Quantcast

УСКОРО ... (Александар Вучић, ново обећање ...)

tadija001

Aktivan član
Poruka
1.336
Kad će Tijanić u zatvor?
Kad će Dinkić (za kog je odaaaavno spremio košuljicu) u zatvor?
Sve u svoje vreme.. DS je od svih afera (vakcine, index, itd..) oterao jedino onog Kostuniciniog Tomica iz Kolubare i onog Veljinog iz zeleznice na robiju.. to je osmogodisnji bilans.. Sad je na redu DS mafija.. Buljavi, Sutanovac, Dulic, Homen, Trivan, Dziki-baum.. i ona kokoshka Djelic.

Sutra neka apse nekog od naprednjaka, boli me Djordano Bruno.. I Dacica ako treba.. i onog pitbula Dinkica..

Zadnjim trzajem 'pravde koja nema oci' DS je uspeo da oslobodi Rasetu i Jocu Amsterdama.. Nisam mogao da verujem, ali sve je moguce u ovoj drzavi.

Neka se lopovi trebe izmedju sebe.. I da im se konfiskuje imovina i vrati narodu. Aleluja.

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
Sve u svoje vreme.. DS je od svih afera (vakcine, index, itd..) oterao jedino onog Kostuniciniog Tomica iz Kolubare i onog Veljinog iz zeleznice na robiju.. to je osmogodisnji bilans.. Sad je na redu DS mafija.. Buljavi, Sutanovac, Dulic, Homen, Trivan, Dziki-baum.. i ona kokoshka Djelic.

Sutra neka apse nekog od naprednjaka, boli me Djordano Bruno.. I Dacica ako treba.. i onog pitbula Dinkica..

Zadnjim trzajem 'pravde koja nema oci' DS je uspeo da oslobodi Rasetu i Jocu Amsterdama.. Nisam mogao da verujem, ali sve je moguce u ovoj drzavi.

Neka se lopovi trebe izmedju sebe.. I da im se konfiskuje imovina i vrati narodu. Aleluja.
Ako i jedan padne od gore nabrojanih, ja pojedem sva slova koja sam ikada napisala,
odštampana na papiru ...

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
Ova velika masna slova sa kojima si otvorila topic imaju vise kalorija od cvaraka sa cicvarom..

Stavljam pare da ce jednog od gore navedenih da roknu u septembru.
Buljavi, Sutanovac, Dulic, Homen, Trivan, Dziki-baum.. i ona kokoshka Djelic..... :think:

Ajd da vidim ko bi to mogao da bude? Hm..., Buljavi, Šuntavi i Dziki teško..., mnogi su teški (sve mogu da ve kupim .... :zcepanje:), depilirani ni u snovima, zaštićen ko medved, pa sad ako Homen ili njegova mama, ili Trivanka ili njen muž baš i padnu za slobodu ...., šta će time za nas da se promeni?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.