Quantcast

UVOZ IZ KINE

reb0rn

Početnik
Poruka
30
Interesuje me da li moze preduzetnik da kupuje na aliexpress-u putem licne Visa kreditne kartice (posto banke firmama ne daju iste firmama) robu za svoju zanatcku radnju i istu da je carini za firmu preko speditera (u pitanju su kolicine od 500-800e koje ne mogu da idu za licnu primenu)?

Naravno spediter bi dobio fakturu od prodavca ali bi izvod preduzetnika iz banke bio placen kao fizicko (posredtvom licne debitne visa kartice) lice na ime aliexpress-a jer se ne placa direktno prodavcu vec se ide preko Alipay-a (slicno paypal-u)?

Fiable

Početnik
Poruka
1
Lijep pozdrav svima, mi smo firma Fiale d.o.o. Nudimo usluge i pomoc pri kupnji i narudzbi proizvoda iz Kine. Za vas pronalazimo pouzdane proizvodjace, pregovaramo za cijene, organiziramo transport do vase zeljene adrese itd. Isto tako pomazemo da razvijete svoje ideje i proizvode i pronalazimo tvornice koje ce vam pomoci pri tome. Ako ste zainteresirani za suradnju i ako imate nekih pitanja mozete nas kontaktirati na fiable.split@gmail.com

dzolaya

Početnik
Poruka
2
I mene su interesovale stvari za kupovinu iz kine i naisao sam na jedan veoma koristan i informativan sajt sa savetima i preporukama gde kupiti robu iz kine. Ako vas i dalje interesuje, proverite

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.