Utisak dana ...

Posao oko pečenja rakije umnogome nam je olakšalo prisustvo burazerove devojke makar tih nekoliko sati. Mene je razbudila i bilo mi je lepo u njenom prisustvu. A burazerova devojka ista moja prva ljubav (samo što burazerova devojka za razliku od moje prve ljubavi, nosi dioptrijske naočare). To mi je utisak dana, danas sam je prvi put video. Istina, nije mi toliko bila inspirativna za priču (ko moja prva ljubav) ali nije da sam svo vreme ćutao. Ko zna možda su mi se i zbog toga svakave misli motale kući za vreme tuširanja. Ja bi zapravo želeo da budem korektan i da ispravim neke greške a nisam siguran šta da mislim o mojoj prvoj ljubavi. Njen mobilni sam odavno izgubio (nebi je zvao ni da imam njen broj) a preko interneta mi bukvalno nikada ni na jednu poruku nije odgovorila
 
Poslednja izmena:
Bio sam danas u Narodnom muzeju u Beogradu, i na sajmu knjiga:

1.U muzeju je bilo bolje nego što sam očekivao (očekivao sam da će biti smor, ali eto hteo sam da ga vidim). Najači utisak na mene su ostavile stare novčanice i slike Save Šumanovića. Čovek je fenomenomenalno slikao

2.Sa sajma mi je utisak (opet suprotan očekivanjima) da sam bukvalno sa drugom pobegao sa njega. Kupio sam 11.knjiga i na kraju smo bukvalno pobegli da nebi više kupovali. Uglavnom su to stari naslovi sa velikim popustima. Drug je kupio desetak skupih romana, a ja memoare Emira Kusturice, knjigu o seriji Sex i Grad (jbg gledalo se :lol: ), viceve o političarima, biografije najpoznatijih srpkinja, knjigu o Kk Partizan (gledao sam sa sportske, ne navijačke strane. Ja navijam za Crvenu Zvezdu), knjigu o Djindjiću (isto sam gledao iz ugla čitaoca da bi mi bilo interesatno za čitanje. Ja o Djindjiću mislim isto što i Šešelj), knjige Mire Furlan (kupoholičarka), Branka Djurića, i još par knjiga
 
Zvala me je na mobilni bivša koleginica. Poručila je od mene dva kila meda. Kaže da ćemo se ispričati kad se vidimo. S obzirom da sutra kad joj budem nosio med na posao, da će biti i moj burazer samnom, ne verujem da ćemo ja i ona sad tu nešto pričati (ko što bi se ispričali da smo sami), ali radujem se ponovnom susretu sa njom. Ona je tako mirna, tiha osoba, ma ista ja. Jedna od žena mog života, pu, samo da nije udata :rotf:

Ps. Sve žene mog života su se udale za pogrešne momke. Zato sam sam :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Što više posmatram Sanju i njenog momka (ako joj je to momak, ako nije burazer), sve mi više dolazi da se tako napijem :lol: Sutra je Nova godina, možda je sutra idealna prilika za to. Znam, nismo se videli od zadnje mature, nije mi odgovarala na poruke, nije htela da se vidimo i čujemo ali... :(
 
Veceras cu i ja morati da pijem da zaboravim :mrgreen:

Eh onda znaš kako sam se juče osećao :lol:
"Nije htela moje pesme, moju ljubav, moja dela. Nije htelaaaaaa ruke moje, moju ljubav, nije dala srce svoje
:(
Razmišljam da je ne pratim više. Šta, treba da gledam nju pored nekog drugog ????? Nastavi li da kači te stvari, stvarno ću prestati da je pratim :) "On te ljubi a ja nesmem, to nemogu da podnesem " Ima kao i ja javan instagram profil, i plašim se da će muškarac u meni ponovo poželiti da je vidi, naročito kad dodje leto, kada bude kačila slike u kupaćem kostimu :lol:
 

Back
Top