Utisak nedelje : Tomo ko ti je ovaj ?

al bundy

Legenda
Poruka
63.993
Ajde Bujosevic je OK , Dulic je stara vec poznata baraba , al ko je ovaj feminizirani mladi satro japi iz SNS-a ? z:shock: Pa za ovog su i Zarko Korac i onaj Azdejkovic ***** po zanimanju simbol muskosti ,ko Marko Kraljevic. z:D
Takve ljigavce sam do pre ovoga vidjao samo u G17 i DS-u , al je ovaj nekako jos vise gej . :think:
 
SNS je za promene i nece da saradjuje sa onima koji su Srbiju doveli dovde.z:shock:
A sto ne pita *******og i grobara dokle su doveli Srbiju i kako su saradjivali sa seseljem i milosevisem i tadicem.
Kakav kreten.
Свако има право на грешку и да се због ње покаје...а СНС није помагала Тадићу да остане на власти.
 
Kakve veze ima ako je i momak gej?
Inace jos niko nece dostici homo-erotsku agresivnost LSD uzdanice Marka Karadzica.
Свако ко је иоле пристојан и културан другосрбијанцима делује као геј...глупости, будалаштине...најважније је да је момак образован и интелигентан.
 
Ajde Bujosevic je OK , Dulic je stara vec poznata baraba , al ko je ovaj feminizirani mladi satro japi iz SNS-a ? z:shock: Pa za ovog su i Zarko Korac i onaj Azdejkovic ***** po zanimanju simbol muskosti ,ko Marko Kraljevic. z:D
Takve ljigavce sam do pre ovoga vidjao samo u G17 i DS-u , al je ovaj nekako jos vise gej . :think:

Da li se ovde primećuju elementi homofobije i netolerancije???

BUNDI RADIKALU!!!.:rtfm:
 
Ajde Bujosevic je OK , Dulic je stara vec poznata baraba , al ko je ovaj feminizirani mladi satro japi iz SNS-a ? z:shock: Pa za ovog su i Zarko Korac i onaj Azdejkovic ***** po zanimanju simbol muskosti ,ko Marko Kraljevic. z:D
Takve ljigavce sam do pre ovoga vidjao samo u G17 i DS-u , al je ovaj nekako jos vise gej . :think:

Сви политичари су лажови и демагози, па и ови у емисији, а Бујошевић је квази-новинар, носилац 5октобарске споменице.
:zper:
 
Свако има право на грешку и да се због ње покаје...а СНС није помагала Тадићу да остане на власти.
Zato mu sad pomaze...

Сви политичари су лажови и демагози, па и ови у емисији, а Бујошевић је квази-новинар, носилац 5октобарске споменице.
:zper:

Bujosevic se mnogo promenio....post'o covek veliki nervcik, nije bio takav ranije..
 

Back
Top