Ustao na levu nogu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
........a ona hoce srednju,pa nepusta!
More opalim joj samarcinu...........pa zavalim jezicinu...............ozarim po picetini.................!!!!!!!!???????
Ma nesto sam jutros usto na levu nogu.Pa pomislih:Bogu hvala te sam sam inace bi belaja bilo.
 
a što je ustao na levu, valjda na srednju ustao

ne, ne, suviše je to jednostavno, mora se tu nešto iskomplikovati.
Ustao na levu nogu, sa napetom srednjom nogom
sanjao da je upotrebio srednju nogu u praznom krevetu
bitiće da je desna naJebala
 
Bustura:
........a ona hoce srednju,pa nepusta!
More opalim joj samarcinu...........pa zavalim jezicinu...............ozarim po picetini.................!!!!!!!!???????
Ma nesto sam jutros usto na levu nogu.Pa pomislih:Bogu hvala te sam sam inace bi belaja bilo.


hoce to
pogotovu ako nisi imao skoro sex
 
ja verujem da je ustao na levu , ali mu se srednja ukrutila i ,,,, oooovaj mislim kako vi hodate kada vam se ukruti ,,, pa nije valjda da celo jutro ideš tako ukrućen ,, ja znam šta bi radila ,,ali trenutno sam na poslu i razmišljam da postavim temu "šta činiti kada ste za božić na poslu a i nemate posla nego samo džedžite i čekate intervenciju koje očigledno neće ni biti ,, a morate sedeti ovdeee joooš dvaaaa saaataaaaa,, """ ali neću postaviti takvu temu jer je mnogo dugačka
 
klara_m:
a što je ustao na levu, valjda na srednju ustao

ne, ne, suviše je to jednostavno, mora se tu nešto iskomplikovati.
Ustao na levu nogu, sa napetom srednjom nogom
sanjao da je upotrebio srednju nogu u praznom krevetu
bitiće da je desna naJebala

Ma bre tema je obrazovno-zabavnog karaktera!A moja provokacija je uvek upucena muskarcima.Zene obozavam ali me tesko shvataju,samo tren mogu da me imaju.A tren je suvise kratak da se provali vecnost koja postoji u meni.
Ne muskarce obozavam.Onako umiljate,mazne,pa se nesto kurche sve moj do moga.A u stvari sve neka sica i ono kako kazu ljudi a temu jednom postavih nema dobrog kukuruza(narodski balcaka)ako nenice ispod dobrog brega.A bregovi nastaju od piva.Pa yebo ti i dobar kukuruz ako smrdi na dzibru i loj.I tako drage moje zene i vi homosexualci.syeban postade ovaj zadribli muski rod.
Ma,ne samo da sam ustao na levu nego mi se i s e r e od muke ceo dan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top