Uzajamno priznanje Kosova i Srbije - poznat stav američke administracije

Ако ми је режим толико пута јасно и недвосмислено рекао да нема намеру да призна независност Косова- иако опозиција труби да је то већ готова ствар- ја сам изабрао да верујем режиму, јер ни са једне стране у свету нисам чуо да је Србија признала Косово.
То је, напросто- ствар разума.
Јер, ако је режим већ признао то Косово, и све је ово представа- зашто онда САД даје изјаву и потреби међусобног признања? :lol:
Nisam rekao da ga je priznala vec mu ne verujem da nece podleci ucenama, misljenje sam da se plase javnog mnenja, a ne neke imaginarni opozicije u tome se razlikuju nasi stavovi. Da pojasnim misljenje sam da opozicija u Srbiji ne postoji, svi na politickog sceni traze svoj uhleb za njega ce sve uciniti.
 
Nisam rekao da ga je priznala vec mu ne verujem da nece podleci ucenama, misljenje sam da se plase javnog mnenja, a ne neke imaginarni opozicije u tome se razlikuju nasi stavovi. Da pojasnim misljenje sam da opozicija u Srbiji ne postoji, svi na politickog sceni traze svoj uhleb za njega ce sve uciniti.
Opozicija se definiše kao "Neko ko je za to da nam tvoj vojleni 🍕 👄 sjaše s grbače."
 
Jednostavno i da ga priznamo, ništa time ne dobijamo.
Čak da nas expressno uključe u EU kao nagradu ni od toga nemamo nikakve koristi.
(...)
Наравно да ћемо да имамо користи од ЕУ. Као што су имале и остале земље Источне Европе које су ушле у ЕУ. Без уласка у ЕУ ћемо пропасти у смислу да ће нас престићи и Албанија.
 
Сви ви који кажете да Србија не треба да призна Косово, кажите да ли подржавате овај протест Камарада Млдже Джорджевича и његових следбеника (btw погледајте како је камарад лако обучен за разлику од осталих на снимку јер пошто је он у ствари рус, за њега је данашњих минус 6 степени Целзијуса право уживање) испред канцеларије *******ог :

 
Наравно да ћемо да имамо користи од ЕУ. Као што су имале и остале земље Источне Европе које су ушле у ЕУ. Без уласка у ЕУ ћемо пропасти у смислу да ће нас престићи и Албанија.
Jeste ali Srbija - not goin' to happen!
Kad Rusija uđe u EU tada će i Srbija. 😏
 
Domen šta bi bilo kad bi bilo, a ništa od toga nije bilo. Izgubismo sveti komad zemlje tek tako, za šta su oni momci ginuli 98 i 99? Pritom nisu uspeli da ga osvoje kopnenim putem, dakle za šta? Po meni se to jedino može vratiti vojnim sukobom, ovako nekim pregovorima se samo još više kanalimo. A to se neće desiti skoro, em nemamo vojsku, em nemamo naoružanje, em nemamo saveznike. Opet bi nas nato pojeo iz vazduha.
Naravno. Pitanje je meni čudno, zašto Ameri ne dozvoljavaju ujedinjenje Albanije i Kosova?
Samo bez teorija zavere.
 
Jednostavno i da ga priznamo, ništa time ne dobijamo.
Čak da nas expressno uključe u EU kao nagradu ni od toga nemamo nikakve koristi.
Ova država treba unutrašnje samoinicijativne reforme kako bi postala pravna država.
To se kao što vidimo u Cro ne događa automatski EU članstvom.
Naprotiv, sve društvene mane eskaliraju jer one ulaskom u EU i svojim opstankom u tome vide opravdanje.

Kosovo ne treba priznati, ako ništa eto, da bi smo pišali uz vetar.

29635280-a-silhouette-of-a-man-peeing-outdoors-.jpg

Jako si pametan. :roll: Posljednje pišanje uz vjetar platili su građani Srbije kada su im 1999. godine padale bombe na glavu.
 
To je pogrešan pojam jer je Hrvatska zajedno sa Rumunijom i Bugarskom deo celokupnog balkanskog kulturnog područja. Zato su te tri države najsiromašnije u EU, jer je i Balkan najsiromašniji u geografskoj Evropi.

Ako ćemo ići u trivijalne preciznosti, Hrvatska je i geografski i kulturološki samo djelomično na Balkanu.
 
Bornemisa
Nisam rekao da ga je priznala vec mu ne verujem da nece podleci ucenama
А ја верујем да неће, јер- нико није толико глуп да помисли да му то може проћи без казне.
Мала је ово кугла блата; ма колико добио за то- у пакету иде и комадић метала.
misljenje sam da se plase javnog mnenja
Сви се само тога и плаше; тако се долази на власт, тако се и одлази са власти.
Медији бирају, гласачи само потврђују договоре.
Da ojasnim misljenje sam da opozicija u Srbiji ne postoji, svi na politickog sceni traze svoj uhleb za njega ce sve uciniti.
Тако некако; износе своју понуду на "политичку пијацу", у нади да ће неком центу моћи то да одговара и да ће "уложити у пројекат".
 

Back
Top