Uvek budite obazrivi na netu... (izgled)

Тоалет папире?:D

Ne wetj zvanicne potvrde republickog centra za talente za moj maksimalni ucinak na testu inteligencije xD
Msm realno inteligencija i ne znaci toliko, osim narawno da se kurcis sa time :D. Ali eto :D
Opet je fun ponekad xD.
Moracu da slikam potvrdu i da okacim na profil da se istakne u prwi plan z:D z:D ( salim se nisam toliko seljak xD)
 
Ne wetj zvanicne potvrde republickog centra za talente za moj maksimalni ucinak na testu inteligencije xD
Msm realno inteligencija i ne znaci toliko, osim narawno da se kurcis sa time :D. Ali eto :D
Opet je fun ponekad xD.
Moracu da slikam potvrdu i da okacim na profil da se istakne u prwi plan z:D z:D ( salim se nisam toliko seljak xD)

Msm, Blag0 r3puBlitzi s@ t@l3nTima:D
 
Mnogo glupa tema, od clana koji se ku.rchi eksploatisanjem stereotipa (ako ti neko obrise post - ruzan je... ako ti neko kontrira - ruzan je... ako te provocira- ruzan je), da bi postigao neki svoj cilj...
Sam bog zna koji...

Bratislave, sokole, ti si k'o neka histericna zenica koja pokusava da skrene paznju na sebe lupetajuci gluposti, ni ne shvatajuci koliko svojim izlizanim predrasudama od pre hrista zagadjujes mozgove onih koji su na forum dosli da se opuste, i izmedjuostalog pobegnu bas od takvih kao sto si ti.

Ukoliko ti, takav... socijalno ogranicen i pravopisno-neobavesten imas IQ veci od moje skolske drugarice Sandre, koja evo vec 19-u godinu zivi u uverenju da je glavni grad Engleske -Amerika, ja sam Luj XVI. :dash: :dash: :dash: :dash:

Over & out.
 

Back
Top