Quantcast

UŠIPARAJUĆI URLIK POBESNELIH ZVERI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
serb_pagan:
jel cete im ostaviti isto ono ko u krajini,bosni i kosovu? gomilu rusevina i traktor da dodju u srbiju? samo ne znam sta cete,ukoliko kojom nesrecom opet dodjete na grbacu ovog naroda ostaviti ljudima u srbiji...porusene mostove,unistene fabrike,sravnjene termoelektrane i glad na sve strane...pljujem na tu vasu istinu i taj "patriotizam"...
Поган(и),

Молим Вас прекрстите се неколико пута како би демон који кроз Ваша уста проговара устукнуо и ослободио напаћену душу Вашу. Не чуди ме да Србе и Србију кривите чак и за то што је земља округла, што сунце долази са истока и и што не певамо на увце непријатељима својим, то чак није ни ништа ново јер Борис, Вук, Лабус, Крадић, НВО и многи други србомрзи балегари су нас Србе због тога осудили већ макар хиљаду пута, али чуди ме да неко ко се жели човеком звати тако нешто богохуло може да изговори. То што нисте научили лекцију "учитељице живота" (историја), то што речете "хоп" пре него скочите и то што кукуричете одмах после сунчавог заласка није наш него Ваш проблем. Никада и нигде не написах да ову и овакву Србију и све друге земље Србинове смемо оставити потомцима својим јер они би нас проклињали докле је света и века, већ ону и онакву коју својим јунаштвом, светошћу и душом створише очеви наши и очеви отаца наших. Они су нам то у аманет оставили и макар такву је морамо и предати на чување потомцима својим. Наша бурна, вишемиленијумска, историја је препуна сличних искушења за Србе, Србију и све друге земље Србинове. Онада када се непријатељима нашим чинуло да смо сасвим клонули дизалисмо се из пепела и увек и свагда побеђивали све и свакога. То се мора догодити и овој генерацији којој ми припадамо...

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
serb_pagan:
zbog takvih kao vi krstane,srbi su na ivici bioloskog opstanka...samo srecom,nema mnogo vasih istomisljenika u srbiji...da ostavite deci rusevine i glad...pravi spasioci,nema sta...nadam se da nikad nece vise doci vreme u kome ce takvi da nas "spasavaju"...
ПОМОГНИМО ЗАЛУТАЛИМ ДА СЕ ВРАТЕ НА ПУТ ИСТИНЕ, ПРАВДЕ И ЉУБАВИ – ПУТ ГОСПОДА ИСУСА ХРИСТА !

Браћо Срби и сестре Српкиње,

Да међу ајванима који се потурчише те само због тога, гле чуда, посташе чак „бошњаци” (Пишући о
„ИСТОРИЈА СРПСКЕ ДРЖАВЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ" на сајту :

http://www.raskaoblast.com/forum/viewtopic.php?t=445

дотакао сам се „порекла бошњака”, те том приликом јавно изрекао да имам дилему
:

1. ДА ЛИ НАСТАШЕ ПО ОНОЈ НАРОДНОЈ КАДА СЕ ЈЕ БОСАНСКИ МЕДВЕД СПАРИО СА БОСАНСКОМ БУКВОМ или

2. КАД ЈЕ ХУСО ЗАВУКАО ХАСИ И ОД ТАДА СЕ УМЕСТО АЏУВАНИ ПРОЗВАШЕ „БОШЊАЦИ” !)

има и часних изузетака најбоље потврђује срцепарајућа исповест господина Фуада Барјактаревића коју под насловом:
„ХОЋУ ДА СЕ ОДТУРЧИМ !!!” можете прочитати на форуму:

http://www.raskaoblast.com/forum/viewtopic.php?p=5766&sid=ca63c6c35ab1502ec71419ac7477b...

Колико је још ти и таквих залуталих јадника који још увек чекају зов браће своје не знам, знам једино да би свако од нас морао томе посветити нарочиту пажњу. Хришћански је помоћи људима да се врате на пут Истине, Правде и Љубави који је лично трасирао Јединородни Син Божји – Господ Исус Христос. Размишљајте мало о томе, молим Вас !

Братски поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић

P. S.

Поган(и),

ЈАВНО ОБЕЋАВАМ ДА ЋУ И ВАМА ПОМОЋИ ИСТО ОНОЛИКО КОЛИКО ДО САДА ПОМОГОХ ГОСПОДИНУ БАРЈАКТАРОВИЋУ УКОЛИКО СЕ ОДЛУЧИТЕ ДА СЕ ВРАТИТЕ СВОЈОЈ БРАЋИ, ХРИСТОВОЈ ВЕРИ И НАШОЈ ЗАЈЕДНИЧКОЈ ОТАЏБИНИ !!!

James 007

Primećen član
Poruka
613
Krstan:
Молим Вас прекрстите се неколико пута како би демон који кроз Ваша уста проговара устукнуо и ослободио напаћену душу Вашу.
Nemojte, molim vas gospodine da me terate da javno kažem šta izlazi iz vaših usta (mada sam siguran da mnogi znaju šta pada na zemlju).

Krstan:
ЈАВНО ОБЕЋАВАМ ДА ЋУ И ВАМА ПОМОЋИ ИСТО ОНОЛИКО КОЛИКО ДО САДА ПОМОГОХ ГОСПОДИНУ БАРЈАКТАРОВИЋУ УКОЛИКО СЕ ОДЛУЧИТЕ ДА СЕ ВРАТИТЕ СВОЈОЈ БРАЋИ, ХРИСТОВОЈ ВЕРИ И НАШОЈ ЗАЈЕДНИЧКОЈ ОТАЏБИНИ !!!
Ako ste vi pomogli gospodinu Barjaktaroviću, onda me neće čuditi ako postane psihopata (mada ko vama poveruje sigurno ima psihijatrijskih problema).

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
serb_pagan:
uffffff...najezio sam se...podsecas na one likove iz religijskih filmova,koji umisle da im je bog dodelio sveti zadatak istrebljivanja gresnika...ako cujemo da je neko uzeo sekiru i rekao da mu je bog naredio da ucini to....znacemo ko je
Нисте у праву, малоумна кукавице. Бог ми је сведок да преферирам, орнаментишем и настављам ону идеју коју је и Његош, највећи српски песник, имао у свом "Горском вијенцу" - ИСТРЕБЉЕЊЕ ПОТУРИЦА...

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Krstan:
Нисте у праву, малоумна кукавице. Бог ми је сведок да преферирам, орнаментишем и настављам ону идеју коју је и Његош, највећи српски песник, имао у свом "Горском вијенцу" - ИСТРЕБЉЕЊЕ ПОТУРИЦА...
o tome ja i pricam...istrebitelj...covece,koji mentol,on je umislio da su ga sam njegos i bog poslali da ubija ljude koji imaju drugacije misljenje...posle ovakvog zakljucka,jasno je da sa takvim covekom nema intelektualne debate...

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
serb_pagan:
o tome ja i pricam...istrebitelj...covece,koji mentol,on je umislio da su ga sam njegos i bog poslali da ubija ljude koji imaju drugacije misljenje...posle ovakvog zakljucka,jasno je da sa takvim covekom nema intelektualne debate...
Бедна усташка багро,

То што видите у огледалу нисте ви већ сатана који вам се цери. Уколико хоћете да сазнате ко сте, какви, сте и чији сте слободно ме упитајте јер ми српски интелектуалци не лажемо ни себи, ни Богу ни било коме другоме. Истина је оно о чему причамо, истина је оно о чему размишљамо и истина је оно што чинимо. То и јесте највећа разлика између
ПРАВИХ ПРАВЦИТИХ СРБА и отпадника који се одрекоше ПРАДЕДОВА СВОЈИХ, ВЕРЕ СВЕТЕ ПРАВОСЛАВНЕ и ОТАЏБИНЕ САЗДАНЕ НА ДУШИ, ЈУНАШТВУ и КРВИ СРПСКИХ ПАТРИОТА. Истина је оно чега се не стидимо, не бојимо и не заобилазимо. Истина само кукавице, богохуле и злотворе може да боли, мори и прогони. Срби лежемо, устајемо и живимо са истином, ма каква она била. Наша је и никоме је недамо. Лажни сјај је лице демоново, а Истина анђеоска душа.

Са жаљењем,

Крстан Ђ. Ковјенић

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.