Utisak godine?

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Ha,ha ako tako gledamo, onda mi je ovo treca godina koja se zavrsava sa brojem 6
icon_twisted.gif

D

DisMisaL

Gost
Godina ko godina. Možete uzeti bilo koji dan, sačekati da ova planeta napravi jedan pun krug oko Sunca, i eto vam godine. Biće i gorih.

A nije da se nije dešavalo. Ali bilo je nečega i prethodnih. Ove, par promenjenih poslova, sredio finansije (ne, to je bila pretprošla), upisao školu... Gomila sitnica koje život čine.

Krupni utisci:

Kada je kumić umro. Bio je još dete, malo dete. Živeo je sa svojim bolom i bio veseliji od mnogih. Nije ni iskusio život, a morao je da ode. Tuga.

Umrla je i jedna komšinka, baka za koju me vezuje dobar deo uspomena iz detinjstva. Sve manje stvari ostaje da me sećaju na taj period, kada sam i sam jedino tada sretan bio.

I nešto što ne mogu sebi objasniti, sada pri kraju. Da li samoobmana, ili šta već. Na trenutak sam osetio sreću, a radilo se samo o pogrešnom tumačenju. Još puno toga imam da naučim o životu i odnosima sa drugim ljudima. A tako malo vremena.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
e to su ti zvanicne tuge kao to mozes da pomenes...aj kapiram i ja tako funkcionisem

e prejela sam se bila sam resila kao mada off da se necu prejedati nocu...da necu jesti posle recimo 20h. to je odlicno kad uspe ali ne uspe uvek

ocu dismisala
sada
necu..ali mogao bi
ma i necu. en znam shta bi ja
:X

utisak dana... XXXX XXXX XXXX necu da napishem morala bih da izmislim nov
sad razumems hto lazu na utisku nedelje.....uzas
sta ako me olja tamo pozove i ja cu lagati
nisam bolja od drugih
:(

aaaaaa ovo je godishnji

enmam pojma shta je utisak... enmam utisak

pa evo josh sam zhiva

[[Darko_91]] *

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.795
bice bice dobra 2008... nije los broj 8 ja mislim tako sam cuo? :D dobro ja punim 18 godina 2009 godine pa volim broj "9" jedva cekam da se zavrisi ova 2007! pa vidite moju lokaciju 8+1=9 cekam 2008 i 2009! 2007 je toliko losa da docekujemo novu 2008 godinu "Ponedeljak na Utorak" :D :D :D samo da me ne pozovu u vojsku :mad: sigorno ce me pozvati u 2009 ali necu ici pravicu se da nisam sposoban! :D

Che Guevara

Iskusan
Poruka
5.657
...utisak godine..hmm...da vidim...ima ih više...jbg, koliko god preboleo, prvo mi pade na pamet taj bolni raskid..:( ..zatim gubitak posla za par dana..:( ...al' da ne bude sve loše, nek bude utisak i to što sam kupio svoj auto..:)
..i naravno, učlanio sam se na forum..:lol:

Crocodile

Aktivan član
Poruka
1.074
Toshe Proeski..... :-( :-( :-(

.....i jos gomila privatnih losih.... ne ponovila se ovakva!

A i 2007 je 2+7=9, devetka, zavrsetak, kraj.....Valjda ce 2008, odnosno 2+8 = 1 doneti neki dobar pocetak....

Megy 18

Zainteresovan član
Poruka
453
Cenim da je bila bolja od prethodne 2-3,nekako sarenija i uzbudljivija...putovalo se ...trosilo....kupovalo...gostovalo i druzilo za 10,lepo....
izuzev par losih investicija bila je to dobra godina.
Od sledece ocekujem mnogo,mnogo vise8)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.