Quantcast

užas mobilne tehnologije

*Zvoncica*

Zainteresovan član
Poruka
138
E svasta ima i da se nadje na ovom forumu...Teorija zavere...osecala sa m se kao da pratim psihotriler citajuci Urkovo izlaganje...
Ili je lik...hm... ili nas neko sve lepo zeza,mada i nije neka fora...
Bolja je bila pre godinu kada je neki lik petljao nesto sa kopiranjem kartica,zaboravih vec...:)

@Urko

Bez ljutnje,ali mislim da bi trebalo da potrazis pomoc u obliznjem Domu Zdravlja,nije sramota,svako do nas u zivotu naidje na probleme,a tvoji su...pa dosta veliki.
To sto te svaki drugi,treci dan nazove neko ne znaci maltretiranje,vec periodicni odgovor manijaka i sl.persona,posto si svoj broj objavio u oglasima,tv-u...
Sto su mnogi pre mene vec pametno konstatovali...

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.788
@Zvonchica
Ma kakav psihotriler- HOROR
@tokyo
setili su se...
@urko
brate... pa shto ne nazovesh 988 pa vidish te fixne brojeve pa ih sve fino ne prijavish cajoshima, ako je istina shto prichash jer mi to sve deluje kao SF

palac kriminalac

Zainteresovan član
Poruka
138
tebe neko zesce zajebava. jesi li ti cesto davao nekome telefon u ruke? ili si mozda negde na internetu ostavljao svoj broj telefona.Ako nije nista od tog onda je sigurno neko tvoj broj stavio na forum ili neko ima nekog u telenoru ili mts-u ciju vec karticu imas. probaj da kupis karticu od nekog drugog opertatera(ako si 64 nemoj kupovati VIP jer s oni rade preko istih predajnika)Toliko od mene

VojvodinaV

Početnik
Poruka
22
Urko

Ti
ili nisi normalan,
ili si narkoman,
ili si pod uticajem nekog filma,
ili nas sve zajebavas!

ILI!
Nemoj koristiti mobilni! Pre se moglo ziveti bez mobilnog, pa sto i sad ne bi moglo!

Ali ne verujem da bi se toliko trudio da napises onako dugacak post samo zato da bi nas zajebao! Cak si napravio i blog!

Zaista ne znam sta si to skrivio da te toliko zajebavaju!

Osnovni podaci

Ime i prezime: DZONI
(S)pol: (podatak nije unesen)
Godište: 1970
Država: Srbija
Grad/mjesto: Beograd
Zanimanje: KAPETAN
Interesovanja: VIDEO-PC
Datum registracije: 25/12/2006

http://dorr.blogger.ba/

Mislim da zivis u Bosni ili si mozda poreklom iz Bosne posto si u blogu naveo dva bosanska sajta, a u osnovnim podacima napisao da si iz Beograda!

www.Sarajevo-x.com
www.Market.ba

Ako je ovo zajebancija onda svaka ti cast, a ako nije preporucujem ti da posetis psihijatra!
Nisam hteo da te uvredim ali...

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Primetila sam, otkad ne uplacujem sebi kredit za telefon, pozivi su se nastavili, ali, kad ostavim telefon i odem negde bez njega, i iskljuci se, ili kad mi je iskljucen, nikad nema propustenih poziva. I tek sam se danas setila, da mi je rekla neka brdjanka drugarica, jer ona nikad nije imala uplacen kredit, da se to ne dobija, informacije o propustenim pozivima, ako nemas uplacen kredit.

VojvodinaV

Početnik
Poruka
22
topmodelsica:
Primetila sam, otkad ne uplacujem sebi kredit za telefon, pozivi su se nastavili, ali, kad ostavim telefon i odem negde bez njega, i iskljuci se, ili kad mi je iskljucen, nikad nema propustenih poziva. I tek sam se danas setila, da mi je rekla neka brdjanka drugarica, jer ona nikad nije imala uplacen kredit, da se to ne dobija, informacije o propustenim pozivima, ako nemas uplacen kredit.
:confused: :roll: :confused:

palac kriminalac

Zainteresovan član
Poruka
138
vidim da se na blogu zoves DARKSTAR.Mozda ti i verujem u sve ovo,ali ja mislim da ti hoces da privuces masu na tvoju temo pre bi to rekao ,a mogao bi da napustis kapetanski posao i napravis neki dobar film NPR teorija zavere 2 sa tobom u glavnoj ulozi ili bolje da naziv bude Kako sam hteo da zajebem sve na forumu.PROBAJ DA IDES NA JOS NEKI FORUM MOZDA TI POVERUJU

palac kriminalac

Zainteresovan član
Poruka
138
Jos sam nesto shvatio nasao sam na jednom forumu lika koji se takodje zove darkstar i pise kako nije dobio posao ni u telekomu ni u telenora.MOZDA IM SE SVETI
NA FORUMU PISE SLEDECE
e da zaboravih mi sada sto smo otpali da li imamo sanse npr ako se ponovo otvori konkurs za call centar da se prijavimo ili smo na crnoj listi sad posto nismo primljeni
Tema: Telenor-Junior Operater
darkstar

Odgovori: 44
Pregledano: 7842
Forum: Konkurisanje za posao - prijavljivanje i testiranje Postavljeno: 04-05-2007 20:27 Naslov: Telenor-Junior Operater
Bila sam 27.4
Kad si ti bio??
U redu mi je ako su stvarno primili kvalifikovane ljude (mada, opet
ni ne znam sta bi me cinilo kvalifikovanom za ovaj posao)
a ne preko veze.
Inace, ovo apsolutno ...
Tema: TELEKOM SRBIJA
darkstar

Odgovori: 5
Pregledano: 1143
Forum: Konkurisanje za posao - prijavljivanje i testiranje Postavljeno: 04-05-2007 19:42 Naslov: TELEKOM SRBIJA
Da li neko zna kad planiraju ovi iz telekoma da zovu na obuku, da li su nekome rekli koji bi to vremenski preriod bio, jedan devojka sto je bila sa mnom kaze da su njoj rekli tek za mesec dana ne ver ...
darkstar

Forum: Konkurisanje za posao - prijavljivanje i testiranje Postavljeno: 04-05-2007 19:39 Naslov: Telenor-Junior Operater
malecka kad si ti bila na razgovoru
darkstar

Forum: Konkurisanje za posao - prijavljivanje i testiranje Postavljeno: 04-05-2007 19:33 Naslov: Telenor-Junior Operater
i mene su sad zvali!
lepo su pustili da se patim ceo dan u neznanju a onda me zovu
uz "nazalost" opasku...ma bas ima hvala!
inace ne znam ni koliko su ljudi trazili - nisam to recimo ni pitala.
na ...
darkstar

Forum: Konkurisanje za posao - prijavljivanje i testiranje Postavljeno: 04-05-2007 18:01 Naslov: Telenor-Junior Operater
malopre me zvali iz telenora nisam primljen
darkstar

Forum: Konkurisanje za posao - prijavljivanje i testiranje Postavljeno: 03-05-2007 11:49 Naslov: Telenor-Junior Operater
Test za racunare i engleski meni je bio smesan , jedino onaj opste informisanosti je bio stvarno tezak znam da sam 20 pitanja uradio tacno ostalo sam isao na eci peci pec. Usao sam u uzi krug i bio na ...
Tema: TELEKOM SRBIJA
darkstar

Odgovori: 5
Pregledano: 1143
Forum: Konkurisanje za posao - prijavljivanje i testiranje Postavljeno: 03-05-2007 11:35 Naslov: TELEKOM SRBIJA
Mene su pozvali iz telekoma da dodjem na taj psiholoski test ali ga uopste nisam radio samo smo imali da popunimo osnove ime prezime gde sam radio ako sam radio itd...I bilo je za koje mesto hocu da k ... TO SU SVE NJEGOVE PORUKE

palac kriminalac

Zainteresovan član
Poruka
138
sa My city foruma

darkstar KAKO da pronadjem ukradeni mobilni koji mi je veoma draga uspomena..

Poslao: 02 Dec 2005 21:57

Riddler
Elitni građanin

Pridružio: 16 Jun 2005
Gde živiš: Beograd

pa ako znas IMEI trebalo bi da prijavis. To je koliko znam jedino resenje.

Poslao: 02 Dec 2005 22:00

SVITAC
Legendarni građanin

Pridružio: 28 Apr 2003

Obrati se policiji .. jedini legalan način .. (budi uporan - moraš imati dokaz o vlasništvu .. račun)
ili
pusti buvu u 'lokalnom UG' da daješ nagradu za pronađeni telefon ..
(budi razuman .. često ljudi koji ti donesu mobilni nisu oni koji su ga ukrali)

za oba slučaja važi da što pre primeniš neki od njih .. a moja je preporuka da primeniš oba načina traženja ..

Poslao: 02 Dec 2005 22:07

Dejan123
Zaslužni građanin

Pridružio: 29 Avg 2005

Zao mi je, ali u 99,99% slucajeva telefon se nikad ne nadje....
jedino ako imas srece da lopov nije izvadio/unistio SIM karticu, ako nije ima nade, ako ne tesko

Poslao: 02 Dec 2005 22:42

vangoga
Ugledni građanin

Pridružio: 05 Apr 2004

Vec je bilo nesto u vezi kradje:
Dakle moras imati IMEI ,poreklo i odes u SUP , prijavis kradju i sanse su veoma velika da ga pronadju.Ali,ovde se obicno sve zavrsava jer je potraga za "obicnim" ukradenim telefonima skupa pa se to radi samo kada su u pitanju veca kriminalna dela.
Ako imas nekog prijatelja u policiji , verovatno ti on moze pomoci,ali ovako nece niko.

Poslao: 02 Dec 2005 23:25

darkstar
Turista

Pridružio: 18 Apr 2005

Prijavio sam kradju u MUP-u,prijavio sam kradju u Telekomu,telefon je vrednosti oko 300 evra,STA DALJE RADITI........

Poslao: 02 Dec 2005 23:45

M-Soul
Građanin

Pridružio: 23 Avg 2005
Gde živiš: Apatin

Blog: Nerviranje uz igrice

Kupiti novi telefon.Salim se.A i sto dajes tolike pare za telefon?Sta taj ima onda u sebi.

Poslao: 04 Dec 2005 01:15

Bane12
Super građanin

Pridružio: 11 Sep 2005
Gde živiš: Pa gde i do sada

Blog: Naš Blog

Pa mom sinu je POLICIJA u CG oduzela mobilni telefon jel im se ucinilo da je Ukraden, a moja supruga ga je kupila pre njegovog odlaska na letovanje,pa braco moja to nigde nema, pa sam morao da resim na takav nacin da nesmem da napisem,ali posto smo imali racun od telekoma i ponovo u CG u njihov Centar Bezbjednosti da pokazemo papire da bi ga dobili nazad.A ko ce da plati troskove??? a telefon je bio nov em skup pa kada saberes sve to sa Putovanjem boli glava,tako da se kome kod obratis veruj mi slaba vajda.

Poslao: 04 Dec 2005 09:16

maanuelaa
Putnik u prolazu

Pridružio: 04 Dec 2005

Postoji mogucnost da se aparat nadje ukoliko se koristi u mrezi koju si koristio i kojoj si kradju prijavo.Prijava iz milicije koja sadrzi IMEI broj prosledi se sluzbi pracenja ukoliko mreza to ima i oni kada prepoznaju taj IMEI da se koristi u mrezi pozivaju lice koje ga koristi da ga vrati a tebe da dodjes da ga preuzmes.Ovo se uglavnom radi za lica koja su korisnici POST PAID sistema naplate.Znaci ako si ovako prijavio Telekomu kradju ostaje ti samo da cekas da li ce uspeti da ga pronadju.

Poslao: 09 Dec 2005 20:34

darkstar
Turista

Pridružio: 18 Apr 2005

Mislim da cu Vas USKORO OBAVESTITI kako da pronadjete ukradeni telefon,drzite mi palceve...

Poslao: 13 Dec 2005 02:31

d-a-r-k-o
Turista

Pridružio: 12 Okt 2005

ovde je to drugacije. Uglavnom su ljudi posteni i vrate ti telefon nazad. Ima i onih koji to ne ucine ali u svakom slucaju IMEI je jedinstven i po tome mozes pronaci telefon. Mozda je u Srbiji veci problem oko toga ali ipak ne odustaj, ako ti telefon puno znaci

Poslao: 15 Dec 2005 19:52

mali ostoja
Turista

Pridružio: 06 Okt 2005

tesko da ce naci tel. posto je dovoljno da ga uzme i obrise sve sa njega i ubaci nov softver i taj tel. nepostoji u sistemu vise!!! A i ako prijavi policiji slaba vajda svi znamo kako rade! Jedino ako imas nekog inspektora da ti to resi! (iz licnog iskustva)

Poslao: 15 Dec 2005 20:42

Ana4pistolja
Turista

Pridružio: 20 Nov 2005

Vrlo je lako moguce naci telefon ali u policiji takvu stvar smatraju zanemarljivom i tvojom nebrigom.Dokle god je baterija u telefonu moze se pronaci, jos ako imas svoj aktiviran pin-kod.
Ako ga do sada nisi nasao digni ruke i pozeli srecu lopovu.Nek mu je na cast.

yugo 45

Ističe se
Poruka
2.637
pre oko 10.godina kupio sam yuga 45, kad sam predao novac kupacu on mi je posle završene kupovine iščupao iz kola radio kasetofon, ne pitajući me za mišljenje, iste večeri sam ga vozio da bi zbog ne ispravnog termostata pukla glava na bloku motora, a kad sam to popravio ne zadugo na auto putu pri većoj brzini mi je u krilo pao volan zajedno sa celim sistemom prenosa, odvojila se šipka od karoserije od slabog vara.... jedva sam ostao živ....
pa sta si ocekivao mercedesa da si pazario

a mozda te i neko prati i pokusava da te ubije sve je moguce

trebao bi ti da nosis kameru za ledjima da snimas da li te neko prati