Uverljivi znaci da vaša veza ima ono što je potrebno da traje zauvek

Ja ih sreecem i znam dosta lepih i normalnih mlasjih dama tu do 35 recimo...

Bogu fala da ih ima no ok mnogi je ovih boze ti sacuvaj
Pa vrv zavisi i koji su ti kriterijumi. Nekima je da se javljaja starijima sa dobar dan a neki imaju malo vece kriterijume. Meni je na pr jako bitno da mi na startu da do znanja da je sposobna da se dusevno veze na zdrav nacin i uspostavlja komunikaciju kako treba. Evo pr koji je nezdrav: igre postavljanja. "Ti se potrudi da me zainteresujes a ja ne moram za tebe jer sam zensko". To na startu nije za brak.

Pa vrv zavisi i koji su ti kriterijumi. Nekima je da se javljaja starijima sa dobar dan a neki imaju malo vece kriterijume. Meni je na pr jako bitno da mi na startu da do znanja da je sposobna da se dusevno veze na zdrav nacin i uspostavlja komunikaciju kako treba. Evo pr koji je nezdrav: igre postavljanja. "Ti se potrudi da me zainteresujes a ja ne moram za tebe jer sam zensko". To na startu nije za brak.
Izuzetno jaki kriterijumi ne brini.

Ili ako je isprazna, prica samo o svakodnevnici, ne sme da se priblizi intimnije, ceka na tvoj korak uvek - to je osoba nesposobna za relaciju. Sutra ce na sve cekati na tvoj korak.S takvom ces biti usamljen iako je tu. Sve jedno to musko- zensko. To su relacije obostrane i jedino tako zdrave.
Ili hiper socio - ima ovde ovo, onde ono, e da vidis ovaj kafic, e da vidis ovaj lik, e da vidis ovde sta se desava - ok za zabavu ali za brak ne.
Lepa sam pa sta tip. Narcis brate, to ti ne treba. Dozivljava sebe u 100 boja i samo sebe i dozivljava ne ume drugog. I decu upropasti. Hladna mama.
Ili zenstvena zena- ne kapira muski senzibilitet u opste. Katastrofa- taj tip predje preko mrtvog lesa i ako je muskarac, napravi facu: iju.
A ima i mix: ti si kriv za sve zena. To nema potrebe da objasnjavam.
Ili onaj tip veciti sanmjar zena. Hocu kule gradove - giga mega romantiku - da je nezan a da je opet cvrst a da je brz al da je spor a da ima veliki tuki al da me ne boli i da je taman, al da blistam pored njega vsaki dan i ujutru i posle podne i uvece - iz sna da se probudim i da lebdim. Mi smo jedno u knjii zapisani - Istu stolicu svaki dan imamo Ludak!
I naravno Prada. Poput ove sa naslovne. Ambiciozna, al mi ti ispunjavaj ambicije. Bljaak.
A imas i ove fanatike. Ultra tradiconalna - Nechu u medzedze tip. Totalno bezivotna, ozenis je i ona vec razmislja o grobnom mestu. Seksa se da bi se deca pravila. Od slave do sahrane sprema kolace, nosa pite, kolac kod svestenika - frik.
Hoces jos?

Back