Usisivac na vodu

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.550
Planiram da kupim usisivac na vodu, pa me zanima da li neko ima i kako ste zadovoljni...Znam da ima Zepter, ali kazu da je jako tezak i velik, ima sada nekih manjih u prodavnicama... Svidja mi se ta ideja da umesto kese imam posusu sa vodom, i da mi se pola prasine ne vrati na drugu stranu usisivaca... i da jednostavno prospem posudu sa prljavom vodom i sipam cistu...

ja imam taj veliki cepter, tezak jeste ali ne preterano, mozes ga vuci za sobom... dobila od sveke:mrgreen:
sada ima i neki mali visenamenski, mislim da su skupi ali je to super investicija

qiqa

Buduća legenda
Poruka
43.645
Za razliku od vecine, moje misljenje o usisivacu na vodu je skroz negativno. I to, ne zbog tezine, nego zbog onog sto ne videh da je pomenuto - prosipanja vode nakon ciscenja. U toj prljavoj vodi se nadje svasta, ne samo prasina, a onda sve to treba prosuti u wc solju. Ako ste sigurni da niste usisali decje igracke, bojice, snale... ili nesto metalno, nije problem, necete razmisljati o zapusenoj kanalizaciji, u suprotnom... I jos jedna stvar je doprinela da ovaj sklonim u podrum i kupim obican. Kad prospem prljavu vodu, treba isprati tu posudu, da ne smrdi, a onda to malo prsne okolo i... eto pranja celog kupatila...

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.616
Za razliku od vecine, moje misljenje o usisivacu na vodu je skroz negativno. I to, ne zbog tezine, nego zbog onog sto ne videh da je pomenuto - prosipanja vode nakon ciscenja. U toj prljavoj vodi se nadje svasta, ne samo prasina, a onda sve to treba prosuti u wc solju. Ako ste sigurni da niste usisali decje igracke, bojice, snale... ili nesto metalno, nije problem, necete razmisljati o zapusenoj kanalizaciji, u suprotnom... I jos jedna stvar je doprinela da ovaj sklonim u podrum i kupim obican. Kad prospem prljavu vodu, treba isprati tu posudu, da ne smrdi, a onda to malo prsne okolo i... eto pranja celog kupatila...

Meni je gora prašina koja izleće iz običnog usisivača i pri usisavanju i pri čišćenju, nego voda koju jednim potezom mogu da pokupim. Prašinu udišeš i zadržava se u vazduhu ... ovu prljavštinu koju usisaš, ode sa vodom i nema je .... Po meni je usisivač na vodu odlična stvar, baš iz tog razloga.

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.550
Meni je gora prašina koja izleće iz običnog usisivača i pri usisavanju i pri čišćenju, nego voda koju jednim potezom mogu da pokupim. Prašinu udišeš i zadržava se u vazduhu ... ovu prljavštinu koju usisaš, ode sa vodom i nema je .... Po meni je usisivač na vodu odlična stvar, baš iz tog razloga.

samo zbog toga je usisivac dobar, i ja htedoh reci:dontunderstand:

Lilava

Aktivan član
Poruka
1.231
Fisher 2800w je onaj koji ja imam, pre par god bio sto evrica jako sam zadovoljna, doduse:

-nepraktican za odlaganje tj glomazan
-za pentranje po stepenistu
-za pranje, smoris se dok ga operes

Kad jednom probas pitas se cemu li su sluzili oni obicni usisivaci, mogu misliti sta rade tek ovi od 1000 evrova...

Lilava

Aktivan član
Poruka
1.231
Imam ja taj usisivac,i mogu reci da sam prezadovoljna...jeste skup i jeste malo tezi :D ali kad usisam stan onda je usisan,nema ni trunke prasine.Nebi ga menjala ni za sta.Stavljam i miris koji ide u vodu,i stan posle blista i od cistoce i od mirisa :lol: .
Veoma se lako opere posle,ali mora priznati jeste malo potesko,pa taj deo prepustam muzu :D i nema nikakvih problema a zadovoljna.

Reci mi koji to mirisi mogu da se stave u usisivac, jer koliko sam ja razumela ne bi trebalo nista da se dodaje u vodu?
A bas bih volela da mi bude mirisljavo dok drndam mog RTDT-a

QueenOfClubs

Veoma poznat
Poruka
10.064
Reci mi koji to mirisi mogu da se stave u usisivac, jer koliko sam ja razumela ne bi trebalo nista da se dodaje u vodu?
A bas bih volela da mi bude mirisljavo dok drndam mog RTDT-a

cepter prodaje uz svoje usisivace
Сипала сам тај мирис заједно са дестилованом водом.
Кућа је предивно мирисала данима. :heart:
Али се покварио усисивач. Запушио се неки део од тог мириса.

– Па сунце ли вам пољубим, ел пише у упутству? :rtfm:
Поправили су га бесплатно и на поклопац резервоара за пару налепили:
Не сипати освеживач.
:(

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.550
Сипала сам тај мирис заједно са дестилованом водом.
Кућа је предивно мирисала данима. :heart:
Али се покварио усисивач. Запушио се неки део од тог мириса.

– Па сунце ли вам пољубим, ел пише у упутству? :rtfm:
Поправили су га бесплатно и на поклопац резервоара за пару налепили:
Не сипати освеживач.
:(
Cepterov usisivac i miris?!

nalence

Aktivan član
Poruka
1.879
Moja jedna prijateljica kupi usisivac na vodi, samo sto ona to nije znala :lol: ukljucila ga ona da usisava kad kaze nesto se cudno ponasa i resila da ga reklamira medjutim kazem joj da pita mog muza da ga pogleda sta mu je.Moj muz kada je video predpostavio je da je znala sta je kupila pa je pitao a gde ti je voda nisi je valjda isipala, ona zbunjena ,kakva voda :hahaha: Od kako je sipala vodu :lol: usisivac super radi evo vec dve godine kaze da je zadovoljna njime.

inajdic

Aktivan član
Poruka
1.302
Moja jedna prijateljica kupi usisivac na vodi, samo sto ona to nije znala :lol: ukljucila ga ona da usisava kad kaze nesto se cudno ponasa i resila da ga reklamira medjutim kazem joj da pita mog muza da ga pogleda sta mu je.Moj muz kada je video predpostavio je da je znala sta je kupila pa je pitao a gde ti je voda nisi je valjda isipala, ona zbunjena ,kakva voda :hahaha: Od kako je sipala vodu :lol: usisivac super radi evo vec dve godine kaze da je zadovoljna njime.
:hahaha::hahaha::hahaha:
Ja imam usisivac na vodu,nije neka poznata marka,ali je dobar i lepo radi za sada...
Vise mi se svidja da samo prospem vodu,a kad se setim onih obicnih usisivaca i istresanja kese,a ono prasi na sve strane:roll:

VIRGINIJA

Iskusan
Poruka
6.422
Planiram da kupim usisivac na vodu, pa me zanima da li neko ima i kako ste zadovoljni...Znam da ima Zepter, ali kazu da je jako tezak i velik, ima sada nekih manjih u prodavnicama... Svidja mi se ta ideja da umesto kese imam posusu sa vodom, i da mi se pola prasine ne vrati na drugu stranu usisivaca... i da jednostavno prospem posudu sa prljavom vodom i sipam cistu...

uf.... ja ga imam.
zlo sestro

teshko k'o tuch. em shto smara shto morash da ga peresh posle svakog usisavanja, ako zaboravish vodu unutra to ti je pomor od smrada.

ja sam fan onim malih plavih-srvenih i zelenih usisivacha,shto mozesh brate mili lako da vozash po kuci,
do dushe moja otezavajuca okolnost je shto imam psa koji se uzasno linja pa moram usisavati svaki dan,ne do bog da preskochim koji dan...

tako da me smara da se mlatim sa tim megalomanskim monstrumom...
ide mi na zivac.... ja mrzim svoj usisivach! jaaaakoo!!!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.