Quantcast

Uticaj foruma na vaš životni put

Duki Lu

Elita
Poruka
15.557
Da li, kako i u kojoj meri ovaj forum utiče na vaš životni put?
Zašto baš 'ovaj forum'?
Ni ovaj Forum, ni virtuelni svet, uošte, ne remete moje životne navike, obaveze, ne oduzimaju mi vreme predviđeno za spavanje, niti utiče na moje životne stavove.

Ali, što se tiče uopšte foruma, nije uvek bilo tako. Nekada mi je oduzimao previše vremena, druge bitnije životne stvari su bile zapostavljene, hronično sam imala nedostatak sna, a kada je čovek nenaspavan drugaćije razmišlja, reaguje, zaključuje. To je davna prošlost.

Sada je pisanje na forumu samo zabava, šta više volela bih da sam motivisanija za pisanje. :)

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
124.604
mnogo sam vremena provela na forumu, možda bi bilo nešto da sam se uzdržavala
baš zanimljivo zašto ovaj forum, bacala sam pogled na druge forume, imala sam staž i pre krste ali eto, nekako baš ovde :eek:
iako se ekipa znatno izmenila. a ne mogu da kažem da je realno neko full zezanje šta sam dobila, ili neki megarezultat
mislim da o tome treba da razmisle zagriženi forumaši
a ovaj forum baš ne neguje tj forsira taj neki bezobrazluk/nefinost, možda zato :zcepanje:
možda sam samo u nekom trenutku skrenula s tog puta koji mi je forum dao pa je zato sad ništa :think:

gost 423947

Elita
Poruka
21.557
pa nisam ni bio u copori al se moglo inteligentnije komunicirat s pojedincima uostalom prelistaj malo meni blojiran stari nalog pa ne mogu pristupit starim ppima al cini mi se da sam ih i pobriso
Pa imala sam prilike da vidim ovde neke starije priče i svaki put mi je jasnije što ja nisam napravila ovde nalog tamo negde 2008
Prilično tunjava, puritanska ekipa, jebarnik za tetke i napaljene asocijalne balavce
Sad valjda ima neke zrelosti, zato dođoh prošle godine

Peconi123

Iskusan
Poruka
6.248
Pa imala sam prilike da vidim ovde neke starije priče i svaki put mi je jasnije što ja nisam napravila ovde nalog tamo negde 2008
Prilično tunjava, puritanska ekipa, jebarnik za tetke i napaljene asocijalne balavce
Bas naprotiv ranije su konverzacije bile smislene i imale su tezinu sad iskomentarisu post u zavisnosti od toga ko ga pise a ne sta pise, da nema ogovaranja i vecitih rasprava na politici forum bi davno bio zaboravljen

pesho

Poznat
Poruka
8.636
cekala si da odapnu matorci i stigne sveza krv:hahaha:
akkako je nama gledat te klince kak se qurce a vi matorke im pusete u ledza:zcepanje:
msm svemijedno sprdam se svakako

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.