Utisak godine?

H

hanibaI77

Gost
Steffan:
Nece, naprotiv, bolece te duplo manje.. :lol: to ti je najbolji nacin da izgubis nevinost.. odmah na startu vidis sta ti se najvise svidja... :D

Ne brini se, bicu nezan sa tobom.. :roll: sto ne mogu kazati i za Hani... :lol: nju necu stedeti nimalo.. :P
svinjo cime sam ja to zasluzila? :razz:

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Ako smem da napomenem

TEMA JE UTISAK GODINE A NE KRESI ME DO ZORE
icon_exclaim.gif
icon_exclaim.gif
icon_exclaim.gif

V

Vragolasta Amfibija

Gost
ma pobrisi sve ono sto smo ja hani,stefi i tomax danas pricali..sigurna da ti nece zameriti...stvarno je lepa tema..ja sam vecinu svojih postova pobrisala...

X

xpajamacax

Gost
na žalost ja ću se ove godine sećati kao godine kada sam ostala bez mog dede.

iako mi je generalno,na svim poljima bila više nego uspešna,
ja ne mogu da se oduprem negativnom utisku.
ali kao što neko reče...u prvu ruku izgleda da je bila još jedn au nizu,
ali kada se malo presaberem...
bila je ovo godina za pamćenje!!!

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
E, pa ne ide ti to tako.

Ove godine imamo veštačku jelku...a to je u stvari bor... kitimo veštački bor...ne znam zašto sam to rekla

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Decko sa kojim sam a sa kojim sam krenula prosle godine pocetkom novembra. Ni u snu nisam sanjala da sa nekim moze biti tako dobro. Ulepsao mi je citavu ovu 2005tu, zahvaljujuci njemu svaki dan mi je bio nesto posebno....ah ta ljubav :)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.