Usvojena Rezolucija o trgovini organima u SE!

Nema to nikakve veze ni sa čim; u dokumentima na koje se nadovezuje se eksplicitno pominje i Republika Srbija, a Srbija je pravni i priznati nasljednik Jugoslavije.

U rezolucijama se rijetko pominju pojedinačni entiteti; potencira se na SRJ zato što je to država sa međunarodno pravno priznatim i utvrđenim granicama. Kosovo nije zasebna država, već njen dio.
Pominje se država SRJ i njena celovitost. Nestala država, znači nema više priče o celovitosti. Jer nema "čega".

Nema pravde bez istine i nije ovaj izveštaj skandal, kako mnogi tvrde, već je skandal politički oportunizam koji je nadjačao pravdu”, ocenio je Marti.
Ovo nije izveštaj o političkom statusu Kosova. Ovaj izveštaj nije protiv stanovnika Kosova. Izveštaj se ne bavi odnosima između Srbije i Kosova, ne relativizuje zločine koje je počinio Milošević i nije pledoaje za Srbiju”, poručio je on.

Da, izbalansirana rezolucija...E sad ko je kriv neka istrazni organi to utvrde !

Izvucice se stoka siptarska.

Nece, sad i UNMIK (navodno tek sad) ima svedoke, pa evo svedocenja jednog od njihovih svedoka- inace, i svedoci su ubijani u Zutoj kuci:

"Grobovi su bili spremni

- Drugog ili trećeg avgusta došao sam u Kapišnicu, u Peći. Stari „mercedesov" hladnjak je bio tamo. Već je bio zaključan bravom i lancima pozadi. Ovog puta sam vozio u Morinu, pa u Tropoja. Trebalo je sat i 45 minuta. Padala je lagana kiša. Ista procedura kao i ranije. Sve dobro organizovano. Grobovi su već bili pripremljeni. Ne znam koliko je ovog puta leševa bačeno. Bio sam u kamionu sve vreme - navodi svedok u izveštaju UNMIK-a.
"

Press ce u narednim danima objavljivati ispovesti svedoka, stura SPISAK UBIJENIH SRBA

Jezivo svedocenje jednog od njih:

"- Rečeno mi je da ću voziti kamion od Peći do Prizrena. Znao sam da je to opasna grupa, poznata po ubijanju Srba u Pašinom Selu. Stigli smo na 1,5 kilometara do ulaska u Suvu Reku. Čekala nas je OVK grupa predvođena Ismetom Tarom. Ovog puta sam video leševe umotane u sivu vojničku ćebad. Osećao sam miris krvi, video sam da su sveži leševi. Bilo je leševa oba pola, ali više muškaraca. Dok su punili kamion, neprijatni vojnik OVK mi je rekao „Dobro ih pogledaj. Moj brat je završio u Trepči". Sipali su „kaporit" prašak, koji smo koristili za dezinfekciju i protiv smrada. Onda smo nastavili putem prema Kukešu.

Stigli smo oko 12 i 30. Ovog puta skrenuo sam na jug. Mislim da su tela bila od ljudi iz okoline Suve Reke, Gnjilana i Orahovca. Kada smo stigli, videli smo Envera Cokolija iz SHIK (ilegalna kosovska obaveštajna služba). Do 1991. on je bio u srpskom MUP u Prištini. Ljudi iz pratnje u „golfu" su ispraznili kamion. Koristili su maske i rukavice. Oko 15 rupa je već bilo iskopano kad smo stigli. Po dva leša u svaku rupu. Trebalo je sat i po da se to završi..."

Da, izbalansirana rezolucija...E sad ko je kriv neka istrazni organi to utvrde !
Нек једе гвна Дик заједно са Тадићем и његовим вољеним Тачијем, лупета да је Милошевић починио злочине и као ти злочини су много већи. Није ни чудно да су зверски савезници шиптарских варвара подржали резолуцију.

Poslednja izmena:
Ša je sad, srpskim nacionalistima je neprijatno što je Srbija uspela?

.....mislim kao drago mi zbog te rezolucije al opet ne vidim shta je to Srbija uspela ,da Srbija mozda nije pokrenula inicijativu ili Srpski sudski organi ,ovako chovek za koga je malo ljudi chulo istrazivao i doshao do nekih saznanja i to pretochio u rezoluciju ,mislim nazalost da je nash uchinak ovde jednak 0,nadam se da ce barem jednog zlikovca osuditi za ove boleshtine .....................al gadan sam skeptik sve mi to izgleda kao jedan veliki pritisak na shiptare da i dalje igraju kako ovi sviraju ........

Mićun i demokratska, evropska Srbija su dobile još jednu bitku u Evropi. Samo Albanija glasala protiv rezolucije (kako su glupavi) i sad će istraga da se zaleti.
Valja napomenuti da se čekala reakcija Amerike i kada su oni stali na stranu Srbije i rezolucije, svi su glasali isto.

Politika koju vodi Tadić u Evropi sve više daje rezultate. Još samo da poprave stvari u zemlji, al' to će ipak ići malo teže jer su veći zlikovci u zemlji Srbiji nego u belom svetu.

Polako Tadić stiče prijateljstva u zemljama koje su bitne za razvoj Srbije i nestaju poslednje prepreke za ulazak Srbije među civilizovan svet.

Samo ne znam da li je taj svet spreman za Srbiju, jer sa ovim nacionalistima i radikalima smo kao lepa slika u kompu, ali sa virusom u sebi. Neće valjati ako se uspe sa ulaskom u EU i NATO, a da se pre toga ne eliminiše ono što koči Srbiju i što je zlo u Srbiji.

Naravno, ne smemo da zaboravimo i da se zahvalimo i B92 koja je pre par godina i pokrenula priču o Žutoj kući i trgovini organima.

Tako se to radi, a ne na silu!
ŽIVELA SRBIJA!!!!

Za ovo postoji samo jedan komentar

:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

i jos jedan:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Back