УСТАША Мирко Норац на слободи?!

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3/Регион/898364/Норац+ускоро+на+слободи?.html

Мирко Норац, осуђен због ратног злочина на 15 година, могао би ускоро да изађе на слободу, након десет година проведених у затвору, пише хрватски "Нови лист". Норац тражио ванредно ублажавање казне јер се у међувремену оженио и има децу



Има децу,па га пуштају на слободу после 10 година затвора,а побио лично око 500 српских цивила међу којима су била и деца старости 3 и 5 година!
О њему се прича да је лично ашовом убио српског рањеника!
Србија на све ово ћути!
 
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3/Регион/898364/Норац+ускоро+на+слободи?.html

Мирко Норац, осуђен због ратног злочина на 15 година, могао би ускоро да изађе на слободу, након десет година проведених у затвору, пише хрватски "Нови лист". Норац тражио ванредно ублажавање казне јер се у међувремену оженио и има децу



Има децу,па га пуштају на слободу после 10 година затвора,а побио лично око 500 српских цивила међу којима су била и деца старости 3 и 5 година!
О њему се прича да је лично ашовом убио српског рањеника!
Србија на све ово ћути!

Не ћути Србија НЕГО УСТАШЕ У СРБИЈИ...... научи да правиш разлику између квислиншке власти и народа........
 

Back
Top