Quantcast

Утицај Корона вируса на политичку сцену у Србији (са освртом на изборе 26.априла)

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.621
Имамо Корона вирус који је, из нама братске Кине преко наше браће Кинеза, кренуо да се шири по свету, на начин на који се управо Кинези шире. Многи су давно, баш и на страницама овог форума, упозоравали на кугу коју ће Кинези донети свету. Међутим, чини се, да Србија успешно одолева Корона вирусу.

Лончар је објаснио да Србија може да направи вакцину за Корона вирус, ако дође,

а пре пар дана је Председник Вучић на редовној (или ванредној...мада...њему су ванредне редовне) КЗН заједно са угледним лекарима и професорима медицине се подсмевао Корона вирусу.

Редовни избори су за мање од два месеца.

Корона вирус може да буде битан елемент у политичком животу Србије. Шта ако се вирус прошири још више по свету, па дође у Србију, па крене паника, па људи не смеју да излазе на улицу, па наше драге баке и деке реше да ипак не изађу на изборе, па Корона појача бојкот, излазност буде још мања, катастрофално мања, а мислим да се Корона вируса највише плаше управо бирачи СНС-а, па избори буду дупла катастрофа, што због бојкота што због вируса. Али вирус може можда лудом Психу да буде оправдање за малу излазност, или можда реши да одложи изборе кад види да ће бити мања излазност...

не знам какав утицај Корона вајрус може да има на нашу политичку сцену, али смењање и ругање смртоносном вирусу од пре неки дан на КЗН није без разлога.

Black_star

Iskusan
Poruka
5.729
Pa upravo je predsednik sa ovim svojim "stručnjacima" pokušao da ublaži sve to da bi ljude izveo u danu za glasanje mada je to daleko i kad dode virus i ljudi počnu umirati ja misim da to neće biti vest za državne medije..
"bio zombi ili ne,idemo glasat`" :mrgreen:

DaRkGuitaRist88

Aktivan član
Poruka
1.800
Taj psihopata je ustanju da prstom ne mrdne protiv virusa i zrtvovao bi na hiljade ljudi da bi mu izbori uspeli, za glasove, vlast bi i sopstveni narod zrtvovao...
To mu je jedna opcija, druga da odlozi izbore iz razloga jbg virus a vidim da to ne planira kako prica u poslednje vreme...

a bre Milun

Elita
Poruka
17.215
Имамо Корона вирус који је, из нама братске Кине преко наше браће Кинеза, кренуо да се шири по свету, на начин на који се управо Кинези шире. Многи су давно, баш и на страницама овог форума, упозоравали на кугу коју ће Кинези донети свету. Међутим, чини се, да Србија успешно одолева Корона вирусу.

Лончар је објаснио да Србија може да направи вакцину за Корона вирус, ако дође,

а пре пар дана је Председник Вучић на редовној (или ванредној...мада...њему су ванредне редовне) КЗН заједно са угледним лекарима и професорима медицине се подсмевао Корона вирусу.

Редовни избори су за мање од два месеца.

Корона вирус може да буде битан елемент у политичком животу Србије. Шта ако се вирус прошири још више по свету, па дође у Србију, па крене паника, па људи не смеју да излазе на улицу, па наше драге баке и деке реше да ипак не изађу на изборе, па Корона појача бојкот, излазност буде још мања, катастрофално мања, а мислим да се Корона вируса највише плаше управо бирачи СНС-а, па избори буду дупла катастрофа, што због бојкота што због вируса. Али вирус може можда лудом Психу да буде оправдање за малу излазност, или можда реши да одложи изборе кад види да ће бити мања излазност...

не знам какав утицај Корона вајрус може да има на нашу политичку сцену, али смењање и ругање смртоносном вирусу од пре неки дан на КЗН није без разлога.

ma uzivaj...................PREDVIDEO JE VUCKO I TAJ VIRUS............pa na vreme promenio izborni zakon.................DOVOLJAN JE SAMO JEDAN GLASAC DA GLASA ZA SNS PA CE IZBORNA KOMISIJA RECI DA JE 100 POSTO OD ONIH KOJI SU IZASLI NA GLASNJE DALI GLAS ZA SNS.
Uostalom, video si kako to izgleda i Makedoniji .................ako oce da pobedis, nista na svetu nema te spreci............I SVE CE BITI PO ZAKONU.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.718
ma uzivaj...................PREDVIDEO JE VUCKO I TAJ VIRUS............pa na vreme promenio izborni zakon.................DOVOLJAN JE SAMO JEDAN GLASAC DA GLASA ZA SNS PA CE IZBORNA KOMISIJA RECI DA JE 100 POSTO OD ONIH KOJI SU IZASLI NA GLASNJE DALI GLAS ZA SNS.
Uostalom, video si kako to izgleda i Makedoniji .................ako oce da pobedis, nista na svetu nema te spreci............I SVE CE BITI PO ZAKONU.
Nećete imati ni tog jednog.

DaRkGuitaRist88

Aktivan član
Poruka
1.800
Ako bude kao u Italiji odložiće izbore a ako bude kao u Hrvatskoj sa par slučajeva neće.
Nema da odlozi, povucice narod da glasa mediji ce da pricaju da virusa nema a i da ga ima rekli bi da je bezopasan da se peru ruke i nose maskice.Botovali bi kako Djilas i jeremic sire paniku i slicno.On bi se slikao sa laznim obolelima, posecivao bi lazne obolele da pokaze pred izbore kako je jak i kako sese solidarise pred narod dok opozicija nema mu da...

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
44.621
Covid 19 neće uticati na izbore jer Covid 19 neće ni doći do SRB.
Забележни су случавеви вируса у окружењу, а нема најава да вирус јењава.

Свакако да није реч о томе да ће доћи до масовне заразе, али ако вирус дође, то може довести до панике једног дела становништва, посебно оног које гласа за Вучића, па та паника може довести до смањеног изласка јер ће део бирача одлучити да седи код куће, да би избегао гужве на бирачком месту.

Наравно, ово је само претпоставка, али претпоставка која има основа, а доказ за то је управо конференција за новинаре Александра Вучића од пре пар дана где је натерао угледне докторе да се подсмевају вирусу и терају жене да иду у Милано у шопинг.

Ljuta Tica

Veoma poznat
Supermoderator
Poruka
11.134
Имамо Корона вирус који је, из нама братске Кине преко наше браће Кинеза, кренуо да се шири по свету, на начин на који се управо Кинези шире. .....

Ја мислим да су стратези братске Кине "намерно" дозволили да се продукт њиховог експериментисања у виду модификоване прехладе назване Ковид-19 "отме" контроли како би контролисаном паником утишали нереде који дрмају Хонг Конг довољно дуг период да не знају шта даље.

Е једино што у "братској" Кини нису знали да би таква паника могла да угрози излазност на изборе у једној географски удаљеној, политички безначајној балканској држави.

Шиебаше стратегију у најави оном што диванио на тарзан кинеском са Си- јем

NeshCMT

Elita
Poruka
18.711
Ја мислим да су стратези братске Кине "намерно" дозволили да се продукт њиховог експериментисања у виду модификоване прехладе назване Ковид-19 "отме" контроли како би контролисаном паником утишали нереде који дрмају Хонг Конг довољно дуг период да не знају шта даље.

Е једино што у "братској" Кини нису знали да би таква паника могла да угрози излазност на изборе у једној географски удаљеној, политички безначајној балканској држави.
:tick:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.