UVOZ KINEZA KAO RADNE SNAGE..

billy_THE_kid:
Covek je uvezao RADNIKE..to je poenta......Da u Srbiji hoce neko da radi, ne bi se akao sa zutima....budite sigurni....Problem Srbije, veci od Kosova, od Haga, od svega je NERAD...........

Dakle, ko ne veruje, neka da oglas u novinama da trazi radnike (bilo koje struke)...videce sta ce mu se desiti...hahahhaaa....slusam bajke o hiljadama koje se javljaju na oglase....

Nece vam se javiti vise od dvadesetak ljudi, a na razgovor, vrlo verovatno nece doci NIKO......

Ko ne veruje ni u to...neka ode na zavod za zaposljavanje, neka trazi radnike.....Jos gore.....
Mesecima ce da vam stoji oglas, na koji se niko ne javlja.....

Srbi NECE da rade....hoce da se vrati Tito...nista ne radis, a plata redovna....Zaboravite....umro copavi....

Zato..bice sve vise Kineza....budale .....zar nije bolje dzabe lezati, nego dzabe raditi..????

Ko o cemu k***a o postenju. cedisti su najvece lencugetine i pljackasi u Srbiji.
 
billy_THE_kid:
Ovih dana je neki baja uvezao prvi kontigent Kineza, koje je zaposlio u svojoj firmi, sa perspektivom da ih dovede jos.

Kaze da je veoma zadovoljan odnosom prema radu, i ponasanjem novozaposlenih.
Sta je baju nateralo da u Srbiju, koja ima skoro pola milona nezaposlenih, dovede ljude iz inostranstva, pitanje je za milion dolara....

pa on je SVINJA, ali ono... najgora!
a Srbi bi da ne rade a imaju...

a da imamo normalnu dryavu, ko shto nemamo
i nekorumpirane inspekcije i sudstvo, ko shto nemamo...
i malo mozga da shvatimo da nishta ne pada s neba vec da se stvara...

mozda bi jednog dana i bili neko i neshto
ovako smo neko i neshto samo u glavama dimitrija, mihajla i slichnih, a to ne da nije uteha vec je najjezivija opomena!
 
serb_pagan:
srbi su dijabole,pustamo da nam se zuti naseljavaju,rade za 7000 dindzi,spava ih po dvadeset u sobi,naravno da su rentabilniji...kako je koshtunica obecao zaposlenje,zaposlice on 500000kineza umesto nasih...bar ce ispuniti obecanje...kao i uvek

p.s.sad ce se duh sa sekirom i njemu slicni likovi na ovom forumu obradovati,i paljevinski poceti da kace neke kineske slike...kako su oni super i najbolji i slicno...

:D :D :D :D

eeeeeeeeee

a dal ce ikad da shvati kolko mu ruiniraju omiljenu mu srbiju???

sumnjam!

al nije ni bitno, jer ako srbija zarati sa USA, USA opstaje, a ako Kina zarati, onda mozda USA ne opstane...

meni takvo razmishljanje i nije bash normalno... kao i one slichke sa vojnicima koji biju civila, uz komentar "samo shto nisu stigli"

kineska okupacija je coooooool
a saradnja sa USA je zlo :(

al shta cesh, svakakvih nas ima...
 
crow:
pa on je SVINJA, ali ono... najgora!
a Srbi bi da ne rade a imaju...

a da imamo normalnu dryavu, ko shto nemamo
i nekorumpirane inspekcije i sudstvo, ko shto nemamo...
i malo mozga da shvatimo da nishta ne pada s neba vec da se stvara...

mozda bi jednog dana i bili neko i neshto
ovako smo neko i neshto samo u glavama dimitrija, mihajla i slichnih, a to ne da nije uteha vec je najjezivija opomena!

Ti si sv'nja. Sv'nju koju treba na neomasceni kolac nabiti. Ti si sv'nja koja nece da radi, a govori o radu. Ti si sv'nja koja govori o pozvrtvovanju,a nikad ne bi se zrtvovao. Isti si sl'am, ko p*turica u Sarajevu, h*vat u zadru i s*ptarin u pristini. Ja kad sam postavio temu o poljoprivredi, i da je to jedini nacin za Srbiju. Sl'am kao ti bi pre jeo g*vna, nego se prihvatio poljoprivrede.
 
-Dimitrije-:
Ti si sv'nja. Sv'nju koju treba na neomasceni kolac nabiti. Ti si sv'nja koja nece da radi, a govori o radu. Ti si sv'nja koja govori o pozvrtvovanju,a nikad ne bi se zrtvovao. Isti si sl'am, ko p*turica u Sarajevu, h*vat u zadru i s*ptarin u pristini. Ja kad sam postavio temu o poljoprivredi, i da je to jedini nacin za Srbiju. Sl'am kao ti bi pre jeo g*vna, nego se prihvatio poljoprivrede.

e sherife... mislim...
kad vec medicinske ustanove pushtaju da se ovo sheta ulicom, ne morash ti forumom
mislim, znam da mi komentar nije u redu, al dokle bre vishe!
 
crow:
e sherife... mislim...
kad vec medicinske ustanove pushtaju da se ovo sheta ulicom, ne morash ti forumom
mislim, znam da mi komentar nije u redu, al dokle bre vishe!

Ma dokle bre vise sv'nje dsovacke da piskaraju kretenizam. Poljoprivreda je jedini izlaz za Srbiju. A dsovci bi najradije na socijalnoj pomoci da zive. Najradije da kao manijak ceda, urlicu za pobijenim mudzahedinima, i da za to dobjiaju pare.
 
Elvin:
ma tebe ću prvog da žrtvujem...ti si najveća srBenda ovde...:roll:

Srbenda, tu rec uglavnom samo ustaske komunjare koriste. Oni koji se protive vojnoj pomoci srbima preko drine i na kosovu, ako krene genocid nad njima. To su gamad koja se mora istrebiti. A ja imam draga secanja od isprebivanja dsovaca letos 8-) Kakve ste p'zdetine :lol: Pravi primeri ja'ara :razz:
 
E sad sam te provali Dimitrije sine Mitre, pa ti si sa Marjanom Risticevicem.
e100.gif
 
Elvin:
da neće opet vojska da progoni mlade ljude po ulicama,da bi ih terala na front?
još jednom ću ti reći:
da nema osoba poput tebe ne bi bilo ratova ...

Nisu srbi hteli rat. Krajiski srbi su samo hteli da budu pusteni na miru da zive. Takodjer srbi u vukovaru, bosni i na kosovu. Medjutim kad su napadnuti, naravno da ce se braniti. Ali to dsovci kao ti, ce rado da zanemare. Kao manijak ceda, cete ignorisati genocid nad srbima. I za pare, urlikati o pobijenim mudzahedinima. Jos uvek se sprovodi teror nad srbima u genocidnoj tvorevini zvanoj hrvatska. U hrvatskim i poturickim delovima bosne. Ali to dsovce ne interesuje. Ja nisam za rat. Ja sam da se srbi zastite. Ali to dsovacki sljam nece. micunovic:"srbi nemaju sta da traze preko drine".
 

Back
Top