Quantcast

Ustaštvo ponovo ugrožava Srbe !

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
Na skorašnjim protestima Hrvati su ponovo pokazali svoje pravo lice. Ponovo su pozivali na uništenje Srba i Srbije i klicali su fašističkoj ustaškoj ideologiji.
Njihov predsednik je pozivao na agresiju na Republiku Srpsku,većina njihovih političara su anti srpski raspoloženi.
Da li mi kao narod treba da reagujemo,da konačno uništimo ustaštvo ?

Tantor.

Primećen član
Banovan
Poruka
903
Na skorašnjim protestima Hrvati su ponovo pokazali svoje pravo lice. Ponovo su pozivali na uništenje Srba i Srbije i klicali su fašističkoj ustaškoj ideologiji.
Njihov predsednik je pozivao na agresiju na Republiku Srpsku,većina njihovih političara su anti srpski raspoloženi.
Gde je hrvatski predsednik pozivao na agresiju na Republiku Srpsku?

Ili daj link, ili treba tema da se zatvori kao najobićnije provokatorsko trabunjanje i đubre...

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.717
Имаш ли нешто детаљније - ЗА ОВО БОЛДОВАНО НИСАМ ЗНАО ???

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.938
.. sve je stvar mentalnog sklopa ..
.. recimo .. u hrvatskoj dakako ima onih čiji je mentalni sklop sličan mentalnom sklopu postavljača ove teme ..
.. i takvi .. misleći na potpuno isto način kao postavljač teme .. viču o istrebljenju četnika kao što on viče o istrebljenju ustaša ..

.. al takvi su manjina .. isto kao i ovde ..
.. i iskreno .. j ebe mi se za tu manjinu ..
.. mene zanimaju samo ljudi ..

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.717
utorak, 19.1.2010 09:33

Mesić: Kada bi Dodik raspisao referendum o odcjepljenju odmah bih poslao vojsku

Tekst: I.Ka.
Foto: Dragan Matić/Cropix

U NEFORMALNOM razgovoru sa skupinom novinara na Pantovčaku, Stjepan Mesić je kazao "da je predsjednik Republike u trenutku kada bi Milorad Dodik u Republici Srpskoj eventualno raspisao referendum o odcjepljenju od BiH, odmah bih vojskom prekinuo koridor u bosanskoj Posavini".

"Hrvatska je jamac Daytonskoga sporazuma. Kada bi Dodik referendumom o odcjepljenju srušio Daytonski sporazum, Republika Srpska odmah bi morala nestati, i zato bih vojno prekinuo koridor", objasnio je novinarima Mesić koji je pred kraj mandata zaoštrio kritiku prema Dodiku, ali i srpskom predsjedniku Borisu Tadiću, piše Novi list.

"Kako će se ponašati Ivo Josipović, to ćemo vidjeti"

"Nevjerojatno je koliko Dodik vara međunarodnu zajednicu. On igra na kartu zamora: misli da će se svijet umoriti od BiH, a on će tada raspisati referendum o odcjepljenju, netko će se nekoliko dana buniti, a onda će sve splasnuti i velika Srbija bit će ostvarena", kazao je Mesić. Kao predsjednik države u slučaju referenduma o odcjepljenju RS od BiH Mesić bi bio spreman i s Hrvatskom vojskom intervenirati kod Brčkog kako bi RS onesposobio za postojanje.

"Kako će se ponašati Ivo Josipović, to ćemo vidjeti", kazao je. Stjepan Mesić je svoje mišljenje iznio i predstavnicima međunarodne zajednice, "ali nešto blažim riječima".

Koridor koji Mesić spominje je 15-ak je kilometara širok teritorijalni pojas sjever-jug, koji kod Brčkog povezuje istočni i zapadni dio Republike Srpske. Od hrvatske granice kod Županje udaljen je 30-ak kilometara. Tijekom rata oko opstanka ili nestanka tog koridora vodile su se žestoke vojne, ali i političke bitke jer o tom djeliću teritorija ovisi logistički i svaki drugi opstanak Banje Luke i RS.

******************************************************************************************

Месић је глупи кретен.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.717
...i sta je rekao pogresno ????....Dayton je sporazum i treba ga postovati..!!!..sve drugo je boranija...
Како шта је рекао??? Рекао је да ако неко тј.Додик крши Дејтонски споразум ОН БИ ВОЈСКОМ ДА РЕШАВА --- то је један дебилни дебил усташки, ништа друго. СВАКИ НАРОД ИМА ПРАВО НА РЕФЕРЕНДУМ.........

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
.. e da .. zaboravih napisati ..
.. j ebe mi se za republiku mrsku ..

.. šta bi mi dobili pripajanjem ..? .. veći procenat nepismenih u srbiji .. i bogatiju produkciju granda ..?
Koliko ja znam ti si profesor. Pošto si prosvetni radnik ne bi trebalo da razmišljaš tako stereotipno !
Inače ujedinjenje Srba iz Srbije i Srba iz Bosne je vekovna težnja za koju su se borili mnogi veliki Srbi !

Poruka
23.731
Pa nisam nešto primetio da su u Zagrebu isticani "ustaški" simboli ili da se klicalo ustaštvu, osim ako to RTS nije prikazao... Video sam da su pevali: Mi smo Purda, Purda je naš... i da je onaj ćelavi sa šahovnicom oko vrata nešto pomenuo Srbe, kao: Doživao sam da mi u mojoj zemlji Srbin sudi...

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
37.912
N samo zbog ovoga - mi treba da se ujedinimo sa Rusijom ..

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
Pa nisam nešto primetio da su u Zagrebu isticani "ustaški" simboli ili da se klicalo ustaštvu, osim ako to RTS nije prikazao... Video sam da su pevali: Mi smo Purda, Purda je naš... i da je onaj ćelavi sa šahovnicom oko vrata nešto pomenuo Srbe, kao: Doživao sam da mi u mojoj zemlji Srbin sudi...
Protestovali su protiv vlasti,ali opet su morali nekako da se dokače Srba. Srbe su sveli na minimum u Hrvatskoj,potpuno potčinjen narod 2. reda. A i pored toga prozivaju Srbe,kliču Ustašama i Fašistima. To je bolest,patološka mržnja.

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
37.912
utorak, 19.1.2010 09:33

Mesić: Kada bi Dodik raspisao referendum o odcjepljenju odmah bih poslao vojsku

Tekst: I.Ka.
Foto: Dragan Matić/Cropix

U NEFORMALNOM razgovoru sa skupinom novinara na Pantovčaku, Stjepan Mesić je kazao "da je predsjednik Republike u trenutku kada bi Milorad Dodik u Republici Srpskoj eventualno raspisao referendum o odcjepljenju od BiH, odmah bih vojskom prekinuo koridor u bosanskoj Posavini".

"Hrvatska je jamac Daytonskoga sporazuma. Kada bi Dodik referendumom o odcjepljenju srušio Daytonski sporazum, Republika Srpska odmah bi morala nestati, i zato bih vojno prekinuo koridor", objasnio je novinarima Mesić koji je pred kraj mandata zaoštrio kritiku prema Dodiku, ali i srpskom predsjedniku Borisu Tadiću, piše Novi list.

"Kako će se ponašati Ivo Josipović, to ćemo vidjeti"

"Nevjerojatno je koliko Dodik vara međunarodnu zajednicu. On igra na kartu zamora: misli da će se svijet umoriti od BiH, a on će tada raspisati referendum o odcjepljenju, netko će se nekoliko dana buniti, a onda će sve splasnuti i velika Srbija bit će ostvarena", kazao je Mesić. Kao predsjednik države u slučaju referenduma o odcjepljenju RS od BiH Mesić bi bio spreman i s Hrvatskom vojskom intervenirati kod Brčkog kako bi RS onesposobio za postojanje.

"Kako će se ponašati Ivo Josipović, to ćemo vidjeti", kazao je. Stjepan Mesić je svoje mišljenje iznio i predstavnicima međunarodne zajednice, "ali nešto blažim riječima".

Koridor koji Mesić spominje je 15-ak je kilometara širok teritorijalni pojas sjever-jug, koji kod Brčkog povezuje istočni i zapadni dio Republike Srpske. Od hrvatske granice kod Županje udaljen je 30-ak kilometara. Tijekom rata oko opstanka ili nestanka tog koridora vodile su se žestoke vojne, ali i političke bitke jer o tom djeliću teritorija ovisi logistički i svaki drugi opstanak Banje Luke i RS.

******************************************************************************************

Месић је глупи кретен.
Stara pica ... Na to mu je Dodik odgovorio da su sad u Posavini Rusi pa nek izvoli da se aka sa njima i da ih napada ... Mesic je automatski spustio retoriku ... :mrgreen:

Rusija je garant Dejtona - slobodan sam zakljuciti da ima veci ucenjivacki potencijal .. i jace argumente od nas ... Mozda gresim ...:think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.