USKORO KREĆE STAMPEDO RADNE SNAGE NA NEMAČKU Ko ima najveće šanse i kakvi su uslovi

Кад год прочитам те разлоге - иду због реда, рада, система, политике, овде је шунд, овде су ријалитији, хаха, мислим, моментално их стављам у фиоку на којој пише "примитивци и будале".
Лова, само их лова занима а некако их је срамота да то јавно кажу. Није гламурозно јбт...
Znam nekoliko situiranih ljudi koji su pobegli odavde ne zbog para(imali su ih i ovde),nego baš jer su hteli da žive u uredjenoj državi,gde se zna zakon i red,gde policija služi gradjane a ne jednog čoveka,koji hoće normalne,bolje uslove života za svoju decu a ne da zavise od hirova jednog poremećenog umobolnika i sekte njegovih idolopoklonika.Mogu samo da im kažem,bravo,idite ljudi,nek se sns ološ guši u smradu svoje nemoralnosti i nesposobnosti.
 
Znam nekoliko situiranih ljudi koji su pobegli odavde ne zbog para(imali su ih i ovde),nego baš jer su hteli da žive u uredjenoj državi,gde se zna zakon i red,gde policija služi gradjane a ne jednog čoveka,koji hoće normalne,bolje uslove života za svoju decu a ne da zavise od hirova jednog poremećenog umobolnika i sekte njegovih idolopoklonika.Mogu samo da im kažem,bravo,idite ljudi,nek se sns ološ guši u smradu svoje nemoralnosti i nesposobnosti.
Pa tesko je glupom objasniti koliko inteligentan ima vise sanse da radom zaradi u uredjenoj zemlji nego u neuredjenoj sto moze da zaradi...
Jer ako se postuje pravilo, onda inteligentan provali pravilo i ono sto mu godi, a u neuredjenom nista nije pravilo i onda ruka ruci, suske u kafani i tu ne treba inteligencija nego sto veci smrad da si, i onda normalno da mnogi pljuju po onima sto izlaze iz Srbije....

A o nacinu zivota da ne govorim...
Tesko je vise naci osobu koja postuje kucni red , obican komsiluk sad je el dorado...naravno mnogima odgovara takvo ponasanje, vide to kao prisnost...
Ja ne.
Meni je to toliko otislo u ludilo da se sad moj komsija koji me postuje , izvinjava svojim drugarima kad zatvara ulazna vrata recima, ""zatvorite vrata, imam komsiju koji se ljuti kad se ostave otvorena vrata pa da ga ne izlazemo trosku, nema ni auto...""

Totalna suprotnost od SFRJ , to je vec i glupo da kazem, mislim uzimati SFRJ kao neku referentnu tacku....

Bacanje djubra, uh, paljenje plastike, uh.....opusci na trotoaru, uh....ljudska kultura komunikacije, bem mu mater uh...
 
Poslednja izmena:
Znam nekoliko situiranih ljudi koji su pobegli odavde ne zbog para(imali su ih i ovde),nego baš jer su hteli da žive u uredjenoj državi,gde se zna zakon i red,gde policija služi gradjane a ne jednog čoveka,koji hoće normalne,bolje uslove života za svoju decu a ne da zavise od hirova jednog poremećenog umobolnika i sekte njegovih idolopoklonika.Mogu samo da im kažem,bravo,idite ljudi,nek se sns ološ guši u smradu svoje nemoralnosti i nesposobnosti.

Људи који су овде имали паре иду да буду подстанари и вечити емигранти. Да ли то теби звучи привлачно?
 
Људи који су овде имали паре иду да буду подстанари и вечити емигранти. Да ли то теби звучи привлачно?
Neki više vole slobodu i neće da žive sa ulizicama,korupcijom,burazerima,sns sektom.Da zvuči vrlo logično..Da mogu platio bih da odem odavde samo da nikad više ne gledam žvalju i vas koji podržavate tog monstruma.
 
Више него довољно, наиме.

Зашто у србији

са истом незапосленошћу као у Шпанији

надничарке и надничари оне и они који су у државној управи

а који доносе исти профит

приватницима приватницама ... државним управницама и управницима


Елем ...

'Оће л' се у Србију источну надн'це поваћат' а у Њемачку смањит' ?

Е ?
 
Neki više vole slobodu i neće da žive sa ulizicama,korupcijom,burazerima,sns sektom.Da zvuči vrlo logično..Da mogu platio bih da odem odavde samo da nikad više ne gledam žvalju i vas koji podržavate tog monstruma.

Једноставни људи и њихови смешни ставови.
 
Звучи пре свега дебилно.
Tebi mozda ili sigurno , ali ocigledno da ti je super u Srbiji....
Ne treba ocekivati da svi mogu da zive na nacin srpskog drzavljanina....
Zivot je suvise kratak da bi ga trosili na zabavu svadjanja, ubedjivanja, zaobilazenja nasilnika ili uzivanja u nasilju...
 
Sunce je lepo , ali te biju oni koji uzivaju u zlobi, pa ti presedne suncanje...
Nesmes vise posteno ni da se radujes i smejes po Srbiji.....ili si lud ili te treba izmlatiti...
bez obzira na stručnu spremu, ima bezobzirnih a nezadovoljnih (pre ili posle)
Sebe ne vide kao grešku.
Probaj da se nasmeješ pored takvih.
Umesto da rade na realizaciji svojih potajnih želja odjednom postaješ mnjihova opsesija za pakosti.
Deja vu
 

Back
Top