Uticaj planeta i ezoterije na nas zivot

Lea2020

Obećava
Poruka
54
Ma koliko bili svesni ili nesvesni našeg postojanja na planeti, desavaju se mnoge promene koje uticu na nasu sudbinu i život. Neke stvari su predodređene rođenjem i astrologijom, a na neke utiču više sile koje nam menjaju život i sudbinu. Nismo svesni tih desavanja jer ono se desava mimo nas i utice na nas, bilo dobro, bilo lose. Šta vi mislite o tome?
 
Na svetu ima 7 milijardi ljudi i 12 horoskopskih znakova, prostom matematikom dodjes do toga da svakom znaku pripada skoro 600 miliona ljudi i sta sad to znaci da ako si rodjena u priblixno isto vreme kao ostalih 600 miliona vi cete svi imati iste karakterne osobine sve ce da vas boli glava isti dan... Gde ces veci dokaz od toga

To nije astrologija, vise je od 12 znakova
Inace ti ne bi bio potreban datum i vreme rodjenja
To je time stamp tvog trenutka rodjenja
 
Ne dokazujem nista zapravo, ti si rekao da ne radi pa daj argumente, prosto
ti si kao malo dete. ne trebam ja da dokazujem teoriju nego ti. ja sam na zvanicnom stanovistu da je to pseudonauka.

evo i jednostavno i prosto da ti kazem, recimo jedan banalan primer: zena je isto tako zaludjena tom gluposcu pa je platila kod jednog strucnjaka da mi odradi kako se to zove nemam pojma. i nesto je pogodio jer to su opste stvari i mogu se pronaci kod svakog a vecinu je promasio. da imam neku plavusu sa kom se vidjam hahahah i da sam prosle godine trebao da umrem od infarkta
 
Mališa, išao si kod neke blese, koja zloupotrebljava astrologiju, predviđa detalje u budućnosti, što je nemoguće...uzima pare naivcima...
Otiđi na ovaj sajt gdje i ja, uradi natalnu, kad ti pogode 100 karakterne osobine i obrasce ponašanja, pašćeš na dupe...kao da te prijatelj iz ranog djetinjstva opisao, ili neko tvoje drugo "JA", ali objektivno..

Ovo ti priča bivši skeptik, i u prošlosti najveći protivnik astrologije, koji je ikad koračao Zemljom...
 
I Bogu je dosadilo ratovanje hiljadama godina. A najavljuju i nove ratove u regionu.
Nije, odavno se ratuje manje nego sto je normalno. Sada tokom retrogradnog Marsa smo se samo podsetili kako izgleda normalan rat :p
Ova godina je godina kada je apokalipsa počela.
Ne bih bas rekao da se desava nesto posebno... ali da ima veze sa priblizavanjem planete Nibiru, moguce, neki smatraju da je topljenje polova povezano sa tim...
 
I Bogu je dosadilo ratovanje hiljadama godina. A najavljuju i nove ratove u regionu.Ova godina je godina kada je apokalipsa počela.
Plan Covid 19 za depopulaciju stanovništva, ubrzano topljenje leda, povećanje nezaposlenosti u čitavom svetu, očekivani ratovi u svetu i još mnogo toga govori da je apokalipsa počela i da se ovoj civilizaciji bliži kraj. Ništa više neće biti isto kao 2019. godine. Sve je krenulo u lošem pravcu.
 
Plan Covid 19 za depopulaciju stanovništva, ubrzano topljenje leda, povećanje nezaposlenosti u čitavom svetu, očekivani ratovi u svetu i još mnogo toga govori da je apokalipsa počela i da se ovoj civilizaciji bliži kraj. Ništa više neće biti isto kao 2019. godine. Sve je krenulo u lošem pravcu.
Nece biti velikog potopa kao pre 14400, 85 i 200 hiljada godina.
Pitanje je sta je dovodilo do toga, navodno Zemlja je imala vestacki nebeski svod od leda koji je stitio povrsinu od kosmickog zracenja, i prilikom topljenja istog neprekidno je padala kisa.
 

Back
Top