Usisivac na vodu

{Milana}

Početnik
Poruka
38
Planiram da kupim usisivac na vodu, pa me zanima da li neko ima i kako ste zadovoljni...Znam da ima Zepter, ali kazu da je jako tezak i velik, ima sada nekih manjih u prodavnicama... Svidja mi se ta ideja da umesto kese imam posusu sa vodom, i da mi se pola prasine ne vrati na drugu stranu usisivaca... i da jednostavno prospem posudu sa prljavom vodom i sipam cistu...
 
{Milana}:
Planiram da kupim usisivac na vodu, pa me zanima da li neko ima i kako ste zadovoljni...Znam da ima Zepter, ali kazu da je jako tezak i velik, ima sada nekih manjih u prodavnicama... Svidja mi se ta ideja da umesto kese imam posusu sa vodom, i da mi se pola prasine ne vrati na drugu stranu usisivaca... i da jednostavno prospem posudu sa prljavom vodom i sipam cistu...

Nije to bas kao sto se reklamira,glomazno je i tesko da se vuce po kuci
 
{Milana}:
Planiram da kupim usisivac na vodu, pa me zanima da li neko ima i kako ste zadovoljni...Znam da ima Zepter, ali kazu da je jako tezak i velik, ima sada nekih manjih u prodavnicama... Svidja mi se ta ideja da umesto kese imam posusu sa vodom, i da mi se pola prasine ne vrati na drugu stranu usisivaca... i da jednostavno prospem posudu sa prljavom vodom i sipam cistu...


imam roboklin neka vrsta usisivacha koji koristi vodu kao filter i naravno umesto kese...jako sam zadovoljan sa time,pogotovu shto imash razne delove sa nekim od njih mozesh uklanjati grinje,vodeno pranje tepiha ili shtogod ,koristiti isti kao osvezivach prostorija ,chak i dok usisavash,sve u svemu OK je
 
Moja sestra ima onu najjeftiniju varijantu, mislim da je TEC, ima ga skoro svuda, ona zelena skalimerija, možda je malo glomazan, ali lepo šeta, ja joj povremeno uzmem da se poslužim i odličan je. Baš što neko napisa, sva ona prljavština je u vodi, a ne povratno u sobi.

Istraživač, gde ima da se kupi taj usisivač koji ti imaš?
 
klara_m:
Istraživač, gde ima da se kupi taj usisivač koji ti imaš?


nema u prodavnicama,iskljuchivo na promocijama kod tebe kuci...koliko god da sam protiv takvih kupovina jednu prijateljicu nisam mogao da odbijem i veruj isplatilo se...moze za kesh ili na otplatu godinu dana...ja sam ovaj platio negde oko 1000E...u svakom sluchaju firma je "Pronet" a usisivach "roboklin" i mislim da na nashem trzishtu nema boljeg...
 
Nije reklama ! Postoji domaci usisivac na vodu MEGA -EKO kupio sam ga i sa njim zadovoljan.Nema kupovine nikakvih potrosnih materijala (filteri,tecnosti protiv stvaranje pene u vodi itd...). Najsavrseniji usivac na svetu SA GRAVITACIONO EJEKTOSKI MOKRIM FILTEROM.
Proizvodi ga Prva petoletka Fabrika uredjaja i delova *FUD* Brus
 
Ima moja svekrva, mislim da je to Kirbi. Ima ga vec 10 godina i kaze da je super - ja sam ga jednom koristila i rezulati su mi se svideli... ali kada pogledas u sta se pretvori ona cista voda sa pocetka, tj. kad ukapiras na koliko stroke spavamo, jedemo itd. smuci ti se :) Ja bih ga svejedno kupila, da nije tako skup... ali ovako - nema sanse.
 

Back
Top