Quantcast

Utisci sa pop rock koncerata

ambidekster65

Legenda
Moderator
Poruka
50.751
Na ovoj temi pišite o koncertima na kojima ste bili. Znači nekoliko rečenica koje bi nam dočarale kako je bilo na tom koncertu. Ako ste slikavali na koncertu bilo bi odlično da okačite koju sliku sa koncerta. Na kraju možete okačiti koji spot tog izvođača. Zamolio bih Vas da na ovoj temi ne pišete o koncertima narodnjaka.

Da krenem sa koncertom na kom sam bio prije 3 dana...

Bryan Adams, Štark Arena, 10.11.2019.

Nakon 16 godina Brajan je ponovo došao u Beograd i održao sjajan koncert. On imponuje time što nije nafurani rock star, već sasvim prirodan čovjek koji se na koncertima ne štedi, već od srca drži koncert na kojem se trudi da zabavi publiku koja je došla na koncert. Mnogi strani muzičari odsviraju sat i po, jednu pjesmu na bis i odu. Brajan je održao koncert od dva sata. Na početku koncerta je rekao: "Imamo mnogo pjesama da vam odsviramo, žurite li sutra na posao?". Čitav koncert je sasvim prirodno komunicirao sa publikom. Vjerovatno je većina (pa i ja) očekivala koncert sa većinom njegovih svima poznatih balada. Ali, nije bilo tako. Otprilike je bila ravnoteža između brzih i laganih pjesama. Prijatno sam se iznenadio što je beogradska publika sama pjevala neke strofe u prilično pjesama. Npr. čuvena balada "Heaven" je počela tako što je publika pjevala čitavu prvu strofu, dok je Brajan držao mikrofon okrenut prema publici. Iza muzičara je bilo platno na kojem su se tokom koncerta prikazivale razne video sekvence, režirane sa ukusom. U nekim pjesama slika sa video spota, u nekim tekst pjesme. U nekim je nekoliko kamera iz raznih uglova snimala koncert i gledali smo na platnu koncert, uz razne vrhunski urađene video efekte. Svi muzičari su vrhunski odradili svoj posao. Posebno je briljirao gitarista.

Mislim da sam opisao ono glavno. Otiđite na sajt Štark Arene, ima uskoro dobrih koncerata.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
233.317
ambidekster , pohvale za ovu temu a posebno za snimak sa koncerta..
verujem da je slusati i videti legendu kao sto je Brajan Adams uživo bio poseban dogadjaj
citala sam da je slavni roker dva sata svirao i pevao pred 8.000 ljudi u Štark areni i oduševio publiku

1573669333241.png

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.