УСКОРО СВИ ПОСТАЈЕМО ДОНОРИ ОРГАНА, ХТЕЛИ ТО ИЛИ НЕ ???

Mandrake

Domaćin
Poruka
4.865
Ovaj genije od eremija nije shvatio da donor postajes kada bacis kasiku a ne kao ziva jedinka:hahaha:

On je još uvek u onom staračkom fazonu od pre 20 godina, kad smo mogli da uđemo u NATO... "Će dođu crnci I će nam 'ebu žene, a mi neće smemo ništa da kažemo"...

Nema veze, što mu žena ima 70 godina, on ne da da mu je 'ebu crnci sa velike patke...

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
81.651
Да то је доста конфузно - уваљују ту месо затровано диоксином и не знам какве све најгоре инсектициде и хербициде задњи пут коришћене на Ипру и Соми, и плус бомбардују уранијумом и бубама из црних хеликоптера и сеју те кемтрејлсе и лупају даноноћно хаарпом, а овамо је Србин здрав, најздравији човек за чијом слезином сузе рони читав развијени свет.

Како помирити те несугласице?

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
aj daj makar krv
makar kostanu srz
makar kosu nekome za transplantaciju
sto si stipsa?

Krv mogu da dam kada se setim, a ne mrzi me.
Kostanu srz dive ne mozes tek tako da das. Prvo treba da vide da li se poklapas sa nekim, a uvek, ali uvek prvo gledaju da li se poklapas sa bracom/sestrama, i ti koji se testiraju za kostanu srz su uglavnom oni koji imaju clana porodice sa leukemijom.
Moja kosa je jako nekvalitetna, polu celav sam, i izgledam kao ogromna mrcina iz neke patriotske organizacije:sad2:

Pa stipsa sam zato sto tako volim:cmok:

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
81.651
Не сумњај ни за милисекунд да је у сиромашним земљама попут наше шанса да добијеш било коју озбиљну болест у трансплантацији - или јатрогено, због саме трансплантације неправилно изведене - далеко, далеко виша него у некој озбиљној држави са озбиљним здравством.

Реално, колегинице, ти себи ласкаш ако мислиш да су твоји бубрези вредни не знам колико неком тамо фиктивном злом Јеврејину. То ти је отприлике исто као и да се бојиш да ће тај Јеврејин да те отме као конкубину јер му треба супермоћна риба, ту негде.

chupakaz

Iskusan
Banovan
Poruka
5.825
Ljudi bavite se glupostima,...pa nije problem dati organ...kao donor..PROBLEM JE PRISILITI NEKOG
PROBLEM JE NASE ZDRAVSTVO KOJE JE KORUMPIRANO,KAO RETKO KOJA USTANOVA..I PRI TOM SU ZASTICENI KO BELI MEDVEDI
Ako je neko od vas otac ili majka...i ima dete,zna dobro kako su iskiceno sestre u porodilistu..sve u zlato bljeste...koliko ste puta otisli kod doktora a da u cosku ima flasa viskija..
razmislite dobro ...ko bi se ovde bavio pitanjem oko doniranja..i kakve se tu manipulacije mogu uraditi uz pomoc nasih doktora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.225
PA naravno, zasto bi me bilo briga sta ce da rade sa mojim organima kada umrem:dontunderstand:

Ako to iskoriste u humane svrhe, jos bolje.

А јеси ли ти свестан да могу за добру лову управо ти доктори које ти сам ПРОГЛАШАВАШ ГЛУПАЦИМА И НЕЗНАЛИЦАМА да те живог прогласе мртвим И ДА ТЕ ОДЕРУ КАО ЈАРЦА, а??? Исто као у Жутој кући, а?
Дају ти инјекцију спавалицу - и довиђења...

Ако од једног човека може да се узме 24-27 органа... и да се обезбеди органима 4 пацијента ПА РАЗМИСЛИ САМ КАКВА ЈЕ РАЧУНИЦА...... неком доктору је довољно да "звекне" неколико пацијената и да ужива цео живот.........

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
81.651
Ти си дечко на свом месту, чупакабра, само си некако слаб, неодлучан, никакав

Однеси ти први ту флашу вискија па ће ту ногу што јеврејину треба (сломио ону прву играјући окретне игре) да одсеку тој другој некој жени у следећем кревету, а не твојој

Опасуљи се мало!

- - - - - - - - - -

. . .

Poslednja izmena od moderatora:

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
А јеси ли ти свестан да могу за добру лову управо ти доктори које ти сам ПРОГЛАШАВАШ ГЛУПАЦИМА И НЕЗНАЛИЦАМА да те живог прогласе мртвим И ДА ТЕ ОДЕРУ КАО ЈАРЦА, а??? Исто као у Жутој кући, а?
Дају ти инјекцију спавалицу - и довиђења...

Ако од једног човека може да се узме 24-27 органа... и да се обезбеди органима 4 пацијента ПА РАЗМИСЛИ САМ КАКВА ЈЕ РАЧУНИЦА...... неком доктору је довољно да "звекне" неколико пацијената и да ужива цео живот.........

Ne mogu. To je ubedljivo najnebitniji od svih mogucih problema u srpskom zdravstvu, i u zdravstvu generalno. Mislim, ovde mesate babe i zabe Mito.

Opet, problem vam je sto za lekare mislite da su neki kvantni fizicari. I to njima odgovara.

Reg

Elita
Poruka
24.713
Ти си дечко на свом месту, чупакабра, само си некако слаб, неодлучан, никакав

Однеси ти први ту флашу вискија па ће ту ногу што јеврејину треба (сломио ону прву играјући окретне игре) да одсеку тој другој некој жени у следећем кревету, а не твојој

Опасуљи се мало!

- - - - - - - - - -
. . .

Ti si školovani Mita bio i ostao, znaš nešto više od njega, ali si paranoik i nema ti spasa. Srpsko zdravstvo jeste najgore u Evropi, ali nam doktori nsu masovne ubice.

chupakaz

Iskusan
Banovan
Poruka
5.825
Zašto bi bilo ko izlagao leš, ne vidim u tome ništa poetično, samo jedan paganski običaj koji se poštuje i u razvijenim zemljama. Čovek je umro, šta ima da ga gledaju onako pobelelog.

Doduše, zapad je nešto dalje otišao u tome, napravili su posao od koga se odlično zarađuje, pa leševe našminkaju tako dobro da pomisliš da će sahraniti čoveka koji spava, Božemeoprosti.

Mozda zele da vide ljudi poslednji put svoje roditelje.dedu,babu...Mislim ulazis u domen,stvari koje se ne komentarisu na taj nacin..diskreditujes sebe,kao ozbiljnog sagovornika.
Ocigledno van sobe ne izlazis.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.225
Zašto bi bilo ko izlagao leš, ne vidim u tome ništa poetično, samo jedan paganski običaj koji se poštuje i u razvijenim zemljama. Čovek je umro, šta ima da ga gledaju onako pobelelog.

Doduše, zapad je nešto dalje otišao u tome, napravili su posao od koga se odlično zarađuje, pa leševe našminkaju tako dobro da pomisliš da će sahraniti čoveka koji spava, Božemeoprosti.

Ви комунисти сте научили да вас сместе у кантице као пепео - а ја сам православац И УЖАСАВАМ СЕ СКРНАВЉЕЊА ПОСМРТНИХ ОСТАТАКА БИЛО КОГ ЧОВЕКА... ево ова тема показује колика је пустош у главама људи..........

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
Ti si školovani Mita bio i ostao, znaš nešto više od njega, ali si paranoik i nema ti spasa. Srpsko zdravstvo jeste najgore u Evropi, ali nam doktori nsu masovne ubice.

Tacno. Nasi doktori jesu sujetni, iskompleksirani, ograniceni, glupi i neobrazovani, ali umisljene ubice nisu. Oni ubijaju greskom i zato sto ne znaju, a ne zato sto hoce.

chupakaz

Iskusan
Banovan
Poruka
5.825
Pa nije problem da me neko raskomada u rezervne delove kad riknem ili pred samo rillknjavanje. Nije tu nista lose i sllazem se s tim. Ali ako bude lzoupotrebe, to je problem!

Ali bice manipulacije...kad za obican pregled moras da juris vezu...zamisli kakve ovo sanse daje ljudima iz naseg zdravstva...novi vidici...nebo im je granica,koliko su korumpirani.

- - - - - - - - - -

. . .

Reg

Elita
Poruka
24.713
Ви комунисти сте научили да вас сместе у кантице као пепео - а ја сам православац И УЖАСАВАМ СЕ СКРНАВЉЕЊА ПОСМРТНИХ ОСТАТАКА БИЛО КОГ ЧОВЕКА... ево ова тема показује колика је пустош у главама људи..........

Nije obavezno biti donor, kažeš dok si živ da ne želiš i rešiš problem, šta te briga šta će drugi odlučiti.

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
81.651

Немој бре ти да дајеш вредносне оцене, немаш везе са везом. Твој капацитет за детекцију моралних квалитета + два и по евра, таман за један јачи капућино.

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.572

Znao sam da je verski fazon.

Zar nije to jevrejski fazon za neskrnavljenje lesa?

Elem ti bi sutra pustio nekog clana porodice da daleko bilo umre jer ne das da te seckaju ni mrtvog?

Reg

Elita
Poruka
24.713
Немој бре ти да дајеш вредносне оцене, немаш везе са везом. Твој капацитет за детекцију моралних квалитета + два и по евра, таман за један јачи капућино.

Ti mi pričaš o moralnim kapacitetima, a sve doktore u Srbiji unapred proglašavaš masovnim ubicama. Tvoji moralni kapaciteti ne vrede ni čašu vode koja se uz onaj kapućino dobije gratis. Manje od džabe.

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
81.651

Elem ti bi sutra pustio nekog clana porodice da daleko bilo umre jer ne das da te seckaju ni mrtvog?

Зависи са којим попом причаш. Наша црква, нпр, има озбиљних примедби чак и на кремацију, а то је далеко мање контроверзна тема било где на свету.

dive

Legenda
Poruka
61.102

ja sam svog oca u poslednjem trenutku preko debelih veza otela sa stola za seciranje
verski razlozi ili ne, kad je neko ko ti je blizak, jako je tesko zamisliti da ga neko secka da bi istrazivao
mozda njemu nije tada znacilo, ali nama jeste da ga mirno celog sahranimo