Utisak godine?

V

Vragolasta Amfibija

Gost
ma kakvi bre...neutesena sam najstrasnije !!!!!!

trazim ali oko mene ovde na forumu sve imbecili..nema covek sta da pribere... tako da je sto bi se reklo mrka kapa....

ali ne gubim nadu...cula sam da ce 2007 da se prijavi najmocniji forumash od svih koji ce da vas zaseni i da pohebe sve forumashice za kratak period sto ce ga izbaciti u forumsku zizu a mozda ga inaugurishu i u superextramoderatora sto je vishe od supermoderatora...

i tako se cuvam za njega..jedinog i neprikosnovenog !

TOMAX

Poznat
Poruka
7.737
Bila i ne ponovila se.
A pošto već znam da i posle najgore godine dolazi još gora godina (yeb'te,dokle više??).....
ostaje mi samo da se nadam... nečemu... (yeb'lo me nadanje)

V

Vragolasta Amfibija

Gost
TOMAX:
Bila i ne ponovila se.
A pošto već znam da i posle najgore godine dolazi još gora godina (yebote,dokle više??).....
ostaje mi samo da se nadam... nečemu... (yebalo me nadanje)
jedino pravo resenje za tebe je samoubistvo.sto pre to shvatis pre ces postati srecan....zamisli samo to predivno belo svetlo koje te nosiiiii...i nosiiii...i nosiiiiiii....:arrow:

:lol:

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
Vragolasta Amfibija:
da...ali treba da ceka do 2007 a dotad ce on da se ozeni i zena mu nece dati da mrdne dalje od sporeta...hiih...a kamo li do kompa...mozda ce ga naterati da promeni i posao kako bi ga odvojila od forumashica...nego...a da se mi smuvamo dok se ti jos nisi ozenio i meni jos nije dosao moj supersavrseni? :)

Joj ja bi vas sve da mogu.. :lol:

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
Vragolasta Amfibija:
e meni se zaglavilo danas neko meso u zub !!!!!

STEFIIIIII...vidis..pothitno si mi potreban !!!!! :)

e da...salim se ...jednom sam stavljala na forum stefanovu kitu ali su se forumashice uplasile i zamolile me da je sklonim...ja sam rekla ok ali ne znate sta propustate time da je svako jutro pogledate pre nego odete na posao....blagostanje citavog dana :)

hahahahahaha grozna si.. :lol: treba tebi neka zver da te pripitomi a ne neko ovako sladak i fin poput mene.. :roll:

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
Nece, naprotiv, bolece te duplo manje.. :lol: to ti je najbolji nacin da izgubis nevinost.. odmah na startu vidis sta ti se najvise svidja... :D

Ne brini se, bicu nezan sa tobom.. :roll: sto ne mogu kazati i za Hani... :lol: nju necu stedeti nimalo.. :P

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.