Ustaška propaganda na Youtubu - "Mit o Jasenovcu"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Што кажете на идеју , да се коначно направи тај меморијални центар. Да се у њему изложе сви проверено аутентични документи, сведочења, фотографије и филмови који заиста и постоје. Затим направити виртуелни тур и платити претраживачима да прво тебе прикажу на реч Јасеновац . У случају да то индексирање Хрвати покушају блокирати ти се тада позовеш на негирање Холокауста и затражиш ако треба помоћ Јевреја. Значи као у америчкој пропаганди пишеш свом конгресмену захтев за меморијални центар и на изборима гласаш за оне који тај центар желе направити итд...
Видиш ако ти је о истини о Јасеновцу стало онда мораш при избору опције за коју гласаш узети и ко ће по теби тиме боље да се бави.

Mi ovde, možemo samo da kliknemo na REPORT/ HOLOCAUST DENIAL, i to nas košta 5-7 klikova i 1-2 minuta, a o memorijalnom centru raspravlja Skupština, SANU, opšta javna rasprava....svakako dobra ideja, ali mislim da nema veze sa ovom temom a to je ono iz prvog posta.
To je korak posle 200km, nama treba 1,2,3 korak.....koji nije težak, i ne košta ništa....

Apsolutno sam za raskrinkavanje i oponiranje svuda i na svakom mestu .

Realno to je rat, .

Često me na twitter -u ili youtube smara da se sa tim orangutanima prepucavam , jer se pametno nema ništa načiti, i samo se srozava na nivo tih degenerika, ali mora se. Količina laži koju oni plasiraju mora se pobiti.

Pa da, svakog normalnog smara, ali "ONI" imaju čitavu armiju botova, koje obilazi srbske forume, yt kanale i prckaju po mozgu, i to rade za dnevnicu i radno vreme, i da znaš da medju njima ima i Srba! I to iz Srbije!
 
Poslednja izmena:
Apsolutno sam za raskrinkavanje i oponiranje svuda i na svakom mestu .

Realno to je rat, .

Često me na twitter -u ili youtube smara da se sa tim orangutanima prepucavam , jer se pametno nema ništa načiti, i samo se srozava na nivo tih degenerika, ali mora se. Količina laži koju oni plasiraju mora se pobiti.
Ipak, uskoro ćeš živeti s Hrvatima u istoj državi (EU).

Zato treba da polako spuštaš loptu i izglađuješ odnose sa tom demokratskom državom.
 
Ipak, uskoro ćeš živeti s Hrvatima u istoj državi (EU).

Zato treba da polako spuštaš loptu i izglađuješ odnose sa tom demokratskom državom.

Smešno da neka odrasla osoba pri zdravoj pameti smatra da će se Srbiji omogučiti pristupanje u EU u narednih 20 godina. Pravilna prognoza je - nikada.
A prva država koja će to blokirati u savetu EU je baš Hrvatska - i hvala vam na tome. (i nije da fali i drugih država EU, pored Hrvatske, koje će također blokirati ulazak Srbije u EU; ima ih sijaset, tako da nema brige uopšte)
 
Ipak, uskoro ćeš živeti s Hrvatima u istoj državi (EU).

Zato treba da polako spuštaš loptu i izglađuješ odnose sa tom demokratskom državom.

Kakve to ima veze sa lažima koje širi politika te tvorevine zasnovane na otimačini, pljački i etničkom čišćenju, kao produženom genocidu?

Ceniš da je ta ekipa podguznih muva jako bitan faktor u EU ?
 
Apsolutno sam za raskrinkavanje i oponiranje svuda i na svakom mestu .

Realno to je rat, .

Često me na twitter -u ili youtube smara da se sa tim orangutanima prepucavam , jer se pametno nema ništa načiti, i samo se srozava na nivo tih degenerika, ali mora se. Količina laži koju oni plasiraju mora se pobiti.

To je tačno - smara do daske. Ali, mora se. Mora se ustrajati i ponavljati i zagovarati istinu i načela. Ako ne daješ glasa od sebe, ti ne postojiš. Pregaze te ko plitak potok.
 
Zanimljivo je zašto Hrvatima treba da sruše priču o Jasenovcu... ne boli njih broj žrtava, njih to ni ne zanima, i oni smatraju da što je više to je bolje , i da je sasvim u redu da su ti ljudi pobijeni, zato što su Srbi, ono što je problem jeste posledica toga

kad tad bi se neko zapitao - pa dobro ako su ih ubili toliko u WWII, pa ih isterali 40 godina kasnije - ko je tu loš i ko je tu od koga šta otimao

I tako bi se legalizovana pljačka ( jer to je jedini cilj bio, a time su inficirali i bosanske muslimane ,i Šiptare, da je potrebno i neophodno oteti od Srba zemlju, imovinu, istoriju) i otimačina poništila

I sva zamajavanja oko stranih sila, interesa, službi su delimično tačna ... ne bi oni mogli naneti toliku štetu ovom području da nije tih bolesnih ambicija hrvaštine, večito podređenih i podčinjenih nekome , soj petorazrednih ćata austrije i ugarske, željnih moći koji udruženi sa fratrima inoktriniraju pokatoličene da nisu dovoljno dobri katolici i da tek masakrom nad Srbima dokazuju svoju pravovernost,
 
pa necu valjda da to radim za dzaba? :hahaha1:


nisam ja firmu pravio da bih bio crveni krst

Ko kaže da radiš za džabe? Time investiraš u svoj sistem, koji će ti omogućiti da ti sutra ne dođe neko i oduvate sa sve tom tvojom firmom.

Plitak si mnogo da bi dugo opstao na tržištu.

- - - - - - - - - -

A kaj u tom filmu nije točno? Koliko ja vidim u filmu se navode konkretni dokumenti. Nego kod vas je arhiva NDH, pa objavite ju, zakaj ne objavite sve kaj tamo piše? Ili vam se ne sviđa kaj tamo piše pa je ne objavljujete? :per: :per:

Zbog tih arhiva Stepinac još nije kanonizovan , i mnogo toga još ...
 
Роман Љевак је овдје само инструмент, корисни идиот у служби битанги који се упиру након злочина незабиљеженог у историји, учинити и злочин против истине и људскости, подлаци који његују ендехазијске тековине, данас кроз пропаганду, немају мјере.

Тако и треба гледати тај "документарац", наравно да га нико, ни сам овај биједник Љевак, не доживљава озбиљно, но циљ је разводњавати причу, све довести под сумњу, приказати како ето имамо различите изворе, ту су манипулације обавезне, примјер "замагљивања" историје, ту се трасира пртина ревизионистима да "тумаче" историју по свом науму, а знамо како у лијепој њијевој тумаче.

И овдје су пуно гори они који као негодују против овог усташког апологете и ето осуђују га, међутим ту у наставку иде обавезно АЛИ (а један мудар човјек је рекао,. све што кажете прије али, обично је с*ање) па ће у наставку премудро провући како има ту преувеличавања, "комунистичке пропаганде" или у лијепој њијевој како је ти "великосрпски мит", фраза коју данас сви у лијепој њијевој (то да је Јасеновац великосрпски мит), и они као умјерени, до бесвијести понављају.

Са тим у лијепој њијевој не треба улазити у било какве полемике када се о Јасеновцу збори, јер ћемо сваком расправом заправо несвјесно пристати да се та наша болна и никад зацјељена рана проституише и скрнави, можемо им само одговорити да је први извјештај о Јасеновцу 15.11.45. (http://digital.nub.rs/pdf/jasenovac.pdf) сачинила Земаљска комисија Хрватске, значи Хрвати су сачинили тај врло квалитетан и добар извјештај са процјеном убијених (стр.42), тако им и зачепити уста, када крену грактати о великосрпском миту, барем оним нормалним.

Пуно су гори Срби који зарад неког угађања овима у лијепој њијевој, показују снисходљиво разумијевање за такво морбидно виђење, имамо чак и академике који ће се бавити нарученим "истраживањима" (неке смо на другом пдф коментарисали) и бестидним манпулацијама шлихтају се јавности у Хрварској. Ти су наравно она најгора сорта изрода према којој немамо право показати било какво разумијевање, немамо право тбог истине, због наших мученика чије душе вапе за правдом, згог тог нашег Јасеновца.
 
Kao npr.? Istinu možete zataškavati, ali izaći će na vidjelo kad tad...

Kao npr .. kao naprimer da nisu potrebne arhive za zlodela tog šizofrenog naroda koji je imao 71.000 oragnizovanih ljudi u Katoličkoj akciji koji su formiranjem NDH aktivirani kao Ustaše i krenuli sa klanjem ( da klanjem) bogatih i obrazovanih Srba i time zaplašili one siromašnije i neobrazovanije .

Da ti više nikada nije palona pamet da ti trabunjaš o nekakvoj istini, fukaro jedna ( i ovo zaslužuješ, jer nemaš ni obraza ni morala i za to nisi ti kriv, već ta genocidna tvorevina koja vas uči lažima.

Fukaro da ti kažem da još ima tranšeja od logora svuda po Bosni gde su ustaše narod kao progonjene životinje vatali, ubijali ili slali u Jasenovac

Sram vas bilo za vek vekova, jer nemate ni stida ni srama , i niakda ga niste imali,

Doće vreme kada ćete shvatiti svu zlu ideologiju hrvatsva čiji je samo jedan ogranak ustaštva.

I još imaš obraza da dolaziš na srpski sajt da potomcima onih zaklanih prodaješ svoju priču. Pa šta si ti, kakav si ti moralni gmaz ?

Sram te bre bilo, koliko nas ima priče od svojih koje su Nemci spasili od ustaškog noža.

Beži sa ove teme, i ne pojavljuje se trovaču svega normalnog. SRAM TE BILO.
 
Ne brini, već jesam. A jesi li ti već poslao prijavu na YouTube? Znam, da je tebi pravda na prvom mestu - ne bi ti podržavao nacističku ustašku propagandu i glorifikovanje iste - ihhh - nikada!

Нит величао "ХОС". То је пицоглу, доказани сплитски антифашиста и неусташа. :D
 
Нит величао "ХОС". То је пицоглу, доказани сплитски антифашиста и неусташа. :D

DomoljUbce je nesto poput maskote medju ustasoidima.

"Bezi bre", "xa xa", "top na kamionu" i "ef 16 ispod cekica" su samo neke od stvari koje definiraju taj genijalni um naseg domoljUbceta. :D
 
Шта је званичан став Србије о геноциду у Јасеновцу, Ту се налазе и званична размишљања или процене државе Србије.


- - - - - - - - - -

Успут баш ме занима шта гугл у Хрватској избаци када се у тражилицу укуца Јасеновац?

Где сте нашли да побијете деведесет и једног Теслиног рођака?
 
Poslednja izmena:
Ne brini, već jesam. A jesi li ti već poslao prijavu na YouTube? Znam, da je tebi pravda na prvom mestu - ne bi ti podržavao nacističku ustašku propagandu i glorifikovanje iste - ihhh - nikada!
Lepo alo to nije tvoj posao.Da je Srbija drzava koja brani svoje interese,sluzba bezbednosti ili kako li se danas zove, poslala bi tom liku na vrata dvojicu kriminalaca da mu prebiju noge i ruke, i tako prenesu srdacnu molbu da svoj sovnizam zadrzi za sebe.Tako par puta na razlicite adrese,i svi ti istoricari i filozofi bi se sakrili pod prvi kamen
 
Lepo alo to nije tvoj posao.Da je Srbija drzava koja brani svoje interese,sluzba bezbednosti ili kako li se danas zove, poslala bi tom liku na vrata dvojicu kriminalaca da mu prebiju noge i ruke, i tako prenesu srdacnu molbu da svoj sovnizam zadrzi za sebe.Tako par puta na razlicite adrese,i svi ti istoricari i filozofi bi se sakrili pod prvi kamen

Pa da mi pošaljemo neke kriminalne likova da pretamburaju te razne Krestiće, Koviće,...kako li se već zovu,a ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top