Уведемо санкције братској Русији а онда компромисом пристанемо за Косово у УН

nesko101

Elita
Poruka
18.162
АУТОРСКА
Парламент ЕУ већ тражи од Срба све ово а потпуна нормализација односа са Приштином значи и овера издаје свете СРПСКЕ ЗЕМЉЕ.
Обећани новац и Вучићева лукава превара су довољни за пропаст једног слободарског и државотворног народа.
Има ли снаге овај Српски народ да стане на црту ових издајника остаје да се види ових дана.
 
Drz' se ti tvog Vucica na vreme i ne napadaj ga jer isto misli kao i ti. Samo sto on mora da laze te evropljane da je na putu u EU zbog tih pristupnih fondova, da bi ti imao od cega da zivis. A ti ne moras, ti ga napadaj, a on ce za tebe da potura gu'icu... I onda kad evropska admianistracija provali tu prevaru zvanu lazni put u eu i kad se Vucic i otvoreno bude konfrontirao sa njima ti ces ga kao tek onda podrzati.... Mislices da se promenio.. Meni te fore ne mozes da prodajes ... Vi ste ista klapa..
 
1650474553005.png
 
Уведемо санкције братској Русији
Парламент ЕУ већ тражи од Срба све ово

Они могу да траже (безобразници су то) шта год хоће
то не значи да ми о томе морамо чак ни да размишљамо.

Ја рецимо уопште не размишљам о таквим опцијама
знам шта иде, а шта не иде !

компромисом пристанемо за Косово у УН
а потпуна нормализација односа са Приштином значи и овера издаје свете СРПСКЕ ЗЕМЉЕ.

Само полако са великим речима !

Обећани новац и Вучићева лукава превара су довољни за пропаст једног слободарског и државотворног народа.

У страху су велике очи !
Није ваљда да се плашиш сопственог председника ?

Ниси наш ?
Одакле си ?

Има ли снаге овај Српски народ да стане на црту ових издајника остаје да се види ових дана.

О чему ти трабуњаш ?
За кога радиш ?

Кад ми то нисмо стали на црту проблемима ?
Поготову сад кад имамо Господара !

Није твој Господар ?
А чији си ти мали ?

Видим сваки дан отвараш тзв ауторске теме,
све нешто као пропадосмо ...
 
Drz' se ti tvog Vucica na vreme i ne napadaj ga jer isto misli kao i ti. Samo sto on mora da laze te evropljane da je na putu u EU zbog tih pristupnih fondova, da bi ti imao od cega da zivis. A ti ne moras, ti ga napadaj, a on ce za tebe da potura gu'icu... I onda kad evropska admianistracija provali tu prevaru zvanu lazni put u eu i kad se Vucic i otvoreno bude konfrontirao sa njima ti ces ga kao tek onda podrzati.... Mislices da se promenio.. Meni te fore ne mozes da prodajes ... Vi ste ista klapa..
Tebi prika niko nije potreban jer si sam sebi dovoljan, ajde sad ćao.

Они могу да траже (безобразници су то) шта год хоће
то не значи да ми о томе морамо чак ни да размишљамо.

Ја рецимо уопште не размишљам о таквим опцијама
знам шта иде, а шта не иде !



Само полако са великим речима !



У страху су велике очи !
Није ваљда да се плашиш сопственог председника ?

Ниси наш ?
Одакле си ?



О чему ти трабуњаш ?
За кога радиш ?

Кад ми то нисмо стали на црту проблемима ?
Поготову сад кад имамо Господара !

Није твој Господар ?
А чији си ти мали ?

Видим сваки дан отвараш тзв ауторске теме,
све нешто као пропадосмо ...
Iz koje ti ludnice izađe hebem ti život.Daleka ti lepa kuća pu,pu.
 
А што нико не помиње Метохију?
Љубитеље N1 разумем али остале не.
Ne znam,nije mi jasno,ako im je tesko da to ispisu ima skracenica KiM.To je jedna teritorija iz dva dela.Samo Siptari zovu Kosovo bez Metohije.
 

Back
Top