Uspavana Rusija

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Danas malte ne svaku stvar koju dohvatite u ruku nosi znak: Made in China......

O Koreanskoj industriji automobila (KIA) ne trebamo trositi reci....

Indusi (iz Indije) sve se vise namecu svetu u farmaceutskoj industriji...

Ljudi tvrde da su brazilski proizvodi su po kvalitetu slicni nemackim...

Finska "Nokia" je najbolji mobilni na svetu...

O americkim kompjuterima da ne govorimo...


Sve nacije se probijaju svojim superatraktivnim proizvodima na svetsku scenu, a STA BI SA RUSIMA?

Oni su u startu bili bolji od mnogih, a danas NEMAJU NI JEDAN JEDINI PROIZVOD SIROKE POTROSNJE koji je u svetu poznat i priznat...?

Previse lose za jednu zemlju koja ima aspiracije da ostane na svetskom vrhu!


Ili sam ja pogresno informisan?

Braco Rusi, PROBUDITE SE!
 
Лоше си информисан ,доктори ,научници .писци .песници.спортисти итд...

Мислим заиста лекари ,наука па бре сви иду у Русију .Русија је велика тајна то што она има и зна ,свет још није видео
 
Ти овде пишеш о мобилним телефонима о аутомобилима о глупостима.

Русија је сама по себи богатсво .ко те греје ове зиме?
 

Па ти писци су се развијали само зато што Рује немају пара, па су се бавили неким бесплатним стварима као што је књижевност.

Исто као код нас што неки клошар од 15 година чита Рат и мир, а нема ни за патике.

Док у Калифорнији (упркос редовима за хлеб), омладина често има хиљаде евра, а притом не зна ни где је Русија.

Дакле, ти писци су резултат руске беде. А што се спортиста тиче, они су резултат совјетског силовања. Дуци Симоновић ће ти објаснити да су професионални спортисти дијаболе. То је и из његовог сопственог случаја јасно
 

Русија је сама по себи богатсво .ко те греје ове зиме?
Каква глупост, па грејање је постало уредно тек доласком Динкића на власт. За време твог про-руског лидера Милошевића су овакве зиме проведене потпуно без грејања!
 

Па ти писци су се развијали само зато што Рује немају пара, па су се бавили неким бесплатним стварима као што је књижевност.

Исто као код нас што неки клошар од 15 година чита Рат и мир, а нема ни за патике.

Док у Калифорнији (упркос редовима за хлеб), омладина често има хиљаде евра, а притом не зна ни где је Русија.

Дакле, ти писци су резултат руске беде. А што се спортиста тиче, они су резултат совјетског силовања. Дуци Симоновић ће ти објаснити да су професионални спортисти дијаболе. То је и из његовог сопственог случаја јасно

Надам се да је твој исказ иронија ,богатсво је књига ,поета ,лекар ,научник.Богатсво је земља из које се рађа сунце.

Ми овде говоримо о култури о науци о великим школама о савршеним факултетима.О људима и земљи која може на мапи да пронађе све земље света

А са друге стране западна Европа ака УСА је најбеднија баш у тим сверама образовања.Ипак мислим да је богатство наука и руске поете.
 

Ти овде пишеш о мобилним телефонима о аутомобилима о глупостима.
То нису глупости већ смислени производи, нешто што паметан свет уме да изради.

Неки се чак хвале да су поједини Руси тако богати да могу да купе Ролз-Ројс. Па што нисте рекли да су тако богати да могу да купе Москвич?

А да, зато што ретардиране рује не умеју ништа да направе. Предмет за спрдачину чега год се дохвате. "Који је ауто бољи од Москвича?"

Сећам се из Русије неке продавнице "Игрушки."
Чак и наслов продавнице је био изгребан, а сама радња је изгледала руинирано као у Калкути.
 

богатсво је књига ,поета ,лекар ,научник.
Богатство је Џордан патике, МегДоналдз пилећи бургер, Dell мобилни од €500.

А не чекање у километарском реду за храну са шубарама на -40°C , као Рује краставе.
 


То нису глупости већ смислени производи, нешто што паметан свет уме да изради.

Неки се чак хвале да су поједини Руси тако богати да могу да купе Ролз-Ројс. Па што нисте рекли да су тако богати да могу да купе Москвич?

А да, зато што ретардиране рује не умеју ништа да направе. Предмет за спрдачину чега год се дохвате. "Који је ауто бољи од Москвича?"

Сећам се из Русије неке продавнице "Игрушки."
Чак и наслов продавнице је био изгребан, а сама радња је изгледала руинирано као у Калкути.

Није све у материјалном богатсву ,опрости ако је то за тебе све важно и битно у животу.

Постоји нешто много лепше што даје богата Русија а то је њена природа,из природе излазе сва благодати света .У Русији се рађају песници ,писци ,научници ...У парку се виде деца која читају књиге док је то на западу није у употреби.Русија се развија ето у време Стаљина је од једне земљорадничке државе постала нуклеарна сила.

Спортисти то је све за бацити јел ?

Не знам за тебе али ја њега не бих никада бацила
Човек који живи у дубоком Сибиру ,тренира само у природи РУСКИ ВУК
 


Богатство је Џордан патике, МегДоналдз пилећи бургер, Dell мобилни од €500.

А не чекање у километарском реду за храну са шубарама на -40°C , као Рује краставе.

:zcepanje:


IMG_0799-1.preview.jpg
 
Смешно као Руси се смрзавају девојко искористи тај мобилни од 500 евра па позови Русију

attachment.php


Осим тога нису се Руси смрзли у другом светском него Швабе

attachment.php
 

Prilozi

  • russia-winter-swimming-2009-1-24-8-33-53.jpg
    russia-winter-swimming-2009-1-24-8-33-53.jpg
    34 KB · Pregleda: 140
  • greywolfsm.jpg
    greywolfsm.jpg
    18,3 KB · Pregleda: 140

У Русији се рађају песници ,писци ,научници ...
Па океј, добри су они из совјетске ере. Био је један импресиван совјетски филм "Война и мир,"
који је до данас најскупљи филм свих времена.

Али ова сада држава им је циганлија
 


Па океј, добри су они из совјетске ере. Био је један импресиван совјетски филм "Война и мир,"
који је до данас најскупљи филм свих времена.

Али ова сада држава им је циганлија

Ти не живиш у Русији и Русија више није у деведесетим ,не можеш једној земљи да отпишеш њену уметност ,културу и науку.
Русија није никаква циганлија него земља која може да влада светом.Сутра да неко нападне Русију све словенске земље би устале у одбрану -Русија је пре свега наша мајка и она због нас никада неће да пропадне
 
Dovoljno je da jos jedna kriza zadrma svet i sve to sto si naveo ode u vazduh ,nista ekonomije su nista u poredjenju sa prirodnim bogatstvom koje sad poseduje rusija, ljudi moraju da jedu i da se greju a globalno otopljavanje samo ide u korist rusiji, samo ove godine su skoro za trecinu povecali broj psenicnih polja.Evo kod mene u radnji se prodaju farbe za kosu iz Rusije kostaju 125 dinara i kazu da su dobre moj komsija kupio testere za drva rusko za 10 000 din i verovao ili ne mozes da radis sa njim sta hoces nemoze da se polomi i pokvari...
 

Sve nacije se probijaju svojim superatraktivnim proizvodima na svetsku scenu, a STA BI SA RUSIMA?

Oni su u startu bili bolji od mnogih, a danas NEMAJU NI JEDAN JEDINI PROIZVOD SIROKE POTROSNJE koji je u svetu poznat i priznat...?

Pa eto recimo Kaspersky antivirus. Procitah u nekom casopisu da ce u 2010 Kaspersky Lab imati profit vise od pola milijardi dolara... z:)
 
Ima Rusija svoje adute kako nema,možda i jače od Kineza...U okviru globalnog svetskog partnerstva biće u mogućnosti,već jeste mnogo više nego ranije, sve to da ostvari full force...
 


То нису глупости већ смислени производи, нешто што паметан свет уме да изради.

Неки се чак хвале да су поједини Руси тако богати да могу да купе Ролз-Ројс. Па што нисте рекли да су тако богати да могу да купе Москвич?

А да, зато што ретардиране рује не умеју ништа да направе. Предмет за спрдачину чега год се дохвате. "Који је ауто бољи од Москвича?"

Сећам се из Русије неке продавнице "Игрушки."
Чак и наслов продавнице је био изгребан, а сама радња је изгледала руинирано као у Калкути.

Jel ti uopste shvatas koliko si glupa/glup? Ti kao pripadnik kulturno i civilizacijski inferiornog muslimanskog naroda koji nije dao svetu prakticno ni jednog naucnika, knjizevnika, samo teroriste ti napises ovako nesto glupo a pretendujes da budes liberal i pristalica slobodnog trzista i milioner ko Abramovic, da li si svesna koliko glupo zvucis? Izgleda da uopste nisi svesna (ili svestan).
z:mrgreen:
 
Danas malte ne svaku stvar koju dohvatite u ruku nosi znak: Made in China......

O Koreanskoj industriji automobila (KIA) ne trebamo trositi reci....

Indusi (iz Indije) sve se vise namecu svetu u farmaceutskoj industriji...

Ljudi tvrde da su brazilski proizvodi su po kvalitetu slicni nemackim...

Finska "Nokia" je najbolji mobilni na svetu...

O americkim kompjuterima da ne govorimo...


Sve nacije se probijaju svojim superatraktivnim proizvodima na svetsku scenu, a STA BI SA RUSIMA?

Oni su u startu bili bolji od mnogih, a danas NEMAJU NI JEDAN JEDINI PROIZVOD SIROKE POTROSNJE koji je u svetu poznat i priznat...?

Previse lose za jednu zemlju koja ima aspiracije da ostane na svetskom vrhu!


Ili sam ja pogresno informisan?

Braco Rusi, PROBUDITE SE!

Evo samo u sofrverskoj industriji Rusi su ti napravi:
1.Google (osnivac je rodjeni Rus sa americkim drzavljanstvom)
2.WinRar (najpoznatiji arhiver za podatke)
3.Tetris (najpoznatija video igrica)
4.PayPal (takodje je osnivac rodjeni Rus sa americkim drzavljanstvom)
5.Kaspersky (najpoznatiji antivirus)
 


Богатство је Џордан патике, МегДоналдз пилећи бургер, Dell мобилни од €500.

А не чекање у километарском реду за храну са шубарама на -40°C , као Рује краставе.



U bre, ovo je najveće moguće bogatstvo...... ali u Africi

a od pojave Dinkića i ostalih "experata" i u Srbiji.


Nije mi jasno čime vas dopinguju na tim partijskim kursevima !?
 
Evo samo u sofrverskoj industriji Rusi su ti napravi:
1.Google (osnivac je rodjeni Rus sa americkim drzavljanstvom)
2.WinRar (najpoznatiji arhiver za podatke)
3.Tetris (najpoznatija video igrica)
4.PayPal (takodje je osnivac rodjeni Rus sa americkim drzavljanstvom)
5.Kaspersky (najpoznatiji antivirus)

Meni je sve to poznato.

Poznato mi je da su Rusi VELIKI I PAMETAN narod....

"Imamo neke veze Rusi i ja..."



ALI ZASTO MORAJU DA ODU U AMERIKU (ili zapad) I ISKAZU SVOJ UM UMESTO DA TO URADE U RUSIJI?

ZASTO I RUSI I SRBI U SVOJIM ZEMLJAMA NEMAJU USPEHA A IMAJU U TUDJIM?

TO JE ONO PRAVO PITANJE....
 
Poslednja izmena:
Meni je sve to poznato.

Poznato mi je da su Rusi VELIKI I PAMETAN narod....

"Imamo neke veze Rusi i ja..."



ALI ZASTO MORAJU DA ODU U AMERIKU (ili zapad) I ISKAZU SVOJ UM UMESTO DA TO URADE U RUSIJI?

ZASTO I RUSI I SRBI U SVOJIM ZEMLJAMA NEMAJU USPEHA A IMAJU U TUDJIM?

TO JE ONO PRAVO PITANJE....

Pa nisu svi otisli u Ameriku, samo ovaj sto je osnovao Google i ovaj sto je osnovao PayPal i razlog je - zbog korupcije, u Srbiji i u Rusiji je korupcija i dalje jako visoka.
 

Back
Top