Устајте ЈУНАЦИ!

Јел си жив?

  • Дежурао ноћас па сад имам одмор

  • Чекај још пет минута...

  • Ево сад ћу само да га мало...

  • Диго се!

  • Молим?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
gibanica.jpg


Враћај се, заборавио си доручак...
Где ћеш гладан на посао цео дан?
 

Back
Top