Uvlakačka politika neprijateljima Srbije dobra je samo za kratkoročni period

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Autorska tema
Kome nije ovo jasno uprostiću mu.
Sada Srbiji tj. lično Srbima odgovara uvlakačka politika prema svojim neprijateljima koju primenjuje lično predsednik Srbije.
Ali pazite poslednje predsednikovo izlaganje i videćete da želi upravo sada da reši zamrznuti komflikt sa terorističkim albancima i to baš kada njihov naveći prijatelj predsenik USA Bajden dolazi na vlast.Šta će dalje biti pa jasno je čak i kinezu.Šiptari odlično razumeju Srpski nego su namerno napali Vučića da želi rat da bi upravo on izgubio svaku podršku koja bi mogla da se dogodi od Bajdena.Koliko nejaki Vučić može da izdrži a da ne poklekne pred Bajdenom to se može možda meriti u mesecima ne u godinama?
 
Autorska tema
Kome nije ovo jasno uprostiću mu.
Sada Srbiji tj. lično Srbima odgovara uvlakačka politika prema svojim neprijateljima koju primenjuje lično predsednik Srbije.
Ali pazite poslednje predsednikovo izlaganje i videćete da želi upravo sada da reši zamrznuti komflikt sa terorističkim albancima i to baš kada njihov naveći prijatelj predsenik USA Bajden dolazi na vlast.Šta će dalje biti pa jasno je čak i kinezu.Šiptari odlično razumeju Srpski nego su namerno napali Vučića da želi rat da bi upravo on izgubio svaku podršku koja bi mogla da se dogodi od Bajdena.Koliko nejaki Vučić može da izdrži a da ne poklekne pred Bajdenom to se može možda meriti u mesecima ne u godinama?
kali15.png
 
Autorska tema
Kome nije ovo jasno uprostiću mu.
Sada Srbiji tj. lično Srbima odgovara uvlakačka politika prema svojim neprijateljima koju primenjuje lično predsednik Srbije.
Ali pazite poslednje predsednikovo izlaganje i videćete da želi upravo sada da reši zamrznuti komflikt sa terorističkim albancima i to baš kada njihov naveći prijatelj predsenik USA Bajden dolazi na vlast.Šta će dalje biti pa jasno je čak i kinezu.Šiptari odlično razumeju Srpski nego su namerno napali Vučića da želi rat da bi upravo on izgubio svaku podršku koja bi mogla da se dogodi od Bajdena.Koliko nejaki Vučić može da izdrži a da ne poklekne pred Bajdenom to se može možda meriti u mesecima ne u godinama?
pa zar Vule vec nije pokleknuo pred Trampom onomad ?
Il su Henlay, Komsija i td. greskom ubacili informacije "da je Vule i zvanicno predao Kosovo" pre predvidjenog roka ?
 
Jasno je, nema vecih pic.aka od nas, mi, odnosno nasa vlast se uvlaci svima i amerikancima i albancima i EU i Kinezima i Melezima. Umesto da udarimo sakom o sto, da postrojimo sve nase neprijatelje da im nalupamo samare i teramo ih da rade sklekove. Mi smo bre sila, zasto bismo mi pregovarali sa bilo kim. Odma rat i adj. u pic.ku materinu. Dokle da gledamo vise izdaje svakog dana.

Ali pre nego sto krenemo onako agresivno da se kur.cimo, koliko bi se vas odazvalo pozivu drzave za neki sukob. Jer ne tako davno, kada su pojedini mladji punoletnici dobili poziv za vojnu evidenciju (dakle ne za sluzenje vojnog roka, niti za vojnu vezbu,vec samo za evidenciju sto vodi svaka drzava), pocela je kukumavka i plakanje kako ce nas veliki zli Vucic odvesti u novi rat. Pa i ovde na Krstarici bilo "necemo ratovati u Vulinovoj vojsci" i naravno, pretnje selidbom iz Srbije u slucaju novog sukoba.

Dakle da vidimo sa kolikom silom to raspolazemo. Ko ce u prve borbene redove, a ko ce da navija od kuce. Ja sam u vojsku isao kada sam mogao da biram da li cu civilno ili sa oruzjem i kao neko ko se smatra patriotom izabrao sam sa oruzjem. Sluzio u Batalljonu za specijalna dejstva u izvidjackoj jedinici. Ja svoj ratni raspored znam. Na zalost, mnogima je ratni raspored pozoriste, bolnica, biblioteka, gde su sluzili svoj civilni rok. A takvi su najagresivniji u toj zelji da ne ispadnemo pic.ke i znaju najglasnije da zapevaju u kafani neku patriotsku pesmu. Dakle da vas vidim, gde vam je ratni raspored, gde ste vojske sluzili, dajte da se prebrojimo koliko bi danas ginulo za Kosovu i majku Srbiju pre nego sto krenemo da lupamo samare celom svetu.
 
Vucic! Fenomenalno je odradil Trampa...pokunjio se da se Bajden sazali za nas se zrtvuje! A Hilari dao podrsku...Srbi pljuju kratkovidi Vucic je drzavnik...on sada drzi u mat poziciji Bajdena! (Jesam podrzo tvoje uvek bio za tebe) Nismo imali ovakvog drzavnika nikada!
Jedino se slažem da je ovo tačno.Jer gleda celu naciju u oči i laže sve.
 

Back
Top