Quantcast

Utisak dana ...

Vaske

Veoma poznat
Poruka
11.692
Bili smo u Disu. Moj utisak je da je Dis u Novom Sadu ubio Lidl. Pust, radi samo jedna kasa. Odmah smo došli na red.
Dis nema ništa što druge radnje nemaju. Sve je isto, pa čak i cene. Lidl ipak ima nekih Nemačkih proizvoda koje niko drugi nema. Cene variraju od istih kao kod drugih, do čak nižih. Lidl ima jednu veliku manu, a to je što je mali, pa je uvek velika gužva. To mu je ogromna mana

miki208

Ističe se
Moderator
Poruka
2.929
Sinoc sam zavrsio sa citanjem Inferna od Dan Browna - kroz celu pricu se provlace Bozanstvena komedija i Dante. I sad random uzimam da citam roman "Americki psiho", i na prvoj strani u knjizi, prva recenica: "ostavite svaku nadu za sobom vi koji ulazite ovde", koja je iz Bozanstvene komedije, i provlaci se nekoliko puta i kroz Inferno.

Bozanstvena komedija definitivno ide na listu, ovo je neki znak :D

Vaske

Veoma poznat
Poruka
11.692
Bio sam u biblioteci(radio sam svojevremeno tu), u komšiluku gde živim. Nisam bio više od godinu ipo dana do danas. Video sam se sa bivšom koleginicom (jednom od bivših koleginica) koja je tada (dok sam radio) bila toliko ljuta na mene (nakon jedne svadje) da do kraja mog tadašnjeg ugovora (2-3.meseca) nije htela ni dobar dan da mi kaže kad dodjemo na posao (u biblioteku). Danas smo se lepo ko ljudi ispričali. Oprostili smo jedno drugom šta je bilo (ne i zaboravili, samo što to više nije važno). Ljudi smo, idemo dalje. Nadam se da je tako nešto moguće i sa nekim drugim ljudima (sa kojima sam imao problema).

Inače, period proveden u biblioteci će mi zauvek ostati u sećanju po sjajnim medju ljudskim odnosima (sa izuzetkom te koleginice). Ni u jednoj školi, pa ni na fakultetu nisam bio tako dobro prihvaćen. Bio sam deo tima. Problem je bio mala plata, i to što je to dosadan posao, pa sam morao otići (u pčelare :lol: )

Акај

Elita
Poruka
15.498
Мој утисак дана је пауза од пола сата за службенике као нередвиђено мрско дешавање јер им не почиње од пола 10 или 10, већ од 9, на шта нисам рачунао.

Vaske

Veoma poznat
Poruka
11.692
Posle duže vremena sam izašao. Obišli smo više klubova, al za sve njih je zajedničko gužva, dim od cigareta, konobari koji nemaju da ti vrate kusur... Lepo mi je bilo, ali nebih mogao svaki vikend da izlazim. Možda sam ja staromodan ali više volim da ranije legnem, ranije i da ustanem, da vodim jedan miran i možda dosadan život:
"Slab sam ja igrač za subotnje gužve, al shvatam po malo te pokretne spužve. Neko pijan lakše život odrobija "