УСКОРО ... (Александар Вучић, ново обећање ...)

Uz sav respekt sto si ti 'Obavesten', sve ovo sto si napisao je krajnje hipoteticno.. To sto je istraga jos trajala, to je 'proslo trajno vreme'.. Kod zutih su sve istrage "pocele i jos traju..", to je bila politika gde su jedino bili dosledni.. U principu najobicnije foliranje, ne bi li se narod navukao.. Kao oni su efikasni..

Ovde je konkretno uhapsen covek koji je podmazao pola politickog vrha, desetak tajkuna. Teren je klizav, ali ako mindzousti istraje narod ce da mu podigne spomenik. Ako rikne ima da leti u poljsku kenyaru sa svim svojim causima..

Ajde da ti dam nešto konkretno, što možeš da proveriš.

Imaš aferu vakcine, koju je načela DS, uhapsili Svetlanu Vukajlović i držali u pritvoru u cilju predizborne kampanje. Jel tačno. Tačno je.

Pogledaj datum kada su je pustili, kao i datum kada je doneta donja presuda Apelacionog suda. Suština, ne radi se o organizovanom kriminalu - u grupi.

Šta je tu bio Tomica Milosavljević? Iz koje ono stranke on beše?

http://www.danas.rs/danasrs/hronika/specijalni_sud_nije_nadlezan_za_vakcine.3.html?news_id=244897

Ajde ljudi da se ne šalimo jedni sa drugima i ponašamo, kao da i mi imamo koristi od ovih ili onih političara.
 
Pa podmazivao je i socijalne slucajeve, indirektno, Ne covek Antonic, nego sistem Antonic.

On je samo radio po direktivii, kao i Borka Vucic (Metals banka), taj burazerski sistem traje jos od Milosevica, samo je kao stafeta prenosesn s partije na partiju.

Tu se jos barem 100 gdoina nece menjati nista, svejedno ko je predsednika i koja je partrija na vlasti jer to tako zeli srpski birac.

Indirektno, direktno, posredno, neposredno, uglavnom gurno je i svom sinu jedno desetak miliona evra.. Verovatno je i on socijalni slucaj.

Neznam da li se nece nista menjati sledecih 100 godina, znam da je u mardelji. Burazerski sitem je pukao, jer para vise nema. NEMA !!
 
Ajde da ti dam nešto konkretno, što možeš da proveriš.

Imaš aferu vakcine, koju je načela DS, uhapsili Svetlanu Vukajlović i držali u pritvoru u cilju predizborne kampanje. Jel tačno. Tačno je.

Pogledaj datum kada su je pustili, kao i datum kada je doneta donja presuda Apelacionog suda. Suština, ne radi se o organizovanom kriminalu - u grupi.

Šta je tu bio Tomica Milosavljević? Iz koje ono stranke on beše?

http://www.danas.rs/danasrs/hronika/specijalni_sud_nije_nadlezan_za_vakcine.3.html?news_id=244897

Ajde ljudi da se ne šalimo jedni sa drugima i ponašamo, kao da i mi imamo koristi od ovih ili onih političara.

Ajde i za tebe nesto konkretno. Vukajlovicku je pustio DS, na kraju svog mandata (kao i Rasetu i Jocu Amsterdama) da ne bi propevala, jer kad nije pod istragom ne mora da svedoci. To je ocajnicki potez. U aferu vakcine umesan je Tomica, ali glavnu lovu pokupili su bata Misko i Buljavi..

Kazi ti meni zasto je nju DS (Miljko) drzao 10 meseci u zatvoru ? Zasto ? Sta kaze onaj nesrecni Ljubinko ? Skidanje sa spiska 8 osumnjicenih dosao je direktno iz kabineta pretsednika !! Jel tako bese ?
 
Indirektno, direktno, posredno, neposredno, uglavnom gurno je i svom sinu jedno desetak miliona evra.. Verovatno je i on socijalni slucaj.

Neznam da li se nece nista menjati sledecih 100 godina, znam da je u mardelji. Burazerski sitem je pukao, jer para vise nema. NEMA !!

Pa ti brazerski sistemi bujaju i uspevaju samo tamo gde kinte vise nema. Zasto ih ima samo u tim banana drzavama?
 
Ajde i za tebe nesto konkretno. Vukajlovicku je pustio DS, na kraju svog mandata (kao i Rasetu i Jocu Amsterdama) da ne bi propevala, jer kad nije pod istragom ne mora da svedoci. To je ocajnicki potez. U aferu vakcine umesan je Tomica, ali glavnu lovu pokupili su bata Misko i Buljavi..

Kazi ti meni zasto je nju DS (Miljko) drzao 10 meseci u zatvoru ? Zasto ? Sta kaze onaj nesrecni Ljubinko ? Skidanje sa spiska 8 osumnjicenih dosao je direktno iz kabineta pretsednika !! Jel tako bese ?

Pa, oko čega se sporimo ti i ja? Nije valjda da si razumeo da ja branim ds, kako su i oni hapsili?

Ja ti govorim, da su sva hapšenja ovde ista i isto se završavaju. Vukajlovićki će biti suđeno ali kao jedinki, pred višim sudom, a više je nego jasno da se radilo o grupi, koja spada pod Specijalni sud.
Međutim, to neće biti moguće jer Dinkić neće dati. Prvo, a drugo, nešto se ne dogodi ona vlada na kojoj je Vučić pretio raskrinkavanjem pomagača u bestvu ovog iz Agrobanke? E to neće dati Dačić.
I tako redom.

Sve su to razlozi zbog kojih je bilo bitno da se svaki glas prebroji na izborima.

Zašto se to nije dogodilo?

Zato što su se nagodili i kako kaže ovde jedna Rebeka, zato što su instalirani.
 
Poslednja izmena:
Svinjske polutke idu plebsu da mu zamazu oci pa bira Slobu onda dvajes godina za dzak secera i parce svinjetine, a
vile po Dedinju, stanovi od 200 qm na Vracarau idu glavnoj mafijaskoj klijenteli.

Sve sto si rekla, tacno je, s'tim da nisi nista opovrgla od onog sto sam ja napisao..

S'tom razlikom sto u slucaju 'Agrobanke' pohlepnoj bagri nije padalo na pamet da udele ni jednu jedinu polutku. Drpisalo se kapitalno. 300 miliona evra manjak.. To se zove biti lider u regionu, lepo kaze ex-presidente, niko ne moze tako bezdusno da krade.
 
Pa, oko čega se sporimo ti i ja? Nije valjda da si razumeo da ja branim ds, kako su i oni hapsili?.

Mi se sporimo oko toga sto ti mislis da se nista nije promenilo, a ja kazem da jeste. Stvari sada stoje malo drukcije, ne zato sto je SNS preposten (uopste ne mislim da su posteni), nego zato sto nema vise odakle da se krade. Drzava je na izdisaju, neko mora da plati.
 
Mi se sporimo oko toga sto ti mislis da se nista nije promenilo, a ja kazem da jeste. Stvari sada stoje malo drukcije, ne zato sto je SNS preposten (uopste ne mislim da su posteni), nego zato sto nema vise odakle da se krade. Drzava je na izdisaju, neko mora da plati.

.... što na određeni način i daje odgovor na pitanje,
zašto su neki, koji su mogli da pokradu kako hoće ove izbore,
praktično dobrovoljno otišli .... jer nema više šta ...?

Ali ne bih rekla da je tako. Država Srbija će na pr. i dalje proizvoditi oružje,
privatne firme će i dalje imati ugovore sa sdpr-om za ekskluzivnu distribuciju robe ...,
prodavaće se javna preduzeća, naravno opet onome ko se najviše svidi ministrima,

nije da nema tu još štošta da se poradi .... ali na stranu to.

Čekam Zakon o ispitivanju porekla imovine,
a možda narod neće ni čekati da isti bude napisan.

Drugo, znaš onaj vic o seljaku, kad je došo u Nemačku da kupi auto za keš,
a oni ga vratili jer nisu imali načina da mu prodaju auto, bez uplate sa računa na račun.
 
.... što na određeni način i daje odgovor na pitanje,
zašto su neki, koji su mogli da pokradu kako hoće ove izbore,
praktično dobrovoljno otišli .... jer nema više šta ...?

Ali ne bih rekla da je tako. Država Srbija će na pr. i dalje proizvoditi oružje,
privatne firme će i dalje imati ugovore sa sdpr-om za ekskluzivnu distribuciju robe ...,
prodavaće se javna preduzeća, naravno opet onome ko se najviše svidi ministrima,

nije da nema tu još štošta da se poradi .... ali na stranu to.

Čekam Zakon o ispitivanju porekla imovine,
a možda narod neće ni čekati da isti bude napisan.

Drugo, znaš onaj vic o seljaku, kad je došo u Nemačku da kupi auto za keš,
a oni ga vratili jer nisu imali načina da mu prodaju auto, bez uplate sa računa na račun.

Sve te potencijalne transakcije sa oruzjem i distribucijom su boranija i keleraba.. Kada bi sada drzava prodala svo oruzje sto proizvede pa i ono sto ima, ukljucujuci sekire, pajsere i kurble, to bi eventualno pokrilo 30% deficita ministarstva vojnog.

Uzgred, prvog septembra stize: 1.transa za MMF, u iznosu od 160 miliona evra.. 2.Isplata drzavnih obveznica u vrednosti od 200 miliona evra. A gde je novembar, decembar i kraj godine..

Znas koliko ima love u budzetu ? Nula. Zilh...
 
Sve te potencijalne transakcije sa oruzjem i distribucijom su boranija i keleraba.. Kada bi sada drzava prodala svo oruzje sto proizvede pa i ono sto ima, ukljucujuci sekire, pajsere i kurble, to bi eventualno pokrilo 30% deficita ministarstva vojnog.

Uzgred, prvog septembra stize: 1.transa za MMF, u iznosu od 160 miliona evra.. 2.Isplata drzavnih obveznica u vrednosti od 200 miliona evra. A gde je novembar, decembar i kraj godine..

Znas koliko ima love u budzetu ? Nula. Zilh...

ok, nisam neki ekspert za cifre, ali dovoljno je teška situacija bila i u prethodnom periodu,
uzmu zajam i teraju dalje ...
 
Ko od onih koji su u Vladu na silu ugurali Mlađu Dinkića, očekuje ozbiljnu borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije je budala.

:klap:...eh da mogu odjednom sve reputacije da ti dam ...direktno u centar, a ova tvoja rečenica bi komotno mogla i u potpis sa sve avatarom koji najsjajnije opisuje trenutno stanje u državi :ok:
 
ok, nisam neki ekspert za cifre, ali dovoljno je teška situacija bila i u prethodnom periodu,
uzmu zajam i teraju dalje ...

Vidi, ja nemam nikakve partijske preference, a tvoju naklonost DS-u mogu da razumem. Mindzousti mi nije ni malo simpatican, ali cini mi se da ima energije u njemu.. za sada, pa videcemo..

Svaka uspesna drzava pociva iskljucivo na efikasnom sprovodjenju svojih zakona tj. na svom pravosudnom sistemu. To je u Srbiji debelo korodiralo, jer je sam vrh pravosudnog mehanizma kriminalizovan. Mozes sebe da nazoves demokratom, levicarem, desnicarem, naprednjakom, zelenim, ili rumenim, sve je to sviranje djordanu, sve je to floskula i deklarativno lupetanje ako ti ne sudovi ne rade kako treba..

Sada posto je DS izduvao na izborima, tvoj omiljeni moto je 'DS ne valja, ali ovi su jos gori'. Neznam, mozda jesu, a moje je da se nadam da je nesto krenulo. Necu da aboliram lopovluk koji je trajao 8 godina, i polupismene ministre, i drzavne sekretare koji su reformisali sudstvo u kafani uz pevaljku, i otimali narodu od usta.
 
Sada posto je DS izduvao na izborima, tvoj omiljeni moto je 'DS ne valja, ali ovi su jos gori'. Neznam, mozda jesu, a moje je da se nadam da je nesto krenulo. Necu da aboliram lopovluk koji je trajao 8 godina, i polupismene ministre, i drzavne sekretare koji su reformisali sudstvo u kafani uz pevaljku, i otimali narodu od usta.


To nije moj moto, već je to nešto što me strašno plaši ...

A od polupismenih ministara, daću ti samo nekoliko primera ...., sa kojim nam je krenulo na bolje:

23411_milutinmrkonjicanabekuta1335398904154314_cl.jpg
24609_brena3_cl.jpg


pol-spijunka.jpg


111962_ceca-i-pol3_f.jpg


ana-bekuta.jpg

ceca-unu.jpg

arkanov_grob2.jpg



I Naravno Džej:



108452_toma-i-ceca_f.jpg
 
To nije moj moto, već je to nešto što me strašno plaši ...

A od polupismenih ministara, daću ti samo nekoliko primera ...., sa kojim nam je krenulo na bolje:

Dacic je opasan lik, i nije polupismen, vec pismen, lukav, pokvaren i moze svakog politicara da prevede zednog preko vode, ako mu se ukaze prilika.. Ova druga dva cirkuzanera su obicne slugeranje i dzeparosi.. Dva krmeca brata.. Mogli bi doduse da idu na dodatno skolovanje kod Petrovica, Djilasa i familije Dulic.

Sa druge strane ne znam sto nisi iskazala svoj strah dok su doticni bili u koaliciji sa DS-om ? Evo trazim po forumu neke tvoje stare postove, citam, ali nigde traga strahu, naprotiv..

Ono cega najvise treba da se plasis jeste da lopovi koji su besomucno pljackali 8 godina prodju nekaznjeno..
 
Dacic je opasan lik, i nije polupismen, vec pismen, lukav, pokvaren i moze svakog politicara da prevede zednog preko vode, ako mu se ukaze prilika.. Ova druga dva cirkuzanera su obicne slugeranje i dzeparosi.. Dva krmeca brata.. Mogli bi doduse da idu na dodatno skolovanje kod Petrovica, Djilasa i familije Dulic.

Sa druge strane ne znam sto nisi iskazala svoj strah dok su doticni bili u koaliciji sa DS-om ? Evo trazim po forumu neke tvoje stare postove, citam, ali nigde traga strahu, naprotiv..

Ono cega najvise treba da se plasis jeste da lopovi koji su besomucno pljackali 8 godina prodju nekaznjeno..

Bravo majstore, to je upravo ono čega se plašim.
Ti i ja se ne razumemo, govorimo istim jezikom ali ... neko nekog nije u stanju da razume.

Upravo je problem u tome što će ovi što su besomučno pljačkali 8 godina, ostati nekažnjeni
i što je najgore neće vratiti pare. Jer su instalirali sadašnju vlast u kompletu.
 

Back
Top