Quantcast

УСКОРО ... (Александар Вучић, ново обећање ...)

tadija001

Aktivan član
Poruka
1.342
Bravo majstore, to je upravo ono čega se plašim.
Ti i ja se ne razumemo, govorimo istim jezikom ali ... neko nekog nije u stanju da razume.

Upravo je problem u tome što će ovi što su besomučno pljačkali 8 godina, ostati nekažnjeni
i što je najgore neće vratiti pare. Jer su instalirali sadašnju vlast u kompletu.
O mi se razumemo, ali se pravimo da se ne cujemo..
Gde je tvoj strah bio do sada, dok su sadasnji i bivsi ministri krali ?

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
O mi se razumemo, ali se pravimo da se ne cujemo..
Gde je tvoj strah bio do sada, dok su sadasnji i bivsi ministri krali ?
Ne postoji ogorčeniji čovek od mene i to upravo kada su u pitanju glavešine iz DS-a.
Međutim, od kako je taj isti DS osnovao stranku i instalirao je u skupštinu bez izbora,
da se 4 godine reklamira i nudi besplatno narodu, znala sam da opasno smrdi ....
Danas, kroz primer formiranja vlade sa Dinkićem i Dačićem, meni je sve jasno.

lazar1

Domaćin
Poruka
4.645
Ne postoji ogorčeniji čovek od mene i to upravo kada su u pitanju glavešine iz DS-a.
Međutim, od kako je taj isti DS osnovao stranku i instalirao je u skupštinu bez izbora,
da se 4 godine reklamira i nudi besplatno narodu, znala sam da opasno smrdi ....
Danas, kroz primer formiranja vlade sa Dinkićem i Dačićem, meni je sve jasno.
Ja sam ogorceniji,samo da ti je videti kako sam poplaveo pa pozeleneo ne bi rekla da sam ja taj.

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
Joj sto se naostrio coek ko Dok Holidej kod ok korala, a kriminalosi se sad tresu ne znaju kud ce sa sobom.
Da li se kriminalosi zaista tresu? Bilo bi dobro da je tako.
Međutim, ja sam svakodnevno u institucijama, haos je samo veći od
izbora na ovamo ...

Evo male pomoći za davaoca obećanja i sve njegove službe, kojima je izabrao da predsedava:

KORUPCIJA

Građevina. Katastar i organi koji izdaju građevinske dozvole.

Katastar je prvi stepen vezano za zemljište, formiranje parcela, ortopedsku konverziju i sl.
Drugi stepen je Ministarstvo koje danas posle Dulića, ako ja dobro razumem opet vodi stari ... Velimir Ilić.

Dozvole za Beograd izdaje Đilas (stari prijatelj Velimira Ilića), odnosno gradski Sekretarijat za urbanizam.
Drugi stepen je Ministarstvo koje danas posle Dulića, ako ja dobro razumem opet vodi stari ... Velimir Ilić.

Da li ove Vučićeve komisije i službe imaju neki pregled i da li se uopšte interesuju,
kome se zemljište uređuje, a kome ne i kome se dozvole izdaju, a kome ne.
Koliko je žalbi rešio drugi stepen ove godine i koliko za 45 dana nove Vlade?

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
KORUPCIJA

Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Ima godina ili dve, kako je stupio novi zakon o saobraćaju. Paparaci prate i javno objavljuju po nekim nacionalnim televizijama neke "pevačice", kako prolaze na crvena svetla, sabiraju javno čuvene bodove .... Svedoci smo SVI, da u Srbiji RASTE broj saobraćajnih nesreća i pogibija. Čak i na pešačkim prelazima, javne ličnosti ubijaju nedužan svet.

Sad ne znam, da li su za sve ovo zaslužni fenomenalni putevi koje je ranije izgradio Velimir Ilić ili zadnjih godina Milutin Mrkonjić ili se u Srbiji ne primenjuje zakon o saobraćaju tek .... svi ovi likovi uključujući i najuspešnijeg ministra iz prethodne Vlade, koji je sada JOŠ I PREMIJER, ponovo su na vlasti i BAŠ ONI treba sve ovo da isprave.

U čemu se ogleda uspešnost ministarstva policije u prethodnom periodu? U tome što su u tom periodu "pronađeni" i uhapšeni Karadžić i Mladić? Što se sudi nekim Šarićima? Pa OK, ali nedužni narod i dalje gine na ulicama. Objavljuje se da su u prethodnom periodu stopirane istrage ove i one? Pa ko je bio ministar policije u prethodnom periodu?

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
KORUPCIJA

Zdravstvo.

Čiji je bio ministar zdravlja u prethodnom periodu? Šta je bilo sa aferom VAKCINE ?
Da li je ona manja od Agrobanke? Zašto Vučić istu ne spominje? Da li je Lale Sekulić primio vakcinu H1N1 ?
Može li Mlađan Dinkić kao takav, da bude stožer države u sferi finansija i privrede?

Da li će obećanja vezano za prodaju Politike, da reše sve navedene probleme? Kako?

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
KORUPCIJA

Sudstvo

Pomoć za mladog ministra pravde

Beograd je milionski grad. Srbija je naša država, a kako izgleda u budućnosti, matica i Srbima na Kosovu, kao i Srbima koji žive u mnogim drugim državama.

1. U Beogradu mnogo ljudi umire dnevno, u pitanju je milionski grad. Ostavinski postupci.

2. U Beogradu se na žalost, dosta ljudi i razvodi, potrebno je da sudovi donesu odluku o poveravanju maloletne dece jednom od roditelja.

3. U Beogradu je u porastu nasilje u porodici ..., ovo treba da prevenira porodični sud.

4. U Beogradu je u toku bezbroj radnih sporova, ovo je milionski grad.

5. U Beogradu je u toku veliki broj vanparničnih postupaka, ovo je milionski grad.

6. U Beogradu je u toku stravično veliki broj izvršenja sudskih odluka svih drugih sudova, ovo je milionski grad.

Sve ovo navedeno od 1. - 6., mlada koleginica Nikole Selakovića, Snežana Malović, smestila je u malu zgradu ranijeg
IV opštinskog suda u ulici Bulevar Mihajla Pupina 16. Haos! Istovremeno, ogromno zdanje, zgrada poznatija kao Palata pravde u Savskoj u koju je Snežana Malović smestila krivični sud, propada prazna .... tuga, počela je da lični na napuštenu građevinu. Da ne bude zabune, tamo se sudilo Ceci i ostalim "sitnim" kriminalcima, a u zgradi bivšeg Vojnog suda, koji je pretvoren u Specijalni sud u Ustaničkoj (ispred kojeg se nedavno desila pljačka veka, čiji su akteri ovih dana oslobođeni zbog nedostatka dokaza) sudi se ovim velikima, koju predstavljaju ogroman uspeh Tadića i Dačića iz prethodnog perioda.

Pogledajte ministre Selakoviću, a i Vi ministre Vučiću, koliko broj sudija (10) je odredila Snežana Malović, da u milionskom gradu prevenira i sudi porodične odnose:

http://prvisud.rs/sudije.html

Meni nije čudno, što u Srbiji svakodnevno neki sin odrubi rođenoj majci glavu i što roditelji ubijaju i siluju i prebijaju svoju decu. To što je to normalno u liberalnom kapitalizmu, za Srbiju, zemlju domaćina kakvog vi smatrate da smo izabrali za predsednika svih građana, ne bi smelo da bude normalno. Svi u svojim biografijama ističete koje jezike govorite i da ste očevi neke dece. Stoga, razmislite o svemu ovome, ako ne o narodu, razmišljajte o svojoj deci.

Poslednja izmena:

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
КОРУПЦИЈА

СОЦИЈАЛНЕ СЛУЖБЕ - ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД - РЕСОР КРКОБАБИЋ

Колико људи у Србији може да каже, да је у Центру за социјални рад завршио неки посао, за који су ове службе надлежне?

У Србији не постоје само пензионери, који су на жалост сведени на социјалну категорију. У Србији постоје и претучене жене и деца. Много њих. И претучени и силовани и убијени ...

Центар за социјални рад је био у штрајку од јануара до августа ове године. Глуви телефони, закључана врата.

Овај проблем Кркобабић неће моћи да реши. Исувише је стар.

Једино решење за овај проблем је следеће. ХИТНО социјалним радницима прописати НОРМУ и за први прекршај - правац БИРО за незапослене.

То се тако страшно осилило и огрезло у корупцији те ово што предлажем горе само представља израз потребе да се уради у складу са законом, а кад се то уради, држава ће увидети да ни један неће остати на послу. Ништа зато, постоји изузетно велики број младих људи који желе да раде, да науче и да изграде институције у овој држави.

Пошто Кркобабић није у стању, министре Вучићу, када ћете позвати младе психологе, социологе, педијатре, правнике ..., да вам помогну да изградите институције у овој држави ...?

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.272
MUP korupcija

Sektor unutrasnje kontrole policije je 2008e podneo 432 krivicne prijave i 16 dopuna krivicnih prijava protiv ukupno 518 policijskih sluzebnika a prijavama je obuhvaceno ukupno 549 krivicnih dela
s druge strane protiv 2605 radnika mupa pokrenut je disciplinski postupak zbog teske povrede sluzbene duznosti a protiv 1523 zbog lake povrede sluzbene duznosti

i to je do onomad bio poslednji javno dostupan izvestaj o radu SUKP..otkako je ivica zajahao MUP vise se nista nije javno znalo o tome..medjutim skoro je objavljeno sledece

u 2009oj SUKP je podneo 195 krivicnih prijava i 9 dopuna krivicnih prijava protiv ukupno 290 lica od kojih su njih 148 policijski sluzbenici i za ukupno 328 krivicnih dela a SUKP je predlozio disciplinske mere protiv svega 427 policijskih sluzbenika

u 2010oj godini SUKP je podneo 111 krivicnih prijava i 10 dopuna krivicnih prijava protiv ukupno 185 lica od kojih su 139 policijski sluzbenici a prijavama je obuhvaceno 222 krivicnih dela a SUKP je predlozio disciplinske mere protiv 406 policijskih sluzbenika

u 2011oj godini SUKP je podeno 124 krivicne prijave i 10 dopuna krivicnih prijava protiv ukupno 200 lica od kojih su 129 policijski sluzbenici a prijavama je obuhvaceno 372 krivicna dela SUKP je predlozio disciplinske mere protiv 388 policijskih sluzbenika

mislim da brojke govore jasno same za sebe i kako je gosno ivica naglo postao popularan i udvostrucila mu se podrska medju biracima..mislim pandurima i njihovim porodicama

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
Kako će Slavica Đukić Dejanović da reši probleme u zdravstvu? Neće moći nikako te ministre i podpredsedniče Vlade Srbije Vučiću,
i ovo ćete morati da uradite vi - lično.

Naime ovaj direktor stručne službe Glavnog odbora SPS-a, koji je i predsednik Upravnog odbora Galenike:
http://sps.org.rs/predsednistvo/ ,
neće dozvoliti novoj ministarki da reši NIŠTA jer, pogledajte kako sada izgleda:
, pa nije isključeno da i on počne da pita: "Kad ćemo da sletimo?" :sad2:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.