Quantcast

Uskladiti želje i mogućnosti

neobaveštena

Primećen član
Poruka
515

Već sam pominjala da bih za Novu godinu želela jednog klinca da obradujem "svežim" igricama i tražila sam preporuke koje da mu uzmem.Međutim,sve što ste mi preporučili zahteva neke "zverke" od kompa,tako da ćemo morati da se zadovoljimo nekim manje zahtevnim:cry:Zato,ako vam nije problem da mi preporučite neke koje će dobro raditi na 256 RAM-a.Klinac ima 10 godina,sportske simulacije su mu već dosadile,stategije ne voli,tako da u obzir dolaze ili neke pucačine ili akcione avanture ili nešto sl.GTA i sl. je već izgustirao.Eto,toliko,a vi požurite da bi poklon stigao na vreme:lol:

The Magician

Aktivan član
Poruka
1.871
Već sam pominjala da bih za Novu godinu želela jednog klinca da obradujem "svežim" igricama i tražila sam preporuke koje da mu uzmem.Međutim,sve što ste mi preporučili zahteva neke "zverke" od kompa,tako da ćemo morati da se zadovoljimo nekim manje zahtevnim:cry:Zato,ako vam nije problem da mi preporučite neke koje će dobro raditi na 256 RAM-a.Klinac ima 10 godina,sportske simulacije su mu već dosadile,stategije ne voli,tako da u obzir dolaze ili neke pucačine ili akcione avanture ili nešto sl.GTA i sl. je već izgustirao.Eto,toliko,a vi požurite da bi poklon stigao na vreme:lol:
Neka proba Mafiju ekstra je igrica,a pritom ne trazi nikakvog monstruma od masine,256 MB rama je dovoljno da igra i na high detaljima.

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
jbg sad da smislimo novi zanr...uzmi mu Fear to nije izgustirao...samo postoji mogucnost ozbiljnijih psihickih poremecaja...salim se naravno ne bih preporucio nista od horror igrica :lol: bar ne detetu od 10god...

Pa uzmi mu komp za NY umesto igrica :lol: tako resis probleme...

Salim se naravno... moja preporuka je ali stvarno Will Rock... igrica nije zahtevna a sasvim je ok... :D to mi prvo pada na pamet...

WhenDarknessFalls

Aktivan član
Poruka
1.078
Klincu od 10 godina preporucujes da igra HL? To je opasna igra, al bre ima da ga smori odma...
Nabavi mu nesto od sledeceg: Freedom Fighters, RTC Wolfenstein, Call of Duty 1/2 (prva dva dela nisu uopste zahtevna, treci je za plejstejshn, a za 4ti treba malo jaca mashina), Tomb Raider Legend (akciona avantura), Gun, Duke Nukem: Manhattan Project (skrolujuca pucacina, svidelo bi mu se), Medal of Honor:Allied Assault, NFS underground...

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.757
half life, gta serijali, mafia..to je neki standard.
Nek pokusa sa football managerom ?
Ako voli avanture...broken sword serijali, nema bolje...mozda i syberia oba dela.
Alien vs Predator 2 isto dobra igra od horor pucachina, zatim obavezno Obscure 1, a dvojku nisam igrao ali kazu da je dobra (horor-avantura-pucacina u trecem licu) :)

WhenDarknessFalls

Aktivan član
Poruka
1.078
Ma slazem se sa vama, pa HL je kultna igra jbt. Ali kad ste je vi igrali tad je grafika bila do jaja, sad malo teze... A danasnjim klincima je upravo grafika najbitnija... Uostalom, boli me q sta ce neko da igra, samo glupo je dati mu igru uz koju ce da provede 2 minuta i padne uninstall.

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.757
moze i kao predlog, a i meni je potreban naziv..

Secate se one pucachine iz prvog lica, ali radjena kao po stripu..kad likovi govore u igri, pojavi se onako oblachitj iznad njih i pise sta govore u daljini..dosta podseca na far cry. Na 3 cd-a je mislim...ima dosta i ronjenja, i pucanja po banci, po ostrvima...Prica pocinje kao kad se lik budi na plazi, polako se priseca nekog helikoptera...Grafika je odlichna, ali u tom svom stilu..naziv joj ne pamtim..neke tri brojke su bile kao naziv mislim..zna neko ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.