кафанском музиканту Чанку је Коштуница ОПСЕСИВНА МРЖЊА, то је 1000 пута и јавно потврдио својим нападима.
 
Dobro ruku na srce Kostunica je negde u tom periodu i izbacen iz Vlade i iz Skupstine, a nakon toga nije vise ulazio u koalicije sa Cankom. Ali je zato Tadic do dan danas u koaliciji sa istim, a Kostunica je sa Tadicem sto se na kraju svodi na isto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top