paja1408
Buduća legenda
- Poruka
- 34.639
ne znam kako kod vas...ali kod mene zbog ekonomske situacije koja je direktna posledica drustveno politickih prilika sve su cesci porodicni problemi koji uticu na porodicne odnose...dal je to samo kod mene tako il je to cesca pojava..??
Pa iz aviona se vidi da je tvoj odnos prema radu i parama skroz korektan i racionalan. Ako ja to vidim ovako preko neta, onda to sigurno i ljudi oko tebe mogu da vide.