Uticaj foruma na naš život u realnosti?

tgdanijela

Poznat
Poruka
7.092
možda ne želite da kažete....al za one hrabre...šta odavde ponesete sa sobom..ili isprobate nešto šta ste pročitalli...ili promjenite mišljenje o suprotnom polu....ili se smijete skoro čitav dan nekim šalama....pa ispričajte...

...evo ja sam isprobavala onu slabu tačku kod muškaraca kod svog momka....i bilo mu čudno da se ja tako ponašam...ja inače što na um to na drum...pa sam mu morala još i objasniti zašto sam ga uznemiravala kad je skoro zaspao......:lol:
 
Uclanila sam se na forum da bih mogla otvoreno da komuniciram sa anonimnim ljudima od kojih ocekujem iskrenost po pitanju nekih mojih dilema. Prvenstveno, dakle, zbog diskusija na tabue.
A onda sam shvatila koliko me sat vremena za tastaturom i prijavom na forumu nasmeje i oraspolozi, automatski mi se napune baterije pozitivne energije kad vidim neke razne postove koji su kao olimpijada u duhovitosti :D

Dakle, poseta forumu mu dodje nesto kao antistres terapija :heart:

Ako trazim misljenje i dobijem dobar savet, rado cu ga primeniti, zato sam i pitala, zar ne?
 
moćna dlakava strvina:
ja kad kucam sms poruke ljudima koji nisu sa foruma, iz navike kucam i komande za smajlije.
i onda nekom napišem na kraju poruke : mrgreen: ili
a oni, u fazonu, ebote, šta ti je ovo?
:S

Nije to nista,ja sam pre neki dan bio sa likovima koji umesto da se smeju,kad je nesto prosecno smesno kazu "lol",a kad je bas smesno kazu "lmao",ozbiljno.
 
uclanila sam se da bih odgovorila na jednu poruku vezano za putovanja i zbog diskusija na politici.
a onda sam shvatila da nemam sa kim da....diskutujem.
bilo je prekasno
i onda sad lutam besciljno podforumima nadajuci se da cu naci nesto pametno
a zavrsim uglavnom pisuci i citajuci gomilu besmislica
i poneku zanimljivu misao i informaciju
koje zapamtim :)
ali definitivno ne sa ovog pdf
 

Back
Top