http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3/Регион/898364/Норац+ускоро+на+слободи?.html
Мирко Норац, осуђен због ратног злочина на 15 година, могао би ускоро да изађе на слободу, након десет година проведених у затвору, пише хрватски "Нови лист". Норац тражио ванредно ублажавање казне јер се у међувремену оженио и има децу
Има децу,па га пуштају на слободу после 10 година затвора,а побио лично око 500 српских цивила међу којима су била и деца старости 3 и 5 година!
О њему се прича да је лично ашовом убио српског рањеника!
Србија на све ово ћути!
Мирко Норац, осуђен због ратног злочина на 15 година, могао би ускоро да изађе на слободу, након десет година проведених у затвору, пише хрватски "Нови лист". Норац тражио ванредно ублажавање казне јер се у међувремену оженио и има децу
Има децу,па га пуштају на слободу после 10 година затвора,а побио лично око 500 српских цивила међу којима су била и деца старости 3 и 5 година!
О њему се прича да је лично ашовом убио српског рањеника!
Србија на све ово ћути!