Uspesna,lepa a sama??

:hahaha: :zag: Pa dobro, zaljubljenost cesto stvara tremu i odmaze, ali ako je pravi muskarac i zreo, nece ti dati vremena da dodje do toga da se "zbunis i upropastis". Videces i sama po tome. ;)

U suprotnom, sta ce ti njegovi osmesi bez "dela"?

Ма ја се ни не надам ничему.
И ја се питам шта ће ми, наравно да ми све то прија, с друге стране ме баца у размишљање.
 
Ма ја се ни не надам ничему.
И ја се питам шта ће ми, наравно да ми све то прија, с друге стране ме баца у размишљање.

Pa nista, pokusaj ti onda nesto, zato ti ikazem osmehni se, komuniciraj, stavi mu do znanja da ti se svidja, ma stavi ga pred "svrsen cin". Ako i tada ne ukapira ili ne pokusa nesto konkretno, onda te taj zamajava i ni sam ne zna sta hoce (ima i takvih koji imaju devojku a osmehuju se "okolo", jednostavno pokvarenjaci i bolje je da ispitas i to). Onda ces bar da budes "nacisto" s tim da ni samu sebe vise ne zavaravas niti razmisljas o njemu.

Ali ako si sigurna da nema devojku, onda uradi ovako, makar odgovori na osmeh osmehom.
 
Poslednja izmena:
Pa nista, pokusaj ti onda nesto, zato ti ikazem osmehni se, komuniciraj, stavi mu do znanja da ti se svidja, ma stavi ga pred "svrsen cin". Ako i tada ne ukapira ili ne pokusa nesto konkretno, onda te taj zamajava i ni sam ne zna sta hoce (ima i takvih koji imaju devojku a osmehuju se "okolo"). Onda ces bar da budes "nacisto" s tim da ni samu sebe vise ne zavaravas niti razmisljas o njemu.

Какве сам среће он спада у такве :D
А ништа, ако ми се укаже прилика порадићу да мало поправим моју намргођену фацу.
 
Zasto su lepe i uspesne devojke uglavnom same? Zasto vazi to pravilo?? Na licnom primeru sam uvidela da karijera ne predstavlja kocnicu i prepreku da se zapocne emotivna veza jer upravo ta veza daje doprinos i stimulans za nove pocetke na drugim zivotnim aspektima. Ali sa kim je zapoceti? Zar je toliko tesko naci odgovarajuceg muskarca ili zenu? Zar vecini muskaraca smetaju zene manje ili vise uspesne od njih? I obratno. Da li su one samo trofej ili pak potencijalna opasnost? Molila bih da se ne brise ova tema jer je od psiholoskog znacaja....
Volela bih da cujem odgovore strucnijih lica (ako ih ima) jer takav (solo) status (na duze staze) lepih i uspesnih devojaka i muskaraca ne samo da dovodi do nezadovoljstva,psihickog,emocionalnog, sexualnog vec i do ljubomore, konflikata sa drugim ljudima oko najbanalnijih stvari, frustracija. Nedostatk ljubavi i paznje od suprotnog pola moze izazvati kontraefekte; bezvoljnost, nezainteresovanost, demotivisanost,depresivnost i agresivnost
Kako resiti takav jedan problem?(A problem je onima koji su vec zasli u neke godine i onima koji tek pocinju) Kako na miran nacin podneti takav (duzi) period ,bez nerviranja i bez sukobljavanja sa drugima?

i sta imas od toga sto ces da cujes odgovore strucnih lica o zenskoj emancipaciji, presipanje iz supljeg u prazno. te zene su izvestacne do zla boga i to je ta precizna definicja. sitnicavost je zastupljena u svim sferama drustva a ne samo kod uspesnih zena tako da se taj problem javlja kao posledica necega...
 
Ona je u zivotu uradila i mnogo vise, borila se svojim rukama (kad se kaze uspeh, ja bar podrazumevam zene koje su same stigle do tog cilja, ne preko kreveta, ne preko stranke, vec znanjem i vrednocom, talentom), pa je u ovom slucaju odabrala od dva zla manje. Takvoj zeni ne treba musko "dete" kome ce svu paznju da poklanja, vec zreo muskarac koji je nece sputavati u aktivnostima, a takvi su retki, jer za pojam Balkana "uspeh" je jos uvek "musko podrucje" i muskarci uglavnom zahtevaju da im se devojka ili zena divi i gleda u njega kao u Boga. Uspesna zena to ne moze, jer je i sama takva u poslu. Zato njoj treba uspesan muskarac, koji je iz iste branse i koji jedino zna koliko se ona trudila da bi dosla do toga sto jeste.

Jeste tesko, ali nije nemoguce (primer kod doktorki,lepih, mladih, a neudatih, cak ni sa vezom). Jednostavno, muskarci se plase "jakih" zena, jer im ne daju jasne "signale" kao ove druge i jer su naucene da razmisljaju kao muskarci, direktno ne na prevaru, ne na zenski sarm, ne na "stomak" na kraju krajeva....i nemaju ni vremena ni zivaca za drugacije razmisljanje.

Sto ne znaci, sto neko pomenu vec, da one nece da "peru gace" jer su umislile da su ko zna sta....nije, ima ih mnogo iz patrijarhalnih porodica i ne umisljaju da su ko zna sta, ali hrabrih muskaraca nema, osim ako nisu "ludo hrabri" pa su "levaci" - neskolovani, "ulicari" i sl. koji ne znaju svoje mesto i za nikakav red.

А зашто стално то Балкан као да смо последње место на свету, и зашто стално то "мушкарци се плаше јаких жена", ја не видим да се ту ико икога плаши? Да ли они заиста не смеју или можда не желе са њима? Пола њих фура снобовски и надрк фазон, па коме то треба? Ок успешна си ти, лепа си ти, ал' то тати свом, шта ја имам од тога?

Izgleda da se ne razumemo (kakvo iznenadjenje!).

Mislila sam na lepe i obrazovane, a uspesne, i koje nisu nimalo snobovi, i koje su patrijarhalno vaspitane, mozes li da zamislis da postoje i takve, cak i vise nego sto mislis?

E sad, kad to zamislis, onda shvati da nije njihova "krivica" to sto su i lepe, i niti znaju ko je Stanija, niti Farma, niti imaju profil na Fejsbuku da bi znale sta bi menadzeri Fejsbuka rekli o njima, niti nista. Koje su ozbiljne, ali ne i snobovi. Jel' mozes da zamislis da postoje i takve zene? Koje hvale i aplaudiraju im u svom poslu, ali muskarcu je to problem da shvati? I utuvi u glavu da su i fine, i drugari, ne snobovi, ali da im niko ne prilazi?

Zato i kazem da je za takvu takodje uspesan i zreo muskarac kome nece biti potreban Fejsbuk i koji ce shvatiti njen trud i rad.

И дај ми један пример такве, ево један пример да је лепа, да не зна ко је станија да не прати фарму, да нема профиле и да нису снобови, да су "другари"? Ево дај ми жив пример такве девојке у комплету? Мсм нећемо сад претеривати.

Tebi uopšte nije jasno o čemu ja pričam. Evo prosto, uzmimo primer srednjovekovnu Srbiju ili bilo koju drugu srednjovekovnu zemlju. Konkretno na primeru Srbije. Da li je žena mogla da bude u srednjovekovnoj Srbiji, ma da li je smela da pomisli da bude: kaznac, tepdžija, logotet, sveštenik eto kao poslovi koje realno može da obavlja i žena jer ne zahtevaju ratne i fizičke sposobnosti. Onda, jelte pošto je crkva tokom čitavog srednjeg veka bila glavni nosilac ondašnjih pogleda na svet, žena je svuda biće nižeg reda, zabranjeno joj je ovo, ono, ulazak u sve delove crkve, ulazak na Hilandar... Ako nisi upućen kaznac bi recimo sa današnje tačke gledišta bio poreznik, tepdžija - geodeta, logotet - kancelar sekretar. Ne gledaj usko najniže slojeve društva. Uopšte nabroji mi funkcije koje je žena tada mogla da obavlja...Tek tu i tamo je neka žena uspela da se istakne na nekom drugom polju, sem da bude, supruga majka i peračica gaća.

Жена не може бити свештеник по уређењу, једноставно, и није било потребе да те неке послове обављају жене кад су могли и да их обављају мушкарци а радне снаге није фалило јер није било време као данас да негде раде и деца од 13 година јер су некима апетити превелики. Ево данас су апетити порасли и ја то поздрављам јер и сам имам велике, знаш колико ће мене нпр ако испуним ово што желим мене болети уво дал је у тој и тој канцеларији мушкарац, жена, младић, девојка, диносаурус само да ми ради и да ми доноси кеш... Али раније није ни било потребе то да се ради, просто живело се тако. Имаш и женских црквених објеката у којима мушкарцима није дозвољен улаз, обрати пажњу пре него што истрчиш, једноставно правила су таква и таква, ако ти се свиђа поштуј ако ти се не свиђа заобиђи, нико те не тера ни на шта.

Набројао сам ти владарку и бизнисменку из тог времена, не знам шта није јасно мсм где ћеш даље, то је и данас једна од највећих ствари а не тад.
 
А зашто стално то Балкан као да смо последње место на свету, и зашто стално то "мушкарци се плаше јаких жена", ја не видим да се ту ико икога плаши? Да ли они заиста не смеју или можда не желе са њима? Пола њих фура снобовски и надрк фазон, па коме то треба? Ок успешна си ти, лепа си ти, ал' то тати свом, шта ја имам од тога?



И дај ми један пример такве, ево један пример да је лепа, да не зна ко је станија да не прати фарму, да нема профиле и да нису снобови, да су "другари"? Ево дај ми жив пример такве девојке у комплету? Мсм нећемо сад претеривати.



Жена не може бити свештеник по уређењу, једноставно, и није било потребе да те неке послове обављају жене кад су могли и да их обављају мушкарци а радне снаге није фалило јер није било време као данас да негде раде и деца од 13 година јер су некима апетити превелики. Ево данас су апетити порасли и ја то поздрављам јер и сам имам велике, знаш колико ће мене нпр ако испуним ово што желим мене болети уво дал је у тој и тој канцеларији мушкарац, жена, младић, девојка, диносаурус само да ми ради и да ми доноси кеш... Али раније није ни било потребе то да се ради, просто живело се тако. Имаш и женских црквених објеката у којима мушкарцима није дозвољен улаз, обрати пажњу пре него што истрчиш, једноставно правила су таква и таква, ако ти се свиђа поштуј ако ти се не свиђа заобиђи, нико те не тера ни на шта.

Набројао сам ти владарку и бизнисменку из тог времена, не знам шта није јасно мсм где ћеш даље, то је и данас једна од највећих ствари а не тад.
:dash:
Ahha da, po sistemu nije bilo potrebe..Daj molim te ne tropaj i lupaj...Trt Milojka...:D Nego objektivno sagledaj..Ali šta ja i kome pričam, kao da te ne znam od ranije kao ženomrsca. (Što se tiče Marije Terezije, ja ti od početka pričam da se po neka žena izdigla tokom istorije i da je to veliki uspeh u svetu u kome su muškarcima sva vrata otvorena a žena tek treba da ih otvara. Tek po neka na stotine hiljada mškaraca) I ajde, Marija Terezija i još koliko njih na koliko muškaraca.
Kojih ženskih crkvenih objekata? Zašto žena ne može biti sveštenik? Treba joj qurac da njime blagosilja rulju? Uopšte ni to nisi ni ukapirao za crkvu. Ma stvarno ne vredi. Kad je neko balvan on je balvan....Vozdra
 
Poslednja izmena:
А зашто стално то Балкан као да смо последње место на свету, и зашто стално то "мушкарци се плаше јаких жена", ја не видим да се ту ико икога плаши? Да ли они заиста не смеју или можда не желе са њима? Пола њих фура снобовски и надрк фазон, па коме то треба? Ок успешна си ти, лепа си ти, ал' то тати свом, шта ја имам од тога?



И дај ми један пример такве, ево један пример да је лепа, да не зна ко је станија да не прати фарму, да нема профиле и да нису снобови, да су "другари"? Ево дај ми жив пример такве девојке у комплету? Мсм нећемо сад претеривати.

.

Balkan zato sto valjda i sam vidis po reakcijama na temi, tako je svuda - da je ona dosla do toga preko kreveta, da neka bude lepa tati, da ne zeli muzu da "pere gace" nego se "zamislja" i td. Eto zasto je Balkan.

A sto se primera tice, zasto bih ti ih navodila kad ih ne znas? Jel' to mora da bude neko sa "Pinka"? Pa bas takve i nisu "reper".

Poznajem 3 doktorke, drugarice koje imaju po 35,6 godina a i dalje su same, i nisu "nadrk" (kakav izraz?!), naprotiv, ne znam nijednu osobu da se vise smeje od jedne od njih. Idu na svetske kongrese, apsolutno su uspesne i odgovorne u svom poslu, pacijenti ih traze, jedna od njih ima i privatnu praksu, ali ne znaci da nema vremena za ljubav...izlaze u grad kad god mogu (vikendom), medjutim i dalje su same. Najnormalnije zene (devojke) a same su. I lepe su. I uspesne su u svom poslu, obrazovane, fine, slusaju i narodnu muziku, idu na svadbe (hocu reci ne slusaju samo "Mocarta"), nisu namrgodjene, sto je najvaznije vredne su i odlicne domacice i sada. I sta sad imas da kazes na to? Nemas, jer ne mozete da utuvite u glavu da takve postoje.
 
Poslednja izmena:
Не знам ни сама :neutral:

- - - - - - - - - -



Нисам га никад толико дуго гледала, него ја погледам па склоним поглед и тако све док он гледа.

A kada zoveš obezbeđenje?
Mis'im, očigledno je neki manijak.

- - - - - - - - - -

To je pravo pitanje, ali bar ja tu podrazumevam zenu koja je zavrsila fakultet sa visokim prosekom, koja se nije zaposlila preko veze, koja je uspesna u svom poslu (napreduje ili je rado vidjena i pitana, pohvaljivana od strane stranaka, kolega, ili pacijenata ako je doktor ili u firmi), valjda bi to trebalo da budu neki (pravi) kriterijumi uspesnosti.

Zaboga, pa kad pre promeni parametre 'lepe i uspešne'? :lol: Jutros starleta, danas nobelovac... sutra astronaut. :mrgreen:

Sad ozbiljno sumnjam da i rodbina to za tebe kaže...
 
Zaboga, pa kad pre promeni parametre 'lepe i uspešne'? :lol: Jutros starleta, danas nobelovac... sutra astronaut. :mrgreen:

Sad ozbiljno sumnjam da i rodbina to za tebe kaže...

Koje sam parametre promenila, sta izmisljas?Gde sam uopste spomenula straletu i astronauta? Tako si me malopre nabedio i za tu neku Staniju, za koju ne znam ko je.

Jel' ti citas uopste postove ili pises samo onako, da ti prodje vreme, zarad pisanja?
 
Čekaj bre, pa danas si rekla da te Stanija ne zanima, jer Farmu ne gledaš... sad ne znaš ni ko je... :lol:

Prvo sam te pitala ako se secas ko je ta Stanija i stavila pod znake navoda jer sam mislila da je neka zezancija. Kako sam ukapirala da je neka manekenka, nisam dalje pitala.

Vrati se stranicu nazad.

I uopste, nisi sagovornik, zamaras.

A sto se rodbine tice, podrazumeva se, to sam vec rekla. Ni od jedne svoje reci nisam odstupila ako sam i neki novi post napisala o tome.
 
Poslednja izmena:
:dash:
Ahha da, po sistemu nije bilo potrebe..Daj molim te ne tropaj i lupaj...Trt Milojka...:D Nego objektivno sagledaj..Ali šta ja i kome pričam, kao da te ne znam od ranije kao ženomrsca. (Što se tiče Marije Terezije, ja ti od početka pričam da se po neka žena izdigla tokom istorije i da je to veliki uspeh u svetu u kome su muškarcima sva vrata otvorena a žena tek treba da ih otvara. Tek po neka na stotine hiljada mškaraca) I ajde, Marija Terezija i još koliko njih na koliko muškaraca.
Kojih ženskih crkvenih objekata? Zašto žena ne može biti sveštenik? Treba joj qurac da njime blagosilja rulju? Uopšte ni to nisi ni ukapirao za crkvu. Ma stvarno ne vredi. Kad je neko balvan on je balvan....Vozdra

Ахаааа, значи од раније сам женомрзац, то што имам 3 женска члана породице тренутно ме отписује као женомрзца али добро, шта ћеш, битно је да сте ви нешто закључили без и да ме познајете.

И да, како не, ево ја сам мушкарац и сва врата ми се просто отварају сама, ма не морам ни да куцам, не морам ништа, а њих спутавамо и ударамо да случајно не дођу до тих врата... Дај бре немој да си смешан.

То што ти не знаш не значи да их нема, распитај се пре него што кажеш било шта. Зато што не може, тачка, има ко и зашто је то написао и зашто је то тако, опет ако ти нешто није јасно имаш људе који се само тиме баве па иди код њих, распитај се.

И не видим чиме сам ја то тебе увредио кад зарадих женомрзац и балван, очигледно људи кад остану без аргумената баве се пљувачином. То се каже пријатно, воздра можеш са својим овцама на брду.

Balkan zato sto valjda i sam vidis po reakcijama na temi, tako je svuda - da je ona dosla do toga preko kreveta, da neka bude lepa tati, da ne zeli muzu da "pere gace" nego se "zamislja" i td. Eto zasto je Balkan.

A sto se primera tice, zasto bih ti ih navodila kad ih ne znas? Jel' to mora da bude neko sa "Pinka"? Pa bas takve i nisu "reper".

Poznajem 3 doktorke, drugarice koje imaju po 35,6 godina a i dalje su same, i nisu "nadrk" (kakav izraz?!), naprotiv, ne znam nijednu osobu da se vise smeje od jedne od njih. Idu na svetske kongrese, apsolutno su uspesne i odgovorne u svom poslu, pacijenti ih traze, jedna od njih ima i privatnu praksu, ali ne znaci da nema vremena za ljubav...izlaze u grad kad god mogu (vikendom), medjutim i dalje su same. Najnormalnije zene (devojke) a same su. I lepe su. I uspesne su u svom poslu, obrazovane, fine, slusaju i narodnu muziku, idu na svadbe (hocu reci ne slusaju samo "Mocarta"), nisu namrgodjene, sto je najvaznije vredne su i odlicne domacice i sada. I sta sad imas da kazes na to? Nemas, jer ne mozete da utuvite u glavu da takve postoje.

Искрено, колико и знаш њих које нису стигле преко кревета, преко странке, преко ку*ца? Сада већ се и деси али ево узми нашу скупштину, све тамо министарке, све оне у скупштини, све су биле страначке ку*ве и само су томе служиле, узми нашу "естраду" свака која избаци цд иде позадина "у вези са контраверзним" бла бла... О томе ти ја и причам... Значи научна фантастика је чути да је нека успешна а да није нешто од наведеног, и за то није крив Балкан или шта већ, јер је то реално чињеница, опет кажем ја знам пар њих које нису тако успеле, и ту скидам капу, али то су опет послови типа фризерка, масерка, итд итд, ово све што су као директорке, или на неким јачим положајима, министарке итд итд, све редом преко ку*ца дошло тамо. Ево хоћеш да кажеш да је она моделсица дошла тамо или лидија вукићевић оне су дошле због памети или идеја које ће да пруже? Мооолим те.

И не кажем да смета што је лепа па као буди лепа тати, већ ако је оно што сам ја навео она мени не треба, тати може да буде успешна тако и лепа јер јој је отац па јој је отац, ал' зашто бих ја то желео за себе? Али обрати пажњу шта сам навео да ми смета, дакле не само што је лепа и успешна, то је позитивно, већ ово остало.

Ок, ја ти само кажем да то што је теби као другарица не значи да је и у вези добра тј да мушкарци који су били са њом да се тако добро проводе као вас две, можда је напорна, можда је смарач, опет кажем то што је теби ок је друго, не значи да је и за везу добра или за заједнички живот.

Јер то што си ти описала заиста се ретко, ретко, ретко виђа, зато људи и не верују.

Зато ја и кажем ајде наведи ми те, које су те да их видим, јер обично тад почне да шкрипи.
 
Искрено, колико и знаш њих које нису стигле преко кревета, преко странке, преко ку*ца? Сада већ се и деси али ево узми нашу скупштину, све тамо министарке, све оне у скупштини, све су биле страначке ку*ве и само су томе служиле, узми нашу "естраду" свака која избаци цд иде позадина "у вези са контраверзним" бла бла... О томе ти ја и причам... Значи научна фантастика је чути да је нека успешна а да није нешто од наведеног, и за то није крив Балкан или шта већ, јер је то реално чињеница, опет кажем ја знам пар њих које нису тако успеле, и ту скидам капу, али то су опет послови типа фризерка, масерка, итд итд, ово све што су као директорке, или на неким јачим положајима, министарке итд итд, све редом преко ку*ца дошло тамо. Ево хоћеш да кажеш да је она моделсица дошла тамо или лидија вукићевић оне су дошле због памети или идеја које ће да пруже? Мооолим те.

И не кажем да смета што је лепа па као буди лепа тати, већ ако је оно што сам ја навео она мени не треба, тати може да буде успешна тако и лепа јер јој је отац па јој је отац, ал' зашто бих ја то желео за себе? Али обрати пажњу шта сам навео да ми смета, дакле не само што је лепа и успешна, то је позитивно, већ ово остало.

Ок, ја ти само кажем да то што је теби као другарица не значи да је и у вези добра тј да мушкарци који су били са њом да се тако добро проводе као вас две, можда је напорна, можда је смарач, опет кажем то што је теби ок је друго, не значи да је и за везу добра или за заједнички живот.

Јер то што си ти описала заиста се ретко, ретко, ретко виђа, зато људи и не верују.

Зато ја и кажем ајде наведи ми те, које су те да их видим, јер обично тад почне да шкрипи.

Ovde nije rec o estradi, nego o obicnim devojkama, zenama. Svako je takav kakav je, medju udatima ili razvedenima imas takodje "nadrk", ovde postoji jedan fenomen da muskarci ne mogu da "oproste" skolovanima, narocito onima koje su se dugo skolovale uspeh, (da ne pricam kad je spojeno sa lepotom), i eto gle cuda nisu se zaposlile ni preko veze ni preko kreveta. Ne znam u kom svetu zivis i u kom se kreces, ali ja sto zivim u manjemmestu pa znam te dve (kao primer uspesnosti, a ima ih jos), ali sam cula iz pouzdanog izvora da je Beograd pun doktorki koje su lepe i same i to u godinama kad vec treba da se udaju. I to finih i uspesnih dokrotki.

To sto se vi neki krecete "u svetu estrade", na TV, nije njihova krivica.
 
Balkan zato sto valjda i sam vidis po reakcijama na temi, tako je svuda - da je ona dosla do toga preko kreveta, da neka bude lepa tati, da ne zeli muzu da "pere gace" nego se "zamislja" i td. Eto zasto je Balkan.

A sto se primera tice, zasto bih ti ih navodila kad ih ne znas? Jel' to mora da bude neko sa "Pinka"? Pa bas takve i nisu "reper".

Poznajem 3 doktorke, drugarice koje imaju po 35,6 godina a i dalje su same, i nisu "nadrk" (kakav izraz?!), naprotiv, ne znam nijednu osobu da se vise smeje od jedne od njih. Idu na svetske kongrese, apsolutno su uspesne i odgovorne u svom poslu, pacijenti ih traze, jedna od njih ima i privatnu praksu, ali ne znaci da nema vremena za ljubav...izlaze u grad kad god mogu (vikendom), medjutim i dalje su same. Najnormalnije zene (devojke) a same su. I lepe su. I uspesne su u svom poslu, obrazovane, fine, slusaju i narodnu muziku, idu na svadbe (hocu reci ne slusaju samo "Mocarta"), nisu namrgodjene, sto je najvaznije vredne su i odlicne domacice i sada. I sta sad imas da kazes na to? Nemas, jer ne mozete da utuvite u glavu da takve postoje.

Ovde nije rec o estradi, nego o obicnim devojkama, zenama. Svako je takav kakav je, medju udatima ili razvedenima imas takodje "nadrk", ovde postoji jedan fenomen da muskarci ne mogu da "oproste" skolovanima, narocito onima koje su se dugo skolovale uspeh, (da ne pricam kad je spojeno sa lepotom), i eto gle cuda nisu se zaposlile ni preko veze ni preko kreveta. Ne znam u kom svetu zivis i u kom se kreces, ali ja sto zivim u manjemmestu pa znam te dve (kao primer uspesnosti, a ima ih jos), ali sam cula iz pouzdanog izvora da je Beograd pun doktorki koje su lepe i same i to u godinama kad vec treba da se udaju. I to finih i uspesnih dokrotki.

To sto se vi neki krecete "u svetu estrade", na TV, nije njihova krivica.

Ovo su ti uzastopni postovi, te se barem potrudi oko brojki kad izmišljaš.
Realno, nije teško zapamtiti jel dva ili tri, nisu milioni...
 
Zasto su lepe i uspesne devojke uglavnom same? Zasto vazi to pravilo?? Na licnom primeru sam uvidela da karijera ne predstavlja kocnicu i prepreku da se zapocne emotivna veza jer upravo ta veza daje doprinos i stimulans za nove pocetke na drugim zivotnim aspektima. Ali sa kim je zapoceti? Zar je toliko tesko naci odgovarajuceg muskarca ili zenu? Zar vecini muskaraca smetaju zene manje ili vise uspesne od njih? I obratno. Da li su one samo trofej ili pak potencijalna opasnost? Molila bih da se ne brise ova tema jer je od psiholoskog znacaja....
Volela bih da cujem odgovore strucnijih lica (ako ih ima) jer takav (solo) status (na duze staze) lepih i uspesnih devojaka i muskaraca ne samo da dovodi do nezadovoljstva,psihickog,emocionalnog, sexualnog vec i do ljubomore, konflikata sa drugim ljudima oko najbanalnijih stvari, frustracija. Nedostatk ljubavi i paznje od suprotnog pola moze izazvati kontraefekte; bezvoljnost, nezainteresovanost, demotivisanost,depresivnost i agresivnost
Kako resiti takav jedan problem?(A problem je onima koji su vec zasli u neke godine i onima koji tek pocinju) Kako na miran nacin podneti takav (duzi) period ,bez nerviranja i bez sukobljavanja sa drugima?
resenje je jednostavno.......ali tek za 50 god....
kad budemo malo ko ostali svet:ok:
za sad samo cudo da se desi pa se zaljubis i manje mislis na karijeru,vec odlepis za nekim ko je u tvojim ocima savrsen:)
 
Ovde nije rec o estradi, nego o obicnim devojkama, zenama. Svako je takav kakav je, medju udatima ili razvedenima imas takodje "nadrk", ovde postoji jedan fenomen da muskarci ne mogu da "oproste" skolovanima, narocito onima koje su se dugo skolovale uspeh, (da ne pricam kad je spojeno sa lepotom), i eto gle cuda nisu se zaposlile ni preko veze ni preko kreveta. Ne znam u kom svetu zivis i u kom se kreces, ali ja sto zivim u manjemmestu pa znam te dve (kao primer uspesnosti, a ima ih jos), ali sam cula iz pouzdanog izvora da je Beograd pun doktorki koje su lepe i same i to u godinama kad vec treba da se udaju. I to finih i uspesnih dokrotki.

To sto se vi neki krecete "u svetu estrade", na TV, nije njihova krivica.

А одакле теби то да мушкарци нешто не могу да опросте и некоме? Ја не знам о чему ти причаш девојко, ја знам школоване и немам проблем са њима али баш никакав, док год нису снобчине, док год се не претворе у њихов посао итд итд што је јако често случај, и исто што је њима велики проблем, често пута су у фазону "нико као ми", "тражимо себи равне" и ја немам проблем са тим кад неко тражи себи равне, имам проблем са тим кад то што оне мисле да им је равно је седам нивоа изнад, то што нека има образовање не значи да може да тражи згодног нпр ако и сама није згодна, као што ја нпр не бих могао да кажем за неку "види је колика је мајке ти" а да сам дебео, овако могу да кажем.

И узми само размисли, мсм ако имаш више од два грама мозга, дакле немој да верујеш тим причама "ми фине, паметне и неће нас нико", да је све то заиста тако, да је све то тако фино, да су оне фине, лепе, паметне, домаћице, добре, занимљиве, опуштене, да ли би заиста остале саме без икаквог интересовања за њих, значи у тој причи нешто шкрипи, е сад неко то хоће да призна а неко теши себе како је проблем у другима и како се њих неко плаши, мени је то пресмешна констатација, јер опет понављам то што је нака образована, лепа, не значи да има квалитете за заједнички живот, тако да иди тати буди образована и лепа јер он са тобом мора да живи, ја не морам.
 

Back
Top